Yüzbaşı
10 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tam model adı Asus ROG Zephyrus G14 GA401II-BM036.
Bugün ilanlarda dolaşırken gözüme çarptı. AMD'nin 4000 serisi ryzen işlemcileri için özel tanıtım serisiydi bunlar hatırladığım kadarıyla. 14 inç boyutunda bu performans ve bu şıklığa sahip bir pc yok benim bildiğim kadarıyla. Fiyatı da Huawei Matebook 14 ayarında. Bu tip bir bilgisayar arayanlar için bence kaçmaz.
ASUS Rog Zephyrus G14 Ga401ıı-bm036-gaming Ryzen 5 4600hs 16 Gb 512 Gb Ssd Gtx1650ti 14" Fhd Freedos | Trendyol

4900hs işlemciye sahip modelinin Erdi Özüağ incelemesi;https://www.youtube.com/watch?v=qBfzjH_QmU0&feature=youtu.be

Edit : fiyat değişimi
Bu bilgisayarın beyaz rengini 11.11 indirimlerinde bir abime aldık. Alttan aydınlatmalı klavyesiyle ekranıyla sesiyle inceliğiyle çok şık cihaz. Diğer renkleri de mevcutmuş. Bildiğim kadarıyla boşta ikinci bir ram slotu da varmış. Bu tip bilgisayara ihtiyacı olanlar değerlendirsinhttps://urun.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/hp-pavilion-15-cw1002nt-amd-ryzen-5-3500u-8gb-512gb-ssd-windows-10-home-15-6-8kp51ea-504896249
Bilgisayarda bildiğim kadarıyla 4 gb 1600 mhz ddr3l ram anakarta lehimli şekilde var. Bilgisayarın işlemcisi amd a9-9410. Tek slot boşta yeri var. Buna 4 gb alıp çift kanal mı yapmak mantıklı, yoksa 8 gb alıp 12 gb yapmak mı? Ssd de takacağım aynı zamanda hddyi çıkartıp. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Hayırlı forumlar öncelikle. 10 kg'lık çamaşır makinası almayı düşünüyoruz. 3000 TL gibi bir bütçemiz var. Hangi makinayı önerirsiniz? Okuduğum kadarıyla AEG LFX6G1454R Modeli önerilmiş. Başka herhangi önerisi olan var mıdır?
Hakkında
Meslek: Avukat
Forum İmzası:
Death is certain, life is not.
Hakkımda:
Doğma büyüme Giresunluyum. 2 sene Galatasaray Üniversitesinde okudum. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdim. Şimdi İstanbulda avukatlık stajı yapıyorum.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
HP Pavilion 15-CK004NT
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S10e
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 411
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 612 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Anasayfa Haberleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.