Şimdi Ara

Mahkemelik olduğu çalışanlarından, Nusret hakkında yeni iddialar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
3
Favori
23.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogameci

amerikanın işi gücü yok nusret yalan haberi yapacak
    https://www.nydailynews.com/new-york/ny-salt-bae-settlement-20191109-c6m6et6urfbalosrroypqh74se-story.html

Alıntıları Göster
    Neden yapmasın hacı abi. Amerika dediğin ülke dünyaya yalan haber pompalayan bir medya ya sahip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Neden yapmasın hacı abi. Amerika dediğin ülke dünyaya yalan haber pompalayan bir medya ya sahip.

Alıntıları Göster
    ben amerikan basınına daha çok güveniyorum burasının basınına göre
  • Adam nusret. Bi zahmet de olsun!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Arkadaş diyor ki;
    1Tl ile 2 silgi alırım burda
    Orda 1$ ile 20 silgi alırım

Ve haklı da. Birime önem veriyorsun sen ama alım gücü ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: 12galatasaray12

Arkadaş diyor ki;
    1Tl ile 2 silgi alırım burda
    Orda 1$ ile 20 silgi alırım

Ve haklı da. Birime önem veriyorsun sen ama alım gücü ne olacak?
    işte bunun için

THiS iS AMERiCA diyorum
    Tmm

• Ne bekliyorsunuzki zaten çalışan elemanlarda Türk.Bir Abd vatandaşı gelsinde çalışsın egoist dünyaları ben yarattım kişilik bozukluğu olan Türklerle çalışmazlar.Almanyadaki arkadaşımın bizzat ağzında duydum dio Türkler çok sıcak kanlı insanlar iyi bir dost olur içersin gezersin ama iş konusuna gelince asla çalışılmaz ve birlikte iş yapılmaz insanlar aynen söyledi bunu bende hak verdim!

• Adam çalışmış şube açmış vs. Şu tipler yokmu oraya gidip sosyal medya profillerinden paylaşanlar. Direk basıyorun engeli

• Bizim milletin huyudur başarılı olan insanları aşağıya çekmeye çalışmak. Nusret'e amerikada özellikle ermeni lobisinin inanılmaz baskısı var. Seversin sevmezsin, o senin bileceğin iş ama köstek olmak nedir. yok ben bu adamda bir terslik oldugunu biliyordum bilmem ne... abicim adam başarılı ne bu çekememezlik, başarılı olana saygı duyacaksın. Adam amerikadaki restorantında kaç tane türk çalışırıyor. bir sucu varsa ceksin tabi ama her ne kadar New york'da olsa garsona yıllık 100 bin $ gayet iyi, bahşişle bunu gecebileceğini sanmam.
    Oyuna gelmeyin, beyninizi kullanın.
  • Elin yabancısı bizim insanımızın yaptığını yapmıyor 3 yıl bir Alman firmasında çalıştım huzurluyduk adamlar bütün herşeye saygılıydı ne haklarımız yerdi neden izin günlerimizi sonra Türk şirketine sattılar gittiler herkez huzursuz olmaya başladı çalışma saatlerimizi değistirdiler 3 kişinin ypacağı işi 1 kişiye verdiler yani bizim insanımızın aç gözlülüğüne anlam veremiyorum ben Elin yabancıları niçin böyle değil gerçekten merak ediyorum.

• Sanki az para veriyormuş gibi ağlamışlar. Ayda 8k dolar lan boru değil. Ayrıca tr de kim bahşişleri doğru düzgün yediriyor çalışanlara ?

• aykut291 A kullanıcısına yanıt
    Huyumuz öyle

Orta Asya'dan çıkınca, birçok milletle karşılaşmışız. Hepsinden azar azar almışız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 11 Kasım 2019; 18:23:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Sanki az para veriyormuş gibi ağlamışlar. Ayda 8k dolar lan boru değil. Ayrıca tr de kim bahşişleri doğru düzgün yediriyor çalışanlara ?
    Amerikada ottururler adamı mahkemeye verdi mi sen kendinle kıyaslama.

Nusret sevmem şiddete eğilimli sürekli 18+ imalar, ne olduğu belli ve bir yandanda sürekli eski fotoğraflarını paylaşıp acitasyon peşinde.

Zamanında hatta konu açmıştım bu adam ne yapıyorda bu kadar miller peşinde, bu kadar açlığın fakirliğin olduğu yerde resmen etle dalga geçiyor. Sonradan gorme hareketler diye tabi Linç yedik.

Türkiye de iyi olabilir ama amerikada avrupada yemek kalitesi ortalamanın altında bir kalite is yapıyor. Ha showmenlikte usta adam o ayri tam sonradan görmelerin seveceği tip.

Zaten baktığın zaman hep eğitimsiz zengin kesim bunun mekana gidiyor. Futbolcular, piyasa şarkıcıları, araplar orta doğulular vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 11 Kasım 2019; 18:36:55 >

O adam 2000 dolara iki tane son model iphone alabiliyor basit bir örnek vermek gerekirse.

Sen ise 2000 liraya babayı alıyorsun, aynıymış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kahya Yahya -- 11 Kasım 2019; 18:37:40 >
  • paraya ve güce tapan yalakalar ile kiralanmış SATILIK hesaplar nasıl da defansa geçmişler hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 11 Kasım 2019; 18:41:34 >
  • Yakışır Nusretime devammmmmm

• türkiye de olsa dava sonucunda bu kadar almayı bırak dava olmayabilirdi

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Yılda 96.000 dolar yapar, vergileri düşünce o paraya New York gibi bir şehirde anca hayatta kalırsın. Ayrıca hak yemenin azı çoğu olmaz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.