Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş ne güncellemeymiş yau hala bitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

Arkadaşlar KVK garantili LG G2 var mı? bi çok yerde daha uygun fiyata satılmaya başlanmış ama kvknın garanti verip vermediğini kimse bilmiyor..

Hocam netten aldım. KVK garantili ilk gördüğümde bende pek inanmamıştım. satıcı ile irtibata geçtim. almaya karar verdim ve 1 gün sonra elime geçti. Geldiğinde ilk işim KVK yı aradım ve IMEL numarasında teyit ettirdim KVK lı

İçimi rahatlattın tamam dostum

Hocam az önce bir arkadaş daha almıştı benim aldığım satıcıdan. benim G2 KVK lı çıktı arkadaşın G2 KVK değilmiş. Satıcı muhtemelen büyük bir şirket düzeltir bilginiz olsun diye söylüyorum. kargo geldiğinde teslim almadan faturanın üzerinde yazan IMEL numarasını teyit ettir öyle al derim. KVK nın 0850 222 .... nolu telefonu var ancak 15-20dk evvel açılmıyor ancak 1,5 TL karşılığında 11820 arayarak sesli mesaj sisteminden 5 tuşlayarak hızlı bir şekilde bağlanıyorsunuz KVK hizmetlerine. IMEL numarasını söylemeden önce mutlaka LG G2 olduğunu belirtin zira ben aradığımda IMEL numarasını verdim ve KVK lı değil dedi. LG G2 olduğunu söyleyince LG G2 sorgularken başka sistemden olduğunu söyleyerek Tekrar IMEL numara mı aldı ve 25/11/2013 tarihinde KVK garantisinin başladığını söylediler. G2 aldığınız sayfanın linkini PM olarak atarsanız aynı satıcıdan mı aldık karşılaştırmış oluruz.

Aynen hocam satıcıya mail attım, durum hakkında bilgi geçecek, bakalım ben de inanmıyorum katakulli işine, yarın çözülür sizleri de haberdar ederim. Pek endişelenmemeye başladım.

Bu arada sorayım, telefon zil sesi ayarlamak mümkün mü? müziğin orta kısmını zil sesi yapmak istesem nasıl yapacağım, iphonelarda vardı benim eski android telimde de vardı ancak bunda bulamadım henüz yani demek istediğim zil sesi, şarkının başından başlıyor müzikli kısma gelmiyor, kesilmiyor yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.yakebilisim.com/urun/otterbox-360-lg-g2-d802-on-arka-koruyucu-film_581.aspx?CatId=387

bu tarz bişeye ne dersiniz ? bende xtremeguard getirecek bir arkadaş bakacak iyiyse sanada satarım fazla aldım dedi bunada yeni denk geldim

55 lira çok fazla.. biz case 4u için 40 lira fazla derken 55 lira verilmez ona..

hocam xtreme guardda bu şekilde kılıf 50lira 55liraya kılıfsız güvenle kullanmakta böyle bişey he pek telefonla işim olmadığı için bişey demiyorum yani yeni yeni öğreniyorum buff xtremeguard falan bu güvenilirse yani hakediyorsa bence verilir..

xtremeguardda full body kit adı altında geçen tam koruma 10.99 dolar.. buff un g2 için ürettiği jelatin yok, muadil ürünler hepsi ( yani başkası için üretilmiş fakat g2 ye de uygun diye satılıyor). ben xtremeguard aldım. 40 liraya case 4u var hepsiburdada. ben dediğin markayı hiç duymadım. 55 lira gerçekten fazla.. yine de karar senin tabii ki ..

ben alacam demedim sadece önerdim arkadaşa onun + kargosu var 17-18 dolar 40 liraya mal oluyor yani bi arkadaş almışfazla bekliyorum iyiyse ondan alacağım önce telefonu alayımda :))

biz aldık kargo dahil 15 TLye geliyor, full koruma paketi.. bizde fikrimizi söyledik, vermeyin 55 lira çok pahalı diye.

benim koruma gelsin, ben zaten açıklamasını burada yapacağım..

iyi yakalamışsın sen hocam kargo dahil 15liraya :) fazla alsaydın sende siz bi bakında iyiyse bizde alırız..

siz telefonu alın da, bakarız size de uygun bir kampanya, black friday indirimi falan

bu gece yada yarın sipariş verecem kliksa , güraks , n11 bir reyon 3 lüsünden birreyonu seçtim :)

hayırlı olsun şimdiden..

