Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arka kapakta ses tuslarinin altina baski uyguladiginizda ses yapiyor mu, boşluk var gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar g2 ekran testi için gerekli olan kod neydi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: wpp_00

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: strafor

Ben güncelledim bile c ye, hizlial dan teknoeksper cihazı (radyo aktifti). Rom nerenin bilmiyorum nasıl bakarız?

Ayarlar-genel-telefon hakkında-yazılım bilgileri kısmında en altındaki D80210c-AME-xx mi yazıyor değilse ne yazıyor.

Hocam meraba size z konusundaki yorumlarınızdan ve objektif bakacağınıza adım gibi emin olduğumdan dolayı danışmak istedim. Benim znin flaşta parlama yapıyordu servis veriyorum yarın olası para iadesinden dolayı para iadesi yapılırsa aralıkta tekrar z almam ve başka bir telefona yönelmek istiyorum z yi çok seviyorum fakat kamerasından memnun değilim ve g2 donanım olarak ve pil olarak gayet iyi duruyo kamera performansı da iyi gözüküyor. Sizin fikrinizi öğrenebilirmiyim zden sonra pişman olduğunuz veya memnun olduğunuz kısımlar nelerdir şimdiden çok teşekkür ediyorum iyi akşamlar :)

Mesela ben Z deki kamera özelliklerini hiçbir telefonda bulamadım.Siz nasıl memnun kalmadınız bilmiyorum.Bu telefonun 32 gb.lığını almanız lazım çünkü hafıza kartı takılmıyor.32 liğide 1800 cıvarında
    Başabaş değiştiren olsa ben z1 ile değiştiririm.Ama 16 lığı bana yeter dersen o zaman z ile aynı fiat ve g2 almanızı öneririm.Bunu aldığıma hiç pişman değilim ama değişikliği çok sık yaptığım için iyi bir müşteri bulabilirsem sony Z1 alabilirim
    Bunu alırsan dediğin özelliklerden hatta ekran kalitesinden pişman olacağını sanmıyorum.Xperia Z ile mukayese edilmez ama bence Z nin kamerası şimdilik bundan iyi iyileştirme yapılırsa buda çok iyi olabilir.

Abi benim kameramda parlama yapıyor flaş o bakımdan hiç bir zaman memnun kalamadım kamerasından. Gündüz eyvallah iyi de akşam biyeri çekmeye çalıştığım zaman şerit gibi flaş beliriyor. Ben z nin kamerasından herkes şikayet ediyor diye kötüdür sandım geçen z si olan bir arkadaşla kıyaslama fırsatım oldu bariz sorun varmış benim kamerada. Z nin tek iyi yanı tasarım dışında uygulama arayüzleri bence walkman albüm ve kamera arayüzü lgden daha şık bana kalırsa. Dediğin gibi abi 16 yetmez o bakımdan 32ye yönelirim alırsam zaten bakalım. Müzik benim için önemli kulaklık performansı hakkında z ile kıyasladığında sence hangisi iyi abi ve Güncelleme konusunda ne düşünüyorsun lg hakkında sorun olmadığı sürece güncelleme çok önemli değil bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • parsan kullanıcısına yanıt
    3845 kare yıldız 802 kare
    HW device test
  • wpp_00 W kullanıcısına yanıt
    Bunun sesi daha güçlü gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Hayırlı olsun hocam...

Hocam telefona atılan müziği nasıl, keserek zil sesi yaparız yani, mesela telefon çaldığında 20.saniyeden sonraki kısım zil sesi olarak çalsın yapamadım bir türlü?
  • krstarica kullanıcısına yanıt
    hocam bu işlemi telefondan mı yoksa bilgisayardan mı yapacaksınız ona göre program vereceğim de size

edit: Pulstar bunu paylaşmıştı telefon için
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.herman.ringtone&hl=tr
    bir deneyin derim, sırpça destekiyor mu bilmiyorum(geçen bir entry nizde telefon sırpçe oluyor mu demiştiniz sanırsam ona ithafen)

https://mega.co.nz/#!h0dC1JjA!G1iTk2-QE-_kajni8HVBFzAGFsLRgFD490uLg2YagvU
    Bu da saniyeler içinde yaptığım zil sesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 4 Aralık 2013; 0:01:51 >
  • krstarica kullanıcısına yanıt
    bilgisayarda istediğiniz kısmı kesip yüklerseniz cihaza olur diye düşünüyoru.

• quote:

Orijinalden alıntı: strafor

Birleşik Arap Emirlikleri ingilizce, UAE burada AME yazıyor nereden anladınız BAE olduğunu bir yerde yazıyor mu liste gibi bir şey?

