Şimdi Ara

Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.309
Cevap
3
Favori
226.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Mafia 2 %100 Türkçe Yama Çıktı (Oyunceviri ve BSC Ortak Yapımı)

Menü ve Görevler %100
    Altyazılar %100
    ......................
    Bu yama (Oyunceviri.com ve BSC)
    ortak yapımıdır.

Çevirmenler
    ---------------------------
    Okan ŞEN (Venomtrk)
    Tugay KARABAYIR (Dante)
    Yücelen GÜNEŞ (Venomz)

Türkçe Kodlama & Kurulum
    ---------------------------------
    admin (oyunceviri.com)

...................

- Türkçe yama argo ve küfürlü konuşmalar içermektedir. 18 yaş altı oyuncular için tavsiye edilmez.

- DLC paketi kurulumundan sonra yamayı kurmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde orjinal font boyutu ile oynamak zorunda kalabilirsiniz.

- Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir.

- Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe'ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

- Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

MAFIA II TÜRKÇE TANITIM FİLMİ

[simage]http://oyunceviri.com/oyunicigoruntuler.png
    [/simage]

Versiyon 2.0

http://www.oyunceviri.com/forum/showthread.php?575-Mafia-2-100-T%C3%BCrk%C3%A7e-Yama-V-2.0-(Oyunceviri-ve-BSC-Ortak-Yap%C4%B1m%C4%B1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyusufg -- 27 Şubat 2011; 23:09:26 >

• Hayırlı olsun.
  • Mail gönderdim, isterseniz çalışmaya ben de katılabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 27 Ağustos 2010; 16:32:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogue_ass

Hayırlı olsun.

Teşekkürederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Mail gönderdim, isterseniz çalışmaya ben de katılabilirim.

En kısa zamanda irtibata geçeceğiz sizinle.
  • Peki ne kadar sürede yayınlanır türkçe yama acaba ekip sağlam fazla uzun süreceğini sanmıyorum bide konuşma çok varmıdır
  • Kolay gelsin.Müthiş işler başarıyorsunuz.
  • Hayırlı olsun hepimize.Böyle bir oyuna da bu yakışır. En nihayetinde içinde bulunduğunuz etkileşime girdiğiniz uzun soluklu bir mafi filmi diyebiliriz.Basit bir oyun değil bir konusu ve film gibi diyalogları bol olan film tadında bir oyun.Bir de iyice zevkine vararak bitiririz.Şimdiden emeğinize sağlık Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Şimdiden hayırlı olsun lakin oyunun kendi altyazılarını okurken zorlanıyorum biraz küçük sanırım.Yazı stili veya boyutunu değiştirme şansınız varmıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

Peki ne kadar sürede yayınlanır türkçe yama acaba ekip sağlam fazla uzun süreceğini sanmıyorum bide konuşma çok varmıdır

Mafia-2 oyununda diyalogdan başka bişi yokki (:

Evet ekip sağlam.
    Batman ve Saw çevirilerinden tanıyacağınız venomtrk arkadaşımızda mafia-2 çevirisinde bizlerle
    Tarih vermiyoruz çünkü mesela 1 ay derim yeni çevirmen gelir bu 3 hafta olur (: 2 ay derim çevirmenlerin işi çıkar 3 ay olur.
  • Kolay gelsin, en kısa sürede bitirirsiniz inşallah.
  • Hangi programla altyazı dosyalarını çıkartıp değiştirdiğinizi ve hangi dosyaların altyazı içerdiğini söyleyebilir misiniz? PM atsanız da olur.

Şimdiden incelemek istiyorum çeviriye katkı için. ExSDS 0.3 adlı programcıkla sds_en klasörü içindeki dosyaları inceledim ve sds dosyalarının içini açıp altyazıları bulabildim ve bir kaç satır çevirdim. fakat çevirdiğim dosyayı tekrar sds dosyasına nasıl gömeceğimi bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 27 Ağustos 2010; 17:18:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: >Dexter<

Şimdiden hayırlı olsun lakin oyunun kendi altyazılarını okurken zorlanıyorum biraz küçük sanırım.Yazı stili veya boyutunu değiştirme şansınız varmıdır acaba ?

Bence okadarda küçük değil(: Battlefield bad company 2 çevirisnde alt yazı boyutu çok küçüktü ama kaliteli bir çeviri oldu.
  • quote:

Hangi programla altyazı dosyalarını çıkartıp değiştirdiğinizi ve hangi dosyaların altyazı içerdiğini söyleyebilir misiniz? PM atsanız da olur.

Şimdiden incelemek istiyorum çeviriye katkı için. ExSDS 0.3 adlı programcıkla sds_en klasörü içindeki dosyaları inceledim ve sds dosyalarının içini açıp altyazıları bulabildim ve bir kaç satır çevirdim. fakat çevirdiğim dosyayı tekrar sds dosyasına nasıl gömeceğimi bulamadım.

Dil dosyalarını ben açmadım ben sadece çeviriyi yönetiyorum. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Hayırlı olsun hepimize.Böyle bir oyuna da bu yakışır. En nihayetinde içinde bulunduğunuz etkileşime girdiğiniz uzun soluklu bir mafi filmi diyebiliriz.Basit bir oyun değil bir konusu ve film gibi diyalogları bol olan film tadında bir oyun.Bir de iyice zevkine vararak bitiririz.Şimdiden emeğinize sağlık Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sabrettiğinize değicek merak etmeyin..
  • Allah kolaylık versin sabırsızlıkla bekliyorum
  • Yalnız gelişmelerin bu kadar yavaş olmaması daha iyi olur. 2 saati geçti sanırım ve bana dönen olmadı. 2 saatte iyi yol katetmiş olurduk.
  • Kolay gelsin bekliyoruz
  • quote:

Yalnız gelişmelerin bu kadar yavaş olmaması daha iyi olur. 2 saati geçti sanırım ve bana dönen olmadı. 2 saatte iyi yol katetmiş olurduk.

Sizin de söylediğiniz gibi, ExSDS 0.3 programı sadece unpack yani çıkartmaya yarıyor.
    Şu an bir arkadaşımız repack yani tekrar oyunun içine atmak için bir program üzerinde çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qabRiéL -- 27 Ağustos 2010; 19:19:50 >
  • quote:

Yalnız gelişmelerin bu kadar yavaş olmaması daha iyi olur. 2 saati geçti sanırım ve bana dönen olmadı. 2 saatte iyi yol katetmiş olurduk.

Pm attım..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.