Şimdi Ara

Mafia 3 Türkçe Yama Çalışması | Çeviri Durumu: %38 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
12
Favori
23.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Desteğiniz için teşekkürler
  • Arkadaşlar benim size farklı bir sorım olucak. Benim sistem dual core 6gb ram gtx950 ekran kartı var. Oyunu korsan indirdim sorunsuz çalıştı. Daha sonra steamdan aldım. Fakat oyun oyanamayacak dercede kasıyor. Sebebi nedir acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Aynı görüntü ayarlarında oynadığınızdan emin misiniz?
  • Evet hadda bütün ayarları kapatıp denedim. Yine olmuyor sadece oyunda değil giriş ekranında dahi takılıyor. 10 dk da menü açıldı. Var gerisini sen hesap et.

Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin, ayrıca oyunu kurduğun diskin hafızası azsa başka bir diske taşıyabilirsin.
  • Doğrulamayı denedim. Zaten ilk yaptığım o oldu. Hardiskde de yeterli alan var kardeşim. Çok ilginç bişey ya. Oyun korsanda çatır çatır çalışırken orjinalde sorun yaşıyorum

• Sabırsızlıkla bekliyoruz, umarım kısa sürede çıkar da keyifle oynarız.
  • harika bu oyun serisi süper. çok teşekkürler.
    İlginçmiş harbiden :D Herhalde gelen güncellemelerle optimizasyonu felan bozmuşlar.
  • "Çeviri, oyunun Steam sürümüyle uyumludur" diyor. Torrent olarak indirilen oyuna yani korsana uyumlu değil mi? :)
  • Mönchengladbachlı M kullanıcısına yanıt
    Uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seleukos

Uyumlu.

"Çeviri, oyunun Steam sürümüyle uyumludur" yazısını görünce biran kalbim teklemişti!
  • geliyor geliyor geliyor
  • Sabırsızlıkla bekliyoruuuzzzzzzz :)
  • Takip

• Vayy bu konuyu görünce çok sevindim. Ellerinize sağlık. Sayenizde şöyle ağız tadıyla bir oyun oynuyoruz ya var olun.
  • Güzel bir oyunu daha Türkçe oynama zevkine sahip olacağız şimdiden teşekkürler ve kolay gelsin.Bu arada mafia oyunlarında en çok hoşuma giden şey o döneme ait araçları kullanmak.Sadece bana mı böyle geliyor bilmiyorum ama zevki bi başka sanki...

• takipteyiz.
  • ilerleme durumu nedir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.