Ben arap emirliklerine ait yazılımı yükledim ve bendede AME olarak göründü

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.herman.ringtone&hl=tr

programı varken android için bilgisayara ne gerek var :D
  • Arkadaşlar lc suite i güncelledim bayağı uzun bir indirme yaptı şimdi yazılım güncelleştirmesi yaptırdığımda güncel sürüm yüklü diyor fakat bende b sürümü var.C'si çıkmamış mıydı bunun?
  • quote:

Bunun sesi daha güçlü gibi

Teşekkür ederim. Peki yazılım konusunda eksiklikler var mı

• türkiye için C si yok hocam
    http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36
    buradan c si çıkan yerleri görebilirsiniz d802 için
    isterseniz indirip kurabilirsniz ama dist. ürünü ise garantisi türkiye rom u yükleyene kadar geçersiz olur, bir de tabiki riskleride var brick etmek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoWeRLoGY

Arka kapakta ses tuslarinin altina baski uyguladiginizda ses yapiyor mu, boşluk var gibi

öle ses gelmio ama bosluk var genel bişey heralde kılıflı kullanıosan çok takma kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkankara

quote:

Orijinalden alıntı: mertforyou

quote:

Orijinalden alıntı: Hüzün Dram Keder

quote:

Orijinalden alıntı: mertforyou

TV'nin smartshare'dan giriyorum. mobil aygıt arıyor ama bulamıyor. TV modeme kablo ile bağlı. telefon da kablosuz ağdan aynı modeme bağlı. telefonumdan ayarlar/paylaş ve bağlan/ smarthare beam açıyorum. TV telefonu görmüyor :(

Paylaş ve bağlan da sağ tıklayıp dlna özelliğini kullan a girin. Smartshare beam ile alakası yok yapacağınız işin.

paylaş ve bağlanda sağ tıklamak derken? orada dlna özelliğini kullan diye bir seçenek bulamadım :( telefondan nasıl yapıcam daha ayrıntılı anlatırmısınız?

Telefonda ayarlar, aglar, paylas ve baglan, menusune geldikten sonra home tusunun yanindaki secenek tusuna basin 3 cizgi ust uste olan. Dlna ile baglan secenegi cikacak, ordan tv yi aratin tv yi bulunca baglan diye secenek cikacak telefonda, tikladiginizda tv uyari verecek baglanayimmi diye. Ondan sonrasini halledersiniz. Kolay gelsin :)

yardımlarınız için teşekkürler. telefon TV'yi gördü anlattığınız şekilde yapınca ama TV telefonu görmüyor bir türlü :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

quote:

Orijinalden alıntı: Farwynd

quote:

Orijinalden alıntı: bora_akar

Valla her yönüyle muazzam görünüyor ama teknolojinin hızına yetişilmiyor.
    Şöyle düşünelim ;
    Optimus g 1800 liraya ilk geldiği zaman aldık diyelim ki çok zaman olmadı ve etkileyici reklamları döndü ne oldu optimus g pro çıkartıldı aynı kategori değil demeyin bence telefon telefondur
    Optumus g pro çıktı aldık şimdide bu
    İnsanin morali bozulur gerçekten
    Bildiğim kadarıyla optimus g nin güncelleme problemleri varmış.
    Her sene bir babayiğit benimseyin artık şunu
    bu yönüyle iPhone bir numara benim gözümde
    Bu yönüyle en yakın samsung o da zaten ikinci sırada.
    Htc one ı düşünün 6 ay olmadı sanırım çıkalı ama sanki 5 yaşında..

Öyle düşünürsen hocam ne alet alabilirsin ne hayattan keyif alabilirsin.
    Bizim burada bakmamız gereken alabileceğimiz en iyi performans...
    Bir sene erken sunulan Full HD - Adreno 320 ikilisinin birbirleriyle pek uyuşamadıkları ortada. Fakat Erdi'nin incelemesinde gördüğümüz gibi Real Racing çok akıcı çalışıyor. One,Z ve S4'te görüş açısını döndürdüğümüzde kasmaya başlayan Batman, Adreno 330'da bana mısın demiyor.

