DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.306
Cevap
3
Favori
220.719
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      427 Mesaj
      27 Ağustos 2010 16:19:46 Konu Sahibi

Menü ve Görevler %100
      Altyazılar %100
      ......................
      Bu yama (Oyunceviri.com ve BSC)
      ortak yapımıdır.

Çevirmenler
      ---------------------------
      Okan ŞEN (Venomtrk)
      Tugay KARABAYIR (Dante)
      Yücelen GÜNEŞ (Venomz)

Türkçe Kodlama & Kurulum
      ---------------------------------
      admin (oyunceviri.com)

...................

- Türkçe yama argo ve küfürlü konuşmalar içermektedir. 18 yaş altı oyuncular için tavsiye edilmez.

- DLC paketi kurulumundan sonra yamayı kurmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde orjinal font boyutu ile oynamak zorunda kalabilirsiniz.

- Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir.

- Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe'ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

- Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

MAFIA II TÜRKÇE TANITIM FİLMİ

Versiyon 2.0

[image]http://img16.imageshack.us/img16/7044/kurulumnotlar.png'/>

http://www.oyunceviri.com/forum/showthread.php?575-Mafia-2-100-T%C3%BCrk%C3%A7e-Yama-V-2.0-(Oyunceviri-ve-BSC-Ortak-Yap%C4%B1m%C4%B1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyusufg -- 27 Şubat 2011; 23:09:26 >

|
      |

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      27 Ağustos 2010 16:25:41
      Hayırlı olsun.
      |
      |

Steam: ZangetsuR1
    • Yarbay
      27027 Mesaj
      27 Ağustos 2010 16:31:53
      Mail gönderdim, isterseniz çalışmaya ben de katılabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 27 Ağustos 2010; 16:32:17 >
      |
      |

"Under your command i will obey..."
      "My mind is one with my soul..." "I am near, yet so far away..."
      "Through the eternal flame, i travel..."

|| Playstation 4 | Harman/Kardon AVR151 | Harman/Kardon HKTS9 |
    • Yüzbaşı
      427 Mesaj
      27 Ağustos 2010 16:35:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: rogue_ass

Hayırlı olsun.

Teşekkürederiz
      |
      |

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      27 Ağustos 2010 16:39:25 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Mail gönderdim, isterseniz çalışmaya ben de katılabilirim.

En kısa zamanda irtibata geçeceğiz sizinle.
      |
      |

• Binbaşı
      1346 Mesaj
      27 Ağustos 2010 16:58:02
      Peki ne kadar sürede yayınlanır türkçe yama acaba ekip sağlam fazla uzun süreceğini sanmıyorum bide konuşma çok varmıdır
      |
      |

• Yarbay
      5729 Mesaj
      27 Ağustos 2010 17:07:21
      Kolay gelsin.Müthiş işler başarıyorsunuz.
      |
      |

Hayranlık cehaletin kızıdır. İnsanlar ancak anlamadıklarına hayran olur ve taparlar-Jean Meslier
    • Yarbay
      2399 Mesaj
      27 Ağustos 2010 17:09:49
      Hayırlı olsun hepimize.Böyle bir oyuna da bu yakışır. En nihayetinde içinde bulunduğunuz etkileşime girdiğiniz uzun soluklu bir mafi filmi diyebiliriz.Basit bir oyun değil bir konusu ve film gibi diyalogları bol olan film tadında bir oyun.Bir de iyice zevkine vararak bitiririz.Şimdiden emeğinize sağlık Sabırsızlıkla bekliyoruz.
      |
      |

LG 47" LM660s CINEMA 3D SMART TV SAMSUNG LE-46"C530 LCD TV Samsung i9100 Galaxy S II Cowon X9 Intel Core i7 3770K @4,3Ghz - ASUS P8Z77-V DELUXE - 16GB RAM GSKILL(2*8GB) RIPJAWSX-1600MHZ CL9 - OCZ 256GB VERTEX 4 SSD - 2TB WD Caviar Black HDD - 2GB MSI GTX680 LIGHTNING GDDR5 - CORSAIR AX850 850W GOLD PSU - RAZER GOLIATHUS SPEED MousePad - Cooler Master HAF-X Full Tower Kasa - Logitech X-530 5.1 Speaker - RAZER DEATHADDER 3500 v2 - LOGITECH G510 GAMING KEYBOARD - LOGITECH G35 Gaming Headset 7.1 - NOCTUA NH-D14 Cpu Cooler - 22" ACER H223HQ LCD Wide Screen FULLHD Monitör 2 MS, DVI, HDMI, Full HD - 4TB 2x2TB=8TB WD My Book Essential External HDD
    • Yüzbaşı
      254 Mesaj
      27 Ağustos 2010 17:11:41
      Şimdiden hayırlı olsun lakin oyunun kendi altyazılarını okurken zorlanıyorum biraz küçük sanırım.Yazı stili veya boyutunu değiştirme şansınız varmıdır acaba ?
      |
      |

Are You Watching Closely ?

