Şimdi Ara

Mac setup'ınızı paylaşın ;) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
26
Favori
78.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu benim setup.masa ve yer sorunu cikti hazir degil. tasininca iyi bir duzen yapmayi dusunuyorum.

Mac setup'ınızı paylaşın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rooftop -- 8 Eylül 2011; 17:24:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rooftop

bu benim setup.masa ve yer sorunu cikti hazir degil. tasininca iyi bir duzen yapmayi dusunuyorum.

hocam güzel setup, ipad dockunu nerden aldınız ? bir de andromeda galaxy'nin ipad duvar kagıdını paylasırmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

quote:

Orijinalden alıntı: rooftop

bu benim setup.masa ve yer sorunu cikti hazir degil. tasininca iyi bir duzen yapmayi dusunuyorum.

hocam güzel setup, ipad dockunu nerden aldınız ? bir de andromeda galaxy'nin ipad duvar kagıdını paylasırmısınız

ipad dock u dealextreme den almistim 3 dolar gibi bir fiyati vardi.cok memnunum

http://johanbrook.com/resources/mac-os-x-lion-wallpaper-iphone-4-ipad/ bu adresten ipad lion icin gelen arka planlari indirebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: matkapmatkap

quote:

Orijinalden alıntı: leopard10

buda ikinci bi mesajda atamadim o yuzden bir tane daha attim

Guzel setup :D Macbook Air tek basina setup sayilir zaten

resim cekecem diye masaya koydum yoksa genelde dizi ustunde:)

• Mac setup olayi ile ilgili resimlerimi uzun zamandir flickrda paylasiyorum zaten.Cihaz degisimi yaptigim zamanlarda flickrda paylasip bu konu ile ilgilenenlerle fikir alisverisi yapiyoruz...En son halinin resimlerini ekliyorum;

Apple Setup-> August 2011-< by psleda, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: psleda

Mac setup olayi ile ilgili resimlerimi uzun zamandir flickrda paylasiyorum zaten.Cihaz degisimi yaptigim zamanlarda flickrda paylasip bu konu ile ilgilenenlerle fikir alisverisi yapiyoruz...En son halinin resimlerini ekliyorum;

hocam turkmac ve macrumors'da da sizi takip ediyorum gercekten cok basarılısınız, cok huzurlu bi ortam

• Macrumors'ta görmüştüm ben de şimdi burda görünce şaşırdım oldukça güzel bir setup gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: psleda

Mac setup olayi ile ilgili resimlerimi uzun zamandir flickrda paylasiyorum zaten.Cihaz degisimi yaptigim zamanlarda flickrda paylasip bu konu ile ilgilenenlerle fikir alisverisi yapiyoruz...En son halinin resimlerini ekliyorum;

Harika , maddi durumda önemli rol oynuyor böyle setuplar için ^_^, macbook airi satdınmı bu arada?

• Evet macbook air satildi.Resimdeki 2011 quad core macbook pro var su anda.Bir de oglumun imaci var ama onu ben kullanmadigim icin bana ait sayilmaz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psleda -- 10 Eylül 2011; 15:27:28 >
  • Çok güzeller gerçekten. Darısı başımıza.

Bir iPhone 4 kullanıcısı olarak windows'tan bıkma noktasına geldim ve macbook pro almaya karar verdim büyük ölçüde. Birazdan bununla ilgili bir konu açacağım zaten, yardımlarınızı bekliyor olacağım.
  • psleda,
    Kullandığın monitör nedir ?
    Oluşturduğun ortam harika bu arada.
  • Odami yenileyene kadar bu sekilde kullanıyorum :)

• gizmoo,kullandigim monitor Dell U2711.Yorumun icin tesekkurler.

Bu arada ikinci el bolumune ilan actim,eger ilgilenen olursa imzamdaki macbook proyu satmaya karar verdim.Ilan linki burada.

Satma sebebim ise daha hafif ve yenilenen 2011 macbook air almaya karar vermem.Az cok beni forumdan bilenler ne kadar sık cihaz degistirdigimi ilanlarimdan anlayacaktir zaten.

Iyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psleda -- 16 Eylül 2011; 0:54:17 >
  • istediğim ferahlığı sağlayamamış olsamda, bu da bizim evdeki setup:)

• Çok sıkışık gerçekten, hiç iç açıcı durmuyor. Sanki elinde ne varsa sergilemek için sıkıştırmısın hepsini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 16 Eylül 2011; 12:30:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karpuzcekirdegi2011

Çok sıkışık gerçekten, hiç iç açıcı durmuyor. Sanki elinde ne varsa sergilemek için sıkıştırmısın hepsini.

Bak konu başlığında ne diyor.

Tabiki elde mac ile ilgili ne varsa sıkıştırmak için yaptım. Normalde böyle durmuyor. Merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan Bayazıt -- 16 Eylül 2011; 12:41:49 >
  • "Batuhan Bayazıt',hepsi de kendi sinifina harika cihazlar,guzel bir apple koleksiyonunuz var.Iyi gunlerde kullanmanizi dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psleda -- 16 Eylül 2011; 14:06:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Bayazıt

istediğim ferahlığı sağlayamamış olsamda, bu da bizim evdeki setup:)

Dikkat iMac'in ayağı boşta :D
  •  Mac setup'ınızı paylaşın ;)
  • Yav arkadaş devam edin :D çok güzel hadi up up up
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.