Şimdi Ara

Mac setup'ınızı paylaşın ;) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
26
Favori
78.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Àhmet

Odami yenileyene kadar bu sekilde kullanıyorum :)

Mac setup'ınızı paylaşın ;)

Ordaki ışık Philips Ambilight mı?Eğer oysa nerden nekadara aldınız?ve memnunmusunuz?
  • mac setup konusundayız

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdastyana

@ksk_kaan http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-living-colors-yeni-nesil-uzaktan-kumandali-dekoratif-aydinlatma-8717943747702-/productDetails.aspx?productId=evphliving2nesil&categoryId=156788

bu arada çok pahalı değmez bence

Satürnde gördüm bugün.Gayet güzel ama 250 tl etmez bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: psleda

Mac setup olayi ile ilgili resimlerimi uzun zamandir flickrda paylasiyorum zaten.Cihaz degisimi yaptigim zamanlarda flickrda paylasip bu konu ile ilgilenenlerle fikir alisverisi yapiyoruz...En son halinin resimlerini ekliyorum;

Apple Setup-> August 2011-< by psleda, on Flickr

Harika görünüyor... En kısa zamanda bende bir düzene sokmalıyım.. Kıskandım.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdemalp

quote:

Mac setup olayi ile ilgili resimlerimi uzun zamandir flickrda paylasiyorum zaten.Cihaz degisimi yaptigim zamanlarda flickrda paylasip bu konu ile ilgilenenlerle fikir alisverisi yapiyoruz...En son halinin resimlerini ekliyorum;

Harika görünüyor... En kısa zamanda bende bir düzene sokmalıyım.. Kıskandım.. :)

Biraz alakasız kaçıcak ama Lion için ekranı kapadığımızda bilgisayarın uyku moduna geçmesini engelleyen yazılımın adı nedir? SL ile insomnia ve bir yazılım daha kullanıyordum ama adını unuttum. Ben de arada MacBookPro'mu hdmi kablo ile lcd'ye bağlayıp öyle kullanmak istiyorum. ama ne zaman ekranı kapatsam uyku moduna geçtiği için ben de lid'i kapatmak yerine ekran ışığını kapatıyorum. Ama maalesef pek şık durmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyyen

quote:

Orijinalden alıntı: Erdemalp

quote:

Biraz alakasız kaçıcak ama Lion için ekranı kapadığımızda bilgisayarın uyku moduna geçmesini engelleyen yazılımın adı nedir? SL ile insomnia ve bir yazılım daha kullanıyordum ama adını unuttum. Ben de arada MacBookPro'mu hdmi kablo ile lcd'ye bağlayıp öyle kullanmak istiyorum. ama ne zaman ekranı kapatsam uyku moduna geçtiği için ben de lid'i kapatmak yerine ekran ışığını kapatıyorum. Ama maalesef pek şık durmuyor.

caffeine ?

• caffeine lid açıkken ekranın kararmasını engelliyor. SL kullanırken Insomnia X vardı, lid kapanmasa bile bilgisayarın kapanmasını engelliyordu. Fakat o yazılımı Lion ile uyumlu hale getirmediler. Lion ile uyumlu, bilgisayarın kapanmasını engelleyen bir yazılım biliyor musunuz?
  • Alakası yok ama olsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

Alakası yok ama olsun :D

Mac mini isteyen sendin demi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

Alakası yok ama olsun :D

Mac mini isteyen sendin demi?

Aynende noldu :D

• Merak ettim ama guzel Olur o odaya mac mini :D
  • Beyler bana masa önerebilirmisiniz ? bu utuebde mac setup yazarsanız görürsünüz o tip masalardan istiyorum yani L şeklinde ama bulamadım gördüğüm kadarıyla sizde güzel masalar var muhakkak alırken bakmışsınızdır bi yardım ediniz.
  • 2-3 haftaya setubımı bitirip fotoları ekleyeceğim. Monitor olarak Samsung 32D6510 TV kullancaktım ancak hiçbiryerde bulamadım... 27'' LED monitor alıcam mecburen..
  • bu konu böyle olmamalı :D devam etmeli beyler ayrıca dievas adlı arkadaşımızdan resimleri bekliyorum çok merak ettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyyen

caffeine lid açıkken ekranın kararmasını engelliyor. SL kullanırken Insomnia X vardı, lid kapanmasa bile bilgisayarın kapanmasını engelliyordu. Fakat o yazılımı Lion ile uyumlu hale getirmediler. Lion ile uyumlu, bilgisayarın kapanmasını engelleyen bir yazılım biliyor musunuz?

Magic Mouse bağlı olunca uykuya girmiyor bilgisayar. Biz Magic Mouse ile denedik, başka bluetooth farelerle de olabilir.
  • bu arad magic mouse dan başka bir mouse tavsiyesi olan varmı
    yoğun excel çalışmalarımda magic mouse sanki istediğin performansı alamayacağım gibi geliyor.
  • :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbederli

bu arad magic mouse dan başka bir mouse tavsiyesi olan varmı
    yoğun excel çalışmalarımda magic mouse sanki istediğin performansı alamayacağım gibi geliyor.

Büyük mouse seviyorsanız MX 620 olabilir. Tabi masaüstü bi setup için...http://reviews.logitech.com/7061/2987/logitech-mx-620-cordless-laser-mouse-reviews/reviews.htm
  • şuanki hali

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.