Şimdi Ara

Mafia 3 Türkçe Yama Çalışması | Çeviri Durumu: %38 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
12
Favori
23.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunyamada tarih verilmiş.
  • Oyunyama'yı bende sonradan gördüm arama sonuçlarından, ekipçe çeviriye devam ediyoruz yinede fakat oyunyama gerçekten, oynanılabilir google çeviri yama yapmazsa bizimde yamayı çıkartmamıza gerek kalmaz veya duruma göre değişebilir. Sunucu üzerinden kendi kendini güncelleyen bir yama sistemi planlıyordum 10 kasıma kadar her şey değişebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Translate çevirisi mi :)

Hayır translate değil içiniz rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLunaci

Oyunyama'yı bende sonradan gördüm arama sonuçlarından, ekipçe çeviriye devam ediyoruz yinede fakat oyunyama gerçekten, oynanılabilir google çeviri yama yapmazsa bizimde yamayı çıkartmamıza gerek kalmaz veya duruma göre değişebilir. Sunucu üzerinden kendi kendini güncelleyen bir yama sistemi planlıyordum 10 kasıma kadar her şey değişebilir.

Diğer site yamayı haziran ayının sonunda duyurmuş. 4 buçuk ayda translate olmadan çevrilebilir mi oyun sizce ? Satır sayısına vs. bakıldığında.
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Hocam söyle diyeyim, biz tüm DLC'ler yan görevler diyaloglar vb'ler hepsini çeviriyoruz ve toplam 50430'satır sadece çevrilecek diyalog var, kimi kısa kimi uzun, sadece oyunun ana görevlerini çevirmiş te olabilirler.
    Yada 4,5 ayda çevirinin bitmesi için 50430'satıra göre var sayıyorum her gün 373 satır çevirmeleri lazım, Ya çok kalaba bir ekib var gerçekten yapıyorlar yada tabloyu google ceviriye scriptleyip otomatik olarak çevirip sonradan düzenliyorlar, kendilerinle 10 ekim'den beri iletişime geçmeye çalışıyorum ulaşan veya cevap veren olmadı bana, bilgi alamadım.
  • quote:

Oyunyama'yı bende sonradan gördüm arama sonuçlarından, ekipçe çeviriye devam ediyoruz yinede fakat oyunyama gerçekten, oynanılabilir google çeviri yama yapmazsa bizimde yamayı çıkartmamıza gerek kalmaz veya duruma göre değişebilir. Sunucu üzerinden kendi kendini güncelleyen bir yama sistemi planlıyordum 10 kasıma kadar her şey değişebilir.

siz cevirmeye devam edin bence

digerleri hic guvenilir degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam söyle diyeyim, biz tüm DLC'ler yan görevler diyaloglar vb'ler hepsini çeviriyoruz ve toplam 50430'satır sadece çevrilecek diyalog var, kimi kısa kimi uzun, sadece oyunun ana görevlerini çevirmiş te olabilirler.
    Yada 4,5 ayda çevirinin bitmesi için 50430'satıra göre var sayıyorum her gün 373 satır çevirmeleri lazım, Ya çok kalaba bir ekib var gerçekten yapıyorlar yada tabloyu google ceviriye scriptleyip otomatik olarak çevirip sonradan düzenliyorlar, kendilerinle 10 ekim'den beri iletişime geçmeye çalışıyorum ulaşan veya cevap veren olmadı bana, bilgi alamadım.

Sizinki tahminen nekadar daha sürer hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Tahmini bir süre veremem ama şuan yavaşladı biraz diyeyim, Vizelerin yaklaşmasından dolayı çeviri biraz azaldı, çeviriyi oyun içinde bire bir test ederek yapıyoruz buda biraz zaman alıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Tahmini bir süre veremem ama şuan yavaşladı biraz diyeyim, Vizelerin yaklaşmasından dolayı çeviri biraz azaldı, çeviriyi oyun içinde bire bir test ederek yapıyoruz buda biraz zaman alıyor.

Geç olsunda güç olmasın hocam,derslerinize önem verin.

• Zarangoz kullanıcısına yanıt
    Çok keyif alarak oynayacağınız bir yama olacak, ingilizce konusunda sorunumuz yok, olur da gözden kaçan bazı yerler olursa geri bildirim yollayıp bir sonra ki güncellemeyle halledilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarangoz

şu konuda bir mesajda paylaşılan görseller Sitelerindeki görsellerle birebir aynı.https://forum.donanimhaber.com/mafia-3-turkce-yama-istek--120955595-4

Ve sitedeki görsellerhttp://www.oyunyama.net/mafia-3-turkce-yama

Resimlerin birebir olması ilginç. Fare imleçleri bile

aynen :DDD

• Neyi Bekliyorlar Acaba ? saat 5 oldu ya
  • yalancılar insanları kandırdılar
  • Açıkçası tarih veripte bugün çıkartacaklarına pek inanmıyorum.Umarım ben yanılırım da bugün yama çıkar
  • Başından beri görsellerden yalan dolan fake oldukları belliydi.
  • yalan dolanmış demek ki iyi para kazandılar 6.000 bin kişi girdi siteye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 11 Kasım 2017; 19:25:1 >
  • Bazı görüntüleri bizden alıntı gibiydi ama bir şey demedim, bekledim açıkcası, burdan yalan olduğu belli 11 kasım günü hep siteye baktım yoktu, çeviri çalışmamızı da hızlandıracağız ilginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByLunaci -- 12 Kasım 2017; 1:55:19 >
  • Kolay gelsin hocam sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Kolay gelsin oyunu oynamak için yamanın çıkmasını bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bazı görüntüleri bizden alıntı gibiydi ama bir şey demedim, bekledim açıkcası, burdan yalan olduğu belli 11 kasım günü hep siteye baktım yoktu, çeviri çalışmamızı da hızlandıracağız ilginiz için teşekkürler.

Kolay gelsin hocam, bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.