Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
14
Favori
39.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapay zeka ve optimize isinide cozerlerse çok güzel bir oyun geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım yanılırım ama bu oyun kötü olacak puanlı bekleyin görürsünüz burada hangar 13'den bahsediyoruz orjinal mafia 1 de ki polis etkileşimini hız limiti arabanın arka koltuklarına oturma vb detayları hele bi kaldırsınlar ana avrat sövecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Bu mesaj silindi.
    Bazı forumlarda videonun eski oynanış olduğundan bahsedenler var ama ben ancak çıktıktan sonra oynanış izleyip öyle alırım.Açıkcası bu haline tek kuruş bile vermem, bu da satarsa zaten bu herifler aynı assetlerle mafia4 de çıkarır.
  • Yeni görseller.

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 26 Temmuz 2020; 19:48:31 >

• Sabırsızlıkla bekliyorum
  • Orijinal oyunda olduğu gibi remake versiyonunda da araç için simülasyon modu bulunuyormuş. Manüel olarak vites değiştirme, ufak trafik ihlallerine bile ceza kesen polis simülasyon modu bulunuyormuş. Ayrıca epey zor olan yarış görevi bu versiyonunda da aynı şekilde zormuş. Oyunun kendisinin de zor olduğunu ve aynı zorlukta bekleyen bir çok fanın olduğunu biliyorlarmış bunun içinde zorluk modu olduğu söyleniyor. Fakat silah şarjörü değiştirirken kalan mermilerin gitmesi vb. gibi şeylerden bahsetmemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 26 Temmuz 2020; 20:14:11 >
  • Sarohan kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim ya umarım bozmazlar. Ama şarjör olayı da önemli tabii dikkat ederler inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarohan

Orijinal oyunda olduğu gibi remake versiyonunda da araç için simülasyon modu bulunuyormuş. Manüel olarak vites değiştirme, ufak trafik ihlallerine bile ceza kesen polis simülasyon modu bulunuyormuş. Ayrıca epey zor olan yarış görevi bu versiyonunda da aynı şekilde zormuş. Oyunun kendisinin de zor olduğunu ve aynı zorlukta bekleyen bir çok fanın olduğunu biliyorlarmış bunun içinde zorluk modu olduğu söyleniyor. Fakat silah şarjörü değiştirirken kalan mermilerin gitmesi vb. gibi şeylerden bahsetmemişler.
    Manuel vites değiştirme olayı güzelmiş hocam umarım g29 destekli olur ya ilk oyun direksiyon destekliyordu çok keyifliydi inşallah bunda da yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni harita yayınlandı,çok sayıda kestirme dikkat çekiyor.Ayrıca hastanenin yanına tarih müzesi eklenmiş,barajı geçince solda marinaya çıkıyor.

Offical new map

Yanyana karşılaştırmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 30 Temmuz 2020; 19:38:15 >

• Sarohan kullanıcısına yanıt
    Bence bu sefer olacak ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangar dan hala umudu olanlar varmış demek..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben mafia'yı hikayesi için seviyorum. Oynanış olarak zaten eski teknoloji şu zamanki teknolijiye göre kötü bir oynananışı var oyunun. buna rağmen en sevdiğim oyun. Hangar 13 güven vermiyor olabilir başka bir stüdyo belki daha iyisini yapabilir ama 2020 teknolojisinde bu oyunu oynamak bile beni heyecanlandırıyor. Bir oyun çıksın görelim nasıl olacak beğenmesseniz eleştrirsiniz.
  • Birkaç yeni görsel ve oyunun haritası.

• Hangar jet fadil gibi firma. Hala inananlar var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi güzelde işte videoda söyledikleri gibi mafia 3 oynanış modelini kopyalamasalar iyi olurmuş. Videoda Tommy; Lincoln Clay gibi asker değil daha ağır yapısı var derken bile komik şekilde şarjörü değiştirmesi 5 sn sürmüyor ve herhangi ağırlığı yok karakterin. Biraz daha vurucu, daha hantal oynanışa sahip, her mermi yediğinde max payne gibi siperden çıkarken 10 kere düşündüren oyun olması lazım. Ertelenmesinin çok etki edeceğini düşünmüyorum ama işte... Yok efendim orijinal oyundan ve mafia 2 den de kişiler varmış falan filan diyorlar da onuda milletin güvenini kazanmak için söylüyorlar gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 1 Ağustos 2020; 17:0:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarohan

İyi güzelde işte videoda söyledikleri gibi mafia 3 oynanış modelini kopyalamasalar iyi olurmuş. Videoda Tommy; Lincoln Clay gibi asker değil daha ağır yapısı var derken bile komik şekilde şarjörü değiştirmesi 5 sn sürmüyor ve herhangi ağırlığı yok karakterin. Biraz daha vurucu, daha hantal oynanışa sahip, her mermi yediğinde max payne gibi siperden çıkarken 10 kere düşündüren oyun olması lazım. Ertelenmesinin çok etki edeceğini düşünmüyorum ama işte... Yok efendim orijinal oyundan ve mafia 2 den de kişiler varmış falan filan diyorlar da onuda milletin güvenini kazanmak için söylüyorlar gibime geliyor.
    Oynanış eski sürümden dedi yapımcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: .SlimShady

Oynanış eski sürümden dedi yapımcı

Alıntıları Göster
    Eskide işte ne kadar eski? Göze batan hatalar giderilmiş olur onun dışında başlı başına farklı mekanikler göreceğimizi hiç sanmıyorum. İnşallah yanılırım.
  • Şu araba sürüş mekaniğini bozarlarsa harbi söverim ama bozmadan sunarlarsa yiğidin hakkını veririz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.