Şimdi Ara

Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
54
Favori
143.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 13", 2017, w/o touch bar, 120gb ssd ,i5 , 8gb ram macbook pro'mu satıyorum 6500TL ye. İstanbul içinden ilgilenen varsa görüşebiliriz. Almak isteyen kişi denedikten sonra teslim edilir. Pm den iletişime geçebiliriniz.
  • Arkadaşlar merhaba. Macbook promu aşırı ısındığı Ve klavye tuşları çıktığı için servise gönderdim.

CİHAZIN TEMİZLİĞİ YAPILDI. KLAVYESİNDE W-R-H-U-A-D-I-1 TUŞLARI YERİNDEN ÇIKIYOR VE FİZİKİ HASARI VAR. TUŞ BAŞLIĞININ ALTINDAKİ DAMAKLAR KIRILMIŞ. CİHAZIN PİL HÜCRELERİ ŞİŞMİŞ, ŞİŞMİŞ PİL OLDUĞUNDAN DOLAYI GARANTİ KAPSAMINDA TOP CASE DEĞİŞİMİ YAPILACAK. PARÇA DEĞİŞİMİ YAPILIRKEN SOĞUTUCU KONTROLÜ VE TERMAL PASTA DEĞİŞİMİ YAPILACAK.

Son durum olarak bu girilmiş topcase değişimi ne oluyor? Klavye için hasar var demiş benden ücret alınacak mı anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisst0n -- 29 Ağustos 2019; 17:2:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pisst0n kullanıcısına yanıt
    Klavye de top case içinde.
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bu işlem kaç gün sürüyor? Kendileri mi yapıyor yoksa istanbul’a mı gider

16-19 modeller İstanbula gidiyor.
  • Cihazı dün teslim aldım icloud hesabıma giriş yaptım dünden beri bu şekilde cpu harcıyor.

Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU]

Sebebini bilen var mı?
    Normal. Resimlerin inmesi kategorizesi caching vb. bi süre cpu kullanır.
  • Arkadaşlar 2019 macbook pro i9 aldım ve 2 ayda tam 4 kere değişti bir konu açtım resim ekledim rica etsem yardımcı olur musunuz? Siz de benzer şekilde görsel ekleyebilir misiniz mukayese için
    https://forum.donanimhaber.com/2019-macbook-pro-kullanicilari-lutfen-yardim-edin-3-kez-degisti--139894266#139894266
  • Arkadaslar Merhaba,

Bir sorum olacakti, speakerlarin sag tarafta olanindan daha az ses geliyor sanki sagdaki bass soldaki tizz gibi diyebilirim.

A1707 2016 modeli, herhangi birinizde boyle bir durum var mi bilemiyorum. Eger yoksa bende bir sorun var demektir. Uzatilmis garanti suresi mevcut halen.

Yani sizde de boyle mi yoksa ikisinden de ayni ton ve oranda mi ses geliyor merak ediyorum

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Sağ hoparlörden gelen cızırtı benim bilgisayarda da mevcut. Tez döneminde olduğum için servise yollayamadım ancak en kısa sürede yollayacağım. Siz ne yaptınız hocam verdiniz mi servise?
  • Arkadaşlar yeni aldığım MacBook Pro 2019 model cihazda bu sorun var. Cihaz soğukken cihazın kapağını ilk açtığımda cihazdan tık diye ses geliyor. Sanki menteşeden geliyormuş gibi. Bu sorunu daha önceden yaşayan var mı? Yada bir sorun mu bu sizce yoksa herkeste olan bir şey mi? Bilgilendirirseniz sevinirim. Cihazımı ABD'den aldım Türkiyede garantiside yok sanırım

Örnek Video:

• Kesinlikle normal değil. Yinede şansınızı deneyin, yardımcı olabilirler yakında Apple Store varsa.
  • 2016 serisi 13 inc touchbarsız macbook pro'su olup ekran, klavye, batarya değişim programına başvuran oldu mu?
  • Mid 2014 MacBook Proyu emekliye ayırıp back to school kampanyasından bir tane aldım bende. 2019 model £1168 ve studio 3 hediye. Eski cihaza £150 verdiler.

• Bugün 2016 13 inc macbook pro'mu batarya, klavye, ekran değişimi programı kapsamında servise verdim. Garantisi biteli 10 ay olmuştu.

Süreci paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 8 Ekim 2019; 23:33:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheffield Wednesday

Mid 2014 MacBook Proyu emekliye ayırıp back to school kampanyasından bir tane aldım bende. 2019 model £1168 ve studio 3 hediye. Eski cihaza £150 verdiler.
    2014 pro 150 pound mu verdiler?

• Alioreh kullanıcısına yanıt
    Evet biraz sıkıntılıydı pili, şarj aleti ve ekranında sorun vardı. Açıkçası ben almazlar diye düşünmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheffield Wednesday

Evet biraz sıkıntılıydı pili, şarj aleti ve ekranında sorun vardı. Açıkçası ben almazlar diye düşünmüştüm.
    he anladım yoksa para ediyor sanırım hala onlar
  • merhaba forumdaşlar bende macbook alma arifesindeyim
    3 tane seçenek var önümde
    1-macbook air (sıfır)
    2.macbook pro 13 iris plus 650 li 2.el(touchbarlı)
    3-macbook pro 15 radeon 450 2.el amerikadan alınmış bir cihaz(touchbarlı)

sizce hangisi alınır uzun yıllar götürmesini istiyorum beni yani en azından 5 yıl işimi görsün istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.