1 gün daha ileri attık gibi n11 çek kampanyası yüzüne :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: HandCuff93

Hayir evin icinde odada deniyorum

Hiç bir telefon odanın içinde uyduya bağlanamaz,ama pencere önünde durusanız bağlanabilir.Bulunduğunuz yer ve etrafınızdaki binalar hatta hava durumu bile bağlanmasını geciktirir.

Cok sagol abi,bende acaba gps bozuk mu diye tereddut ettim
    Artik yarin acik alanda dener sonucu yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eve şimdi geldim cihazda gelmiş, Kurcalıyorum hemen çok hoşuma gitti
  • wifi hız testi yaptım işte sonuçlar

----------------------------------Download----------------------------Upload

Galaxy FİT:-----------------------3,84-------------------------------- 0,81

LG G2:----------------------------13,31--------------------------------1,73

PC {Kablolu}:--------------------18,63--------------------------------1,75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimmm -- 3 Aralık 2013; 21:44:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

Eve şimdi geldim cihazda gelmiş, Kurcalıyorum hemen çok hoşuma gitti

Hayirli olsun

• icais kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Orijinalden alıntı: icais

Eve şimdi geldim cihazda gelmiş, Kurcalıyorum hemen çok hoşuma gitti

Hayirli olsun

Teşekkürler hocam
  • şu gele ngüncelleme hangi sürüme güncelledi arkadaşlar ? mutlaka yazılmıştır zamanım çok kısıtlı okuyamadım kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Hayırlı olsun hocam...

Çok sağol hocam

T9 u nereden kapatılacak bir türlü bulamadım mesajlar çok garip gidiyor
  • HandCuff93 H kullanıcısına yanıt
    hocam isterseniz marketten gps test programını indirin bağlanma testi yaparken onu kullanın... Küçük boyutlu ve bağlanılan gps uydularını direk olarak göreceğiniz bir programdır kendileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

şu gele ngüncelleme hangi sürüme güncelledi arkadaşlar ? mutlaka yazılmıştır zamanım çok kısıtlı okuyamadım kusura bakmayın

D80210c trde basladimi bilmiyorum

• dlna sertifikalı LG marka TV ile telefonumu bağlayamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

abi bu hatayı veriyor neden ki
     LG G2 ANA KONU

Custom rom falan yükledinizmi.
  • icais kullanıcısına yanıt
    ayarlar genel dil-giriş lg kalvyenin yanındaki çarka basın kelime önerilerindeki tiki kaldırın olamsı lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

ayarlar genel dil-giriş lg kalvyenin yanındaki çarka basın kelime önerilerindeki tiki kaldırın olamsı lazım

Teşekkürler, Yazdıktan sonra buldum baya iç içe koymuşlar uygulamaları.
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    Ben güncelledim bile c ye, hizlial dan teknoeksper cihazı (radyo aktifti). Rom nerenin bilmiyorum nasıl bakarız?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertforyou

dlna sertifikalı LG marka TV ile telefonumu bağlayamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?????

Ben az once samsung televizyonuma baglandim, telefondaki resimlere felan baktik, siz nerde takildiniz ? Tvden baglanma istegini onayladinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: strafor

Ben güncelledim bile c ye, hizlial dan teknoeksper cihazı (radyo aktifti). Rom nerenin bilmiyorum nasıl bakarız?

D80210-...-XX yazar o ... Ne sizde

• 
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.