DH ESOGU
      Öğrencileri
      Ignorance Is Bliss Brotha...
    • Yüzbaşı
      427 Mesaj
      27 Ağustos 2010 17:13:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

Peki ne kadar sürede yayınlanır türkçe yama acaba ekip sağlam fazla uzun süreceğini sanmıyorum bide konuşma çok varmıdır

Mafia-2 oyununda diyalogdan başka bişi yokki (:

Evet ekip sağlam.
      Batman ve Saw çevirilerinden tanıyacağınız venomtrk arkadaşımızda mafia-2 çevirisinde bizlerle
      Tarih vermiyoruz çünkü mesela 1 ay derim yeni çevirmen gelir bu 3 hafta olur (: 2 ay derim çevirmenlerin işi çıkar 3 ay olur.
      |
      |

• Binbaşı
      1004 Mesaj
      27 Ağustos 2010 17:15:04
      Kolay gelsin, en kısa sürede bitirirsiniz inşallah.
      |
      |

• Yarbay
      27027 Mesaj
      27 Ağustos 2010 17:16:18
      Hangi programla altyazı dosyalarını çıkartıp değiştirdiğinizi ve hangi dosyaların altyazı içerdiğini söyleyebilir misiniz? PM atsanız da olur.

Şimdiden incelemek istiyorum çeviriye katkı için. ExSDS 0.3 adlı programcıkla sds_en klasörü içindeki dosyaları inceledim ve sds dosyalarının içini açıp altyazıları bulabildim ve bir kaç satır çevirdim. fakat çevirdiğim dosyayı tekrar sds dosyasına nasıl gömeceğimi bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 27 Ağustos 2010; 17:18:43 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      27 Ağustos 2010 17:17:24 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: >Dexter<

Şimdiden hayırlı olsun lakin oyunun kendi altyazılarını okurken zorlanıyorum biraz küçük sanırım.Yazı stili veya boyutunu değiştirme şansınız varmıdır acaba ?

Bence okadarda küçük değil(: Battlefield bad company 2 çevirisnde alt yazı boyutu çok küçüktü ama kaliteli bir çeviri oldu.
      |
      |

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      27 Ağustos 2010 17:19:55 Konu Sahibi
      quote:

Hangi programla altyazı dosyalarını çıkartıp değiştirdiğinizi ve hangi dosyaların altyazı içerdiğini söyleyebilir misiniz? PM atsanız da olur.

Şimdiden incelemek istiyorum çeviriye katkı için. ExSDS 0.3 adlı programcıkla sds_en klasörü içindeki dosyaları inceledim ve sds dosyalarının içini açıp altyazıları bulabildim ve bir kaç satır çevirdim. fakat çevirdiğim dosyayı tekrar sds dosyasına nasıl gömeceğimi bulamadım.

Dil dosyalarını ben açmadım ben sadece çeviriyi yönetiyorum. :(
      |
      |

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      27 Ağustos 2010 18:36:29 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Hayırlı olsun hepimize.Böyle bir oyuna da bu yakışır. En nihayetinde içinde bulunduğunuz etkileşime girdiğiniz uzun soluklu bir mafi filmi diyebiliriz.Basit bir oyun değil bir konusu ve film gibi diyalogları bol olan film tadında bir oyun.Bir de iyice zevkine vararak bitiririz.Şimdiden emeğinize sağlık Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sabrettiğinize değicek merak etmeyin..
      |
      |

• Yüzbaşı
      404 Mesaj
      27 Ağustos 2010 18:53:47
      Allah kolaylık versin sabırsızlıkla bekliyorum
      |
      |

• Yarbay
      27027 Mesaj
      27 Ağustos 2010 18:59:35
      Yalnız gelişmelerin bu kadar yavaş olmaması daha iyi olur. 2 saati geçti sanırım ve bana dönen olmadı. 2 saatte iyi yol katetmiş olurduk.
      |
      |

• 27 Ağustos 2010 19:01:46
      Kolay gelsin bekliyoruz
      |
      |

Monster TULPAR T5 V8.1 Intel Core i7 6700HQ 2.6GHz / 3.5GHz - 8 GB 2133MHz SODIMM DDR4 - Samsung 850 Evo 120GB - Samsung 850 Evo 250gb - 6GB Nvidia Gtx 1060 - 15.6" IPS Full HD G-SYNC - Kingston Hyperx Cloud Headset - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Microlab Solo 7c Speaker - Xperia Z2 White - Canon 1000D 18-55mm-55-250mm lens 68mm Macro Extension tube - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - Koda SW 10a Active Subwoofer
    • Yarbay
      2198 Mesaj
      27 Ağustos 2010 19:11:45
      quote:

Yalnız gelişmelerin bu kadar yavaş olmaması daha iyi olur. 2 saati geçti sanırım ve bana dönen olmadı. 2 saatte iyi yol katetmiş olurduk.

Sizin de söylediğiniz gibi, ExSDS 0.3 programı sadece unpack yani çıkartmaya yarıyor.
      Şu an bir arkadaşımız repack yani tekrar oyunun içine atmak için bir program üzerinde çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qabRiéL -- 27 Ağustos 2010; 19:19:50 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      27 Ağustos 2010 19:15:45 Konu Sahibi
      quote:

Pm attım..
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.