Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
14
Favori
39.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asıl oyunu oynamamıştım, definitive'e yeni başladım. skip drive kullandınız mı ? araba sürerken ki dialoglar çerez ise skiplemek istiyorum. dümdüz hikaye anlatımı deneyimi için oynamaya başladım çünkü

• designr kullanıcısına yanıt
    Hocam araç kullanmaktan zevk almiyo musunuz ya ben de göreve giderken keske biraz daha uzun arac kullansam diye üzülüyorum :)
  • mafia 2 kadar zevk vermedi valla

Hocam 2002 yılında oynamis olsaydiniz eminim fikriniz cok degisirdi. 2010 da mafia 2 ciktiginda seriye başlayanlar genelde mafia 2 serinin en iyi oyunu diyolar ama benim gibi 2002 de efsaneyi oynayanlar mafia 1 i hicbir oyuna değişmiyor :)

Yanlis anlasilmasin mafia 2 de bana göre mükemmel oyun. 3 ü zaten söylemiyorum seriye yakismayan tek oyun.
  • vallahi o dönem niyeyse elime geçmedi oynamamışım. zaten o aralar singleplayer hikayeli oyunlar pek oynamıyordum ama herkesin tek geçtiği oyunlardan o yüzden eminim çok iyidir.

2.oyunu oynadığımda çok fena içine çekmişti beni. dünyası yansıtışı o noel dönemi havası falan çok iyiydi.

Hocam dönemin efsanesi vice city den bile ustun olduğu taraflar vardi. Elbette açık dünyadaki aktiviteler vs yonunde vice city önde ama karakter cizimleri yüz hatlari o kadar gerçekçi geliyodu ki o dönem ağzımız açık izliyorduk. Benzer duyguları eminim siz de mafia 2 de yasamissinizdir.
  • Dayanamadım sildim oyunu, bir oyundaki her şey mi berbat olur ya? Araba kullanımı, ateş etme hissi, kavga ve ölüm efektleri, seslendirme kadrosu, yüz ifadeleri. Leş leş leş.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Dayanamadım sildim oyunu, bir oyundaki her şey mi berbat olur ya? Araba kullanımı, ateş etme hissi, kavga ve ölüm efektleri, seslendirme kadrosu, yüz ifadeleri. Leş leş leş.

??? Eminmisin bak mafia 3 oynamışsındır. Bu oyun harika.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

??? Eminmisin bak mafia 3 oynamışsındır. Bu oyun harika.

Alıntıları Göster

bu oyundu hocam.

atmosfer ve hikaye güzeldi ancak oynanış dinamikleri beni kanser etti. hiç hoşuma gitmedi maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu oyundu hocam.

atmosfer ve hikaye güzeldi ancak oynanış dinamikleri beni kanser etti. hiç hoşuma gitmedi maalesef.

Alıntıları Göster

Ben çok sevdim. Araç sürüşüde çok iyiydi. Araçların ağırlıkları hissediliyor. Ubisoft oyunları gibi kolpa sürüş yok. Oyunun ana olayı çatışmadan çok hikaye olduğu için bir tomb raider vs. seviyesi çatışma dinamikleri yok ama günü kurtarıyor.

• Seviyorum bu oyunu  

• Güncelleme vermeyi de erken bıraktılar diye düşünüyorum. Belki birkaç free ride görevi ya da dlc cikartilabilirdi. Tamam ana oyunun orjinaline sadık kalman çok güzel ama dlc lerle besleyebilirdin. Bu remake sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThomasAngelo89 -- 27 Şubat 2021; 12:52:7 >
  • Ryzen 3600, RX 5600 XT ile orta ayarda bile hafif bir kasma hissi var normal midir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Humble'daki fırsatı kaçırdık ya, inanılmaz üzdü. Bekle dursun 100 TL bandına düşmesini.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Humble'daki fırsatı kaçırdık ya, inanılmaz üzdü. Bekle dursun 100 TL bandına düşmesini.

Üzülmeye değecek bir oyun değil bu.

• TORU-NAGA kullanıcısına yanıt

Tercih meselesi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Üzülmeye değecek bir oyun değil bu.

Alıntıları Göster

Ben beğenerek 2 defa bitirdim. Gayet güzeldi.

• FreeSync açık, Vsync kapalı olduğu halde ekranı sağa sola çevirirken gözü hafiften rahatsız eden bir yırtılma oluyor. Çözümü var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 129tl ye aldım vatandan başlayalım bakalım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.