Şimdi Ara

Magicsee N5 ATV rom yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
3.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özellikler
    ● Android 7.1.2 işletim sistemi
    ● Amlogic S905X CPU, dört çekirdekli, Cortex A53
    ● Mali 450 GPU, penta çekirdekli, 750MHz
    ● 2GB DDR3L RAM + 16 GB ROM
    ● 2,4 GHz + 5 GHz çift bant WiFi
    ● 100 Mbps Ethernet
    ● H.265 kod çözme desteği
    ● HDR 4K görüntü desteği

Kod Çözücü Formatı: H.263, H.264 H.265, HD MPEG4
    Video formatı: 1080 P, 4 K, H.264 H.265
    Ses formatı: AAC, APE, DDP, FLAC, HD, MP3, OGG, TrueHD, WAV, WMA
    Fotoğraf formatı: BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF
    5.1 çıkış sesini destekler: Evet, koaksiyel kabloyla
    Arayüzler: AV, HDMI, RJ45, SPDIF, TF kartı, 2xUSB2.0

*********** Ürüne ait Romlar ****************
    ******** 09/11/2018 Güncellemesi

*********** ATV ROM YÜKLEME ****************

Kendi yazılımı gayet iyi ama ATV rom yüklemek isteyenler için ;

( Ekrandaki saat şuan için çalışmamakta / Bazı kişilerde blueetoth çalışmıyormuş )

*********** LİNKLER ****************

atvxperience_G * Hali hazırda kullandığım sürüm

ATV experience 2H Yeni sürüm * Henüz denemedim ; Eskisi cihazı brick yapmıştı.

usb burning tools

*********** KURULUM ****************
    ********Usb burning tool u çalıştırıp öncelikle dil çinceyse dili ingilizceye ayarlıyoruz.

Magicsee N5  ATV rom yükleme

********File /import image bölümünden ATV_experince_g img dosyasını seçiyoruz.

********Erease bootloader seçeneğini iptal ediyoruz.

********Magicsee n5 cihazımızı usb to usb kablosuyla bilgisayarımıza bağlıyoruz.

( eğer bilgisayarınız windows 7 ve üzeri ise sürücü imzalama korumasını devre dışı bırakmanız gerekmektedir )

Bağladıktan 1 saniye sonra SPDIF bolumunde bulunan gizli açma kapama tuşuna basılı tutuyoruz.( kürdan tarzı birşey kullanabilirsiniz )

Usb burning tool uygulaması cihazı bulacaktır. Eğer bulamazsa son aşamayı bir kaç kez deneyiniz. Cihazın kablosu takılı değilken basılı tutup daha sonra kabloyuda takmayı deneyebilirsiniz.

********Hazır olduğunda start bölümüne basıp başlatıyoruz ve 4 dakika sonra cihaz atv rom ile hazır hale geliyor. Stop a basıp kablo tertibatını çıkarıyoruz.

*********** Brick kurtarma ****************

Eğer cihazınız açılmaz kırmızı ışıkta takılı kalırsa ve çalışmaz hale gelirse ( Brick )

********USB Burning Tool'u çalıştırın ve üstte kurulum yapma aşamalarının hepsini uygulayın. Kablonuzu cihaza takın.

********Erease Bootloader seçeneğini işaretleyin ve firma yazılımını kurun indir

********Board ın üst kısmında üzerinde samsung yazan chip in 5 ve 6. ayağını kısa devre yaptırın. ( 2r2 etiketli bobinin yanından sayın ) *** farklı ayakları kısa devre yaptırsanızda problem olmayacaktır çok denedim

********Usb burning tools cihazınızı görecektir ve start yapıp cihazın kurulumuna başlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 18 Ocak 2019; 21:36:17 >

