Şimdi Ara

Mac book'um çalındı acil.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siparişle getirttiğim mac book'um çalındı. İş çıkışı evime 45dakika uzaklıktayken kargocu aradı ve siparişimin geldiğini kapıyı çaldıklarını ama açanın olmadığını söylediler. Yarım saate orada olacağım güvenliğe bırakır mısınız dedim güvenlikler böyle şeyleri kabul etmiyorlar. Kabul etmeyince kapımın önüne bırakın dedim. Oturduğum site çok elit insanlar varlıklı ve yaklaştığım için risk görmedim çok. Eve geldiğimde kapımın önü boştu hemen kargocuyu aradım bıraktıklarını söylediler. Güvenliğe gittiğimde onlarda almadıklarını söyledi. Apple'ı arıyorum ama ilgilenen yok. Faturası, seri numarası elimde fakat bu şekilde bulamayacaklarını söylüyorlar. Aranızda bu konuda bilgisi olan var mı? Madem seri numarasıyla bulunamıyor en azından olurda o bilgisayara birisi icloud ile giriş yapar ise seri numarasıyla takip edip ulaşabilir miyim? Çok acil cevaplarınızı bekliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ya komşu ya da kargocu çalmış .. Kameralardan bakın bence

Bi daha böyle bi durumda şubeye gitsin ordan alın yani

• geçmiş olsun gg olmuş

• Hangi kargo firması, bizzat teslim etmemeleri sorun, telefonuna sms geliyor onu girerek teslim edildi bilgisi giriyorlar.

Siz kendiniz bir hata yapmışsınız kapı önüne bırakın diyerek, ama umarım bulursunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.