Benim gözümdede iPhone bir numara değil. Üzerinden 2 nesil geçmiş, dünya pazarında artık satılmayan telefonları bizim gibi 3. dünya ülkelerine kakalıyor Apple. iPhone 4'ün iOS 6 ve 7'yi alacak olması neyi değiştirdi? Bu sadece Apple'ın konferans ritüellerinden bir tanesi, hani grafik gösteriyolar ya işte bizde iOS xx'e geçiş oranı %90 ama bunlarda hala Gingerbread'de kalanlar var tarzında. İp4 kullanan bir çok arkadaşım hala iOS 6'ya geçmedi. Çünkü ortada bile bile hız düşürme söz konusu. Hatta benim aynı dönemlerde çıkmış Android giriş sınıfı telefonum HTC Wildfire S, 4.2 Custom Rom'uyla iPhone 4'ten çok daha hızlı (oyun oynatamıyor tabii orası ayrı). Üstelik iPhone'daki nand flash. Ben bide türlü tweakler yaparak sd kartıda kendi dahili hafızası gibi gösteriyorum buna rağmen hızlı.

Bugün baktığınızda Jelly Bean güncellemesi ile S2, iPhone 4'ten çok daha dolu dolu bir cihaz. Demek istediğim şu ki 2012'den sonra Android üreticileri yazılıma önem vericeklerini üstüne basa basa belirttiler.

Eylül ayını merakla bekliyorum, LG G2 ve iPhone 5S kapışması resmen 2013'e damgasını vuracak.

böyle bi yorum hayatımda görmedim inş görmemde heralde bi daha

İPHONE 4 2010 da
    galaxy S2 2011 de
    çıktı 1 yıl fark var kardeşim 1 yıl sonra senin deyimine göre geçmişse nolmuş , bakın geçti demiyorum sizin deyiminizi kastediyorum şöyle bir şey var hangi oyunu getirirsen getir iphone 4 fps oalrak galaxy s2 den üstündür.

şimdi gerçek bi karşılaştırma yapalım

İPHONE 4 2010 da
    galaxy S 2010 da

SONUÇ BELLİ ZATEN GALAXY S İN OYNATAMADIĞI VEYA OYNATIPDA KASMAKtAN ÖLDÜĞÜ oyunlarda iphone 4 gayet akıcı biçimde oynatıyor

androidle iosu karşılaştıramazsın kardeşim şöyle bir şey var android şişman bi adamsa ios normal bir kiloya sahiptir
    androidin zayıflaması lazım kardeşim önce bu da 2014de 5.0 güncellemesiyle olacak gibi 5.0 gelmeden karşılaştırmak komik olur.

Ben bu Güncellemeye neden bukadar takılıyorsunuz anlamadım iphone 4-4s ve 5 ios 7 Güncellemesi geldi yapan bin pişman ben htc desire hd kullanıyorum ilk güncelleme süper iyleştirdi telefonu ikinci güncellemeden sonra berbat benim fikrim bir telefona ilk gelen güncelleme faydalı ondan sonra gelen güncellemeleri araştırmadan yüklememek lazım ve ayrıca LG 2 gerçekten süper bir telefon
  • Birkaç gün önce bir Turkcell bayisinde G2 ve Z1 ekranlarını kıyaslama imkanım oldu. Daha doğrusu satış yapan elemana G2'nin ekranının daha kaliteli olduğunu iddia ettim. Ardından adam cebinden kendi Z1 ini çıkardı ve başladı TRILUMINOS ekranın çalışma prensibini açıklamaya. Renkleri daha doygun, resimleri daha derinlikli ve kayıpsız vereceğini iddia etti. Sonra iki telefonda da internetten yoğun detay içeren birkaç görsel açtık, G2'nin ekranı resimlerin bazı yerlerinde netliğini derinliğini kaybederken Z1'in ekranı G2'den daha canlı, daha net, detaylı ve kaliteli görüntüler verdi. Şaşırdım açıkçası, çünkü Z1'in ekranı genel olarak sönük duruyor ve birçok kişi gibi ben de IPS panellerden kalitesiz olduğu düşüncesindeydim. Takıntı yapılacak durum değil ama Z1'in ekranına haksızlık ettiğimizi düşündüğüm için sizlerle paylaşma gereği duydum
    Gerçi eleman 'çilek' resimlerini açtı ve kırmızı tonlarda Z1 daha kaliteliydi. Belki başka tonlarda durum değişebilir. Z1 ile benzer bir kıyaslama yapan oldu mu?

• Telefonda gsm ve wcdma seciliyken mesela 3g cekmezken 2g ye stabil bir sekilde gecmiyor. Cok bekliyor magdur edene kadar resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugunluk batarya kullanım sizce iyi midir ? bi sroun varmdır bataryada son % 30 dayken 1 saat falan oyun oynadım normalde face,whatsap,ınstgram kullanıyorum genelde
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU
  • Hocam ekrana dik bakarsan renkleri tabi ki canlı gösterir ama hafif açılı bakınca tft ekranın foyası ortaya çıkar, bir de yoğunluk farkı olunca ister istemez daha keskin gözükür karşılaştırırken...
  • 
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.