• ben de bu romu yükledim merak ettiğim atv xperince bu romu güncellerse cihaz üzerinden o nline olarak mı alıcak cihaz yoksa tekrar
    sizin anlattığınız şekilde sıfırdan usb burning tool programıyla silbaştan mı kurulacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan341

ben de bu romu yükledim merak ettiğim atv xperince bu romu güncellerse cihaz üzerinden o nline olarak mı alıcak cihaz yoksa tekrar
    sizin anlattığınız şekilde sıfırdan usb burning tool programıyla silbaştan mı kurulacak?
    yeni rom veriyorlar ota şimdiye kadar görmedim. yani sıfırdan sil baştan kuracağız. Şuan için 2G final olarak çıkardılar. Güncellemeler devam eder mi onun bilgiside yok. Rus siteleri Elec ile uğraşıyor muhtemelen Elec bundan çok daha iyi gelecek.
  • anladım teşekkürler benim x96 mini baya farketti bu haliyle bile çok başarılı bir rom.
  • bu arada ;

atvX 2H 2019 - The Final sürümü çıkmış. ruslardan yorum alıp yükler tekrar konuyu güncellerim
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    evet sitesinden baktım şu an dün itibariyle the final çıkmış.
    yükledim final sürümü gayet başarılı.
  • quote:

yükledim final sürümü gayet başarılı.
    Ben de yukledim saat calismiyordu artik calisiyor simdilik bir problem gormedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ekran üzerinden tıklayarak kapanabilme özelliğide gelmiş ilave olarak gayet şık olmuş.
  • ben cihazla ilgili bir not eklemek isterim, yaklaşık 1 aydır cihazı kullanıyorum. Geçenlerde adaptörün kablosu kısa diye uzun kablolu adaptör bağlayayım dedim. kendi adaptörü 5V 2A ben yanlışlıkla 12V 3A apatör bağladım neyseki ucuz atlattım, hatta 1 gün çalıştırdım sadece olan kablosuz mouse'uma oldu, adaptörü tekrar eskisi gibi düzelttim sıkıntısız kullanıyorum. voltaj yüksek geldiği için arıza yapmadı
  • quote:

ekran üzerinden tıklayarak kapanabilme özelliğide gelmiş ilave olarak gayet şık olmuş.
    O nasil oluyor ? Home tusuna 2 kere basinca acilan ekrandan bahsetmiyorsunuz degil mi

ana ekranda setings yani launcher ekranında settings app drawer ın en sağında power tuş görünümlü öğenin üstüne tıklayınca oluyor.
  • Yeni rom yayımlanmış ;

Magicsee_N5_SlimMOD - İNDİR

TWRP v3.2.1 - İNDİR

Değişiklikler ;

Deodexed, AFR, SPMC için amcodec kod çözücüsü eklendi , init.d desteği, sesli arama, bluetooth .

Görseller ;

Magicsee N5  ATV rom yüklemeMagicsee N5  ATV rom yükleme

• merhaba elimde max pro quicik var 5.1 sürüm var 1 gb bu romu yükleyebilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican179

merhaba elimde max pro quicik var 5.1 sürüm var 1 gb bu romu yükleyebilirmiyim
    Paylastigim linkler 2gb icin eger 1gb w islemciyse atvxperience.com buradan bakabilirsiniz

Bu arayüz tanıx taki ALICE UX .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Bu arayüz tanıx taki ALICE UX .
    çok fazla port yapmışlar ruslar;

Tanix TX7 port ;

https://drive.google.com/file/d/1yrG_udPkH2p-bqu0QG84Aen2PI9rvSVj/view

• AMLogic S905 CPU MXQPRO guicik bir türlü bulamadım daha doğrusu ingilizce olduğu için anlamadım hangi yazılımı kulanacağımı bilsem deneyecegim yardımcı olan olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican179

AMLogic S905 CPU MXQPRO guicik bir türlü bulamadım daha doğrusu ingilizce olduğu için anlamadım hangi yazılımı kulanacağımı bilsem deneyecegim yardımcı olan olursa sevinirim
    pm attım
  • bu cihaza orjinal stock rom güncellemesi varmı veya nasıl yapılıyor ota mı? manuel mi indiriyoruz arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.