Şimdi Ara

Mafia 3 Türkçe Yama Çalışması | Çeviri Durumu: %38 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
12
Favori
23.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zarangoz

Yama şuan %40 larda. Arkadaşın sınavları vardı şimdi ekip hızlandı sanırım. Aldığım bilgi bu yönde. Ana mesajı %38 olarak güncelleyin.
    Şuradan takip edebilirsiniz.

takipteyiz sabırsızlıkla bekliyoruz
  • Bu yama bu aralar biraz hızlanmayamı başladı yoksa banamı öyle geliyo gerçekten tebrik ediyorum güzel bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam emeğinize sağlık. Bitmeden paylaşabilir misiniz? En azından arayüz, görev ipuçları falan Türkçe oynarız.
  • İyi çalışmalar arkadaşlar. :)

Bekliyoruz heyecanla.
  • Harika Haber
  • Bu oyunu ilk çıktığında oynamıştım Türkçe yamayı hakkeden bir oyun olduğunu sanmıyorum, ama madem başlanmış boyle bir işe kolay gelsin.
  • Kolaylıklar dilerim.
  • Ellerinize sağlık yahu çok iyi olacak bu yama çünkü Mafia serisi ne kadar kötü olursa olsun oynanır yani. :)
  • xohoos X kullanıcısına yanıt
    Yani önceki oyunlara bakınca kalite düşük ama konusu o kadar da kötü değil. Bence oyunda esas sorun oyun dinamikleri. Grafikler ve oyun temeli çok farklı geldi bana. Mafia değil de sanki bir far cry gibi olmuş. Yama olması bence iyi olacaktır. Arkadaşlara kolaylıklar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xohoos X kullanıcısına yanıt
    Marka değerinden dolayı. Yarın GTA'nın çok kötü bir oyunu çıksa yine de çevrilir çünkü en çok oynanan seri, Mafia serisi de öyle. İlk Mafia oynadığım en güzel oyundu, Mafia 2'yi de ilk oyun kadar olmasa da beğenmiştim. Mafia 3'ü oynamadım biraz oynanış videosu izledim ama sırf Vito'yu tekrar görmek ve müzikleri için oynanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Marka değerinden dolayı. Yarın GTA'nın çok kötü bir oyunu çıksa yine de çevrilir çünkü en çok oynanan seri, Mafia serisi de öyle. İlk Mafia oynadığım en güzel oyundu, Mafia 2'yi de ilk oyun kadar olmasa da beğenmiştim. Mafia 3'ü oynamadım biraz oynanış videosu izledim ama sırf Vito'yu tekrar görmek ve müzikleri için oynanır.

Katılıyorum arkadaşa. Gta 4 optimizasyon konusunda çok kötüydü. Zamanın efsane kartların dan gtx250 de bile baya bir ayarı kısmak gerekiyordu. Ama ona rağmen sattıda çevirildide.

• 5 aydır yüzde 38. Aşırı yavas ilerliyor . Bir RPG çevirmıyorsunuz altı üstü bir oyun ve alt yazılı . Bu kadar yavaş ilerlemesi çok saçma. Yeri gelince bağış istemesini çok iyi biliyorsunuz. 1 Bucuk senemi beklicez acaba oyun türkçesi için

• Bak şimdi güzel kardeşim. Ben kimseden bağış vb gibi bir durum talep etmedim.

Bu modu daha önce elinde tool dosyası olan bir kişi bizi ekibe aldı ve para ile satacaklardı gönülsüzce ekipte durdum 1,5 ay ve herhangi bir başlangıç olmadı, ertesi gün başka bir tool elime geçtiği gibi ekibi kurup tamamen gönüllü kişilerden oluşan bir kadro oluşturdum. Ve çeviriye başladık aksine donanımhaber dışında sitelerden bağış teklifi edenler oldu red ettim, ben paranın köpeği değilim maddi olarakta çok rahat biriyim, Ben 5 yıldır diğer siteyi kimseden para vb almadan açık tutuyorum tamamen Mafia tarzı oyunlar filmler benim hobim olduğu için böyle bir topluluk oluşturdum. Daha önceki bulunduğum yerlerde başka projelerde tamamen bitirmeden terk etmedim.

Ekibe Gelirsek- Ekip ilk başta 11 kişiydi ve ne olduysa şu iki hafta içeresinde aşırı pasif duruma düştüler,ben her siteye binlerce kez konu açtım çevirmenlere ihtiyacım var diye ekipte, istemsizce pasifleştiler. Mesaj yazdım cevap vermediler.
    2 Hafta önce drive üzerinden çeviri dosyasını pasif olan bazı kişilere kapattım. Ve 2 hafta içerisinde bana erişemiyorum vb diyen olmadı 11 kişiden 4 kişiye düştük bugün dahil genede çevirmeye devam ettik, bu konuyu düzenlemekte olan ekibimizdeki arkadaş dahil çoğu kişi pasif o yüzden 38 de kalması normaldır burada.

Eğer çevirmen arkadaşlar varsa yardımlarını rica ediyorum benimle iletişime geçmek isteyen olursa, her zaman beklemedeyim

Discord:https://discord.me/mafiaturk

Mail: lunaci@mafiaturk.org

• ByLunaci kullanıcısına yanıt
    Ayrı olarak başka çeviri siteleri ortaklık vb gibi bir durum teklif ederse hiç düşünmeden kabul ederim.
  • ByLunaci kullanıcısına yanıt
    Eyvallah güzel uslublu bir cevap verdiğin için inandım . Kusura bakma arsızlıgım için. Başarılar

• Önemli değil dünden beri çözümler arıyorum artık, sizde yardımcı olmak isterseniz bekleriz eğer çeviri ne durumda merak ediyorsanız benle iletişime geçin size özel bir davet yollayıp canlı canlı görün çeviriyi iyi geceler.
  • Zarangoz kullanıcısına yanıt
    Hayır kesinlikle gerek yok, Çeviriyi yapıyoruz paketleyip test eden arkadaşlara atıyoruz onlarda oyunu oynayıp ekran görüntülerini atıyorlar şimdiye kadar buraya attığımız ekran görüntülerini hep böyle attık.
  • Merhaba, son durum nedir acaba?
  • usta tahmini zaman varmı acaba ?
  • Up.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.