H

Yüzbaşı
01 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selamlar. Logitech k380 klavye ve m590 kullanıyorum.

m590'ı İpadimde, iphoneumda ve bluetoothlu bilgisayarımda gayet rahat bir şekilde bluetooth bağlantısıyla kullanabildim problemsiz.

Ancak bluetooth'suz iş yeri bilgisayarım (win 10) ve evde kullandığım bluetooth'suz bilgisayarım'da(win 7) bir türlü usb ile kullanamadım. Usb takılınca sesi geliyor bi arıza vermiyor bilgisayar bu konuda bir problem yok. Ve de deneme amaçlı bu cihazlara logitech optionsu kursam da bluetooth olmadığı için programla dahi eşleştiremedim.

Hatta bluetooth'lu bağladığım bilgisayarımda dahi usb ile kullanmayı başaramadım, ki bu bilgisayarda logitech options kurulu ve eşleştirilmiş vaziyette. Takıyorum usb'yi takıldığına dair ses gelse de asla imleci hareket ettirmiyor. Denemek için sürekli faredenin ortasındaki geçiş sağlayan tuşa basıp 1 ve 2 arasında gezsem de başaramadım.

Var mı bu konuda yardım edebileceğiniz bir şey acaba, bluetoothsuz bilgisayarda kullanamayacaksak ne anlamı var usb koymanın değil mi? Benim cihazda mı problem var yoksa bilemedim yani.

Plantronics backbeat 500
Plantronics sense
Sony MDR-XB650BT
Plantronics BackBeat FIT 500

bu bütçe düzeylerinde bu 4'ü arasında kaldım arkadaşlar. Varsa Daha iyi diyebileceğiniz önerinizi bekliyorum. Veya bu 4'ünden hangisini tercih edersiniz?
Merhaba arkadaşlar. Ben iibf 4.sınıf okuyan birisiyim. Okulumuzun faaliyeti gereği 2.dönem şubat ve haziran arasında istediğimiz yerde tam zamanlı staj mevcut. Staj bitiminde her gün sınava hazırlanmak istiyorum, yani anlayacağınız önümde kısıtlı bir zaman var ve dershaneye de gidemeyeceğim staj dolayısıyla. Şimdi kpss b grubuna çalışmak için mecburen her dersin konu anlatımlı kitabını ve soru bankalarını alacağım. Ancak nasıl çalışmam gerektiğini inanın hiç bilmiyorum. Önce konu anlatımlı kitaptan çalışıp sonra biraz biraz soru çözüp soru bankasından sonra da yeni konuya mı geçmeliyim. Akşam saatleri yorgun olacağım için bir de çok çalışamayacağım malumunuz onun için her gün ayrı bir derse mi odaklanmalıyım öncelikli olarak bunu sormak istedim.
Bir de en önemlisi olarak bana önerebileceğiniz her dersin ayrı ayrı konu anlatımlı kitaplarını bir de soru bankalarını var mıdır? Vaktim az kaldığından hemen kitapları almak istiyorum ancak nerden bakılır hangisi iyidir inanın hiç fikrim yok. Biraz araştırdım ve konu anlatımlı ve soru bankalarında ortak kanı ihtiyaç yayınlarının en iyi olduğu yönünde ve 2. olarak da yediiklim geliyor , şöyle yapsam;
hepsini ihtiyaç yayınlarından alsam nasıl olur dersiniz konu anlatımlıların(mat türkçe vatandaşlık coğ tarih hepsi dahil), ayrıca matematik için çözümlü soru bankası , ayrıca saydığım tüm derslerin birer soru bankası . konu anlatımlıların hepsi bir yayından alayım diyorum ,yok derseniz hangi dersi hangi yayından alayım onu da yazarsanız sevinirim. Gerçekten yardımınıza ihtiyacım var
arkadaşlar merhaba ben steam üzerinden 15 tl ye gta serisi aldım(gta 3 , vice city, san andreas , 4 ve 4 localycity) bunlar için güzel bir türkçe yama mevcut mudur orjinal oyunlara hiç türkçe yama yüklemediğim için bilmiyorum
Merhabalar arkadaslar.steam hazir indirim yapmışken bu tür oyunlara başlamak istiyorum. bilenler aydinlatirsa sevinirim atilla ismindeki yeni oyununu mu almak gerek yoksa bu daha mi iyi gelir bu oyunun acemisine, hangisi daha tatmin eder her konuda. ılk kez oynayacam ve kötü secimi yapmak istemiyorum. bir de en önemli sorum steamden bakiyorum bir sürü içerik var 5 6tl ye bunlari almak şart midir alsak neye derman olur.direk oyunu alsak ne gibi eksiklikleri olur iceriklerden almasak, ya da içeriklerin ne gibi faydalari olur. strateji oyunlarindan anlayan birisi aydınlatırsa memnun olurum gerçekten yardima ihtiyacım var
Bugün forumda cikan konulari gördünüz, ciddi ciddi hangi insan bunlari izleyip vaktini harcar acaba ya. La hakikaten merak ediyorum bu salak türk yayincilari ne katıyor ya size ne katıyor, ulan hiç bir şey bulamadıysan ac tv ac müzik botlarla oyna, yabanci dizi izle, veya kaldıysa kaliteli yerli dizi izle, illa lol ve Türk yayimci diyorsan youtubetan psikolol vs bir sürü türk lolcu var ac onlari izle, ac müziğini yabancı yayinci izle, ac thaldrinin eski yayinlarini izle, insan 20 yaşından küçük olabilir 15 17 yasinda olabilir tabiki ama nasıl bi genclik bu böyle gereksiz yere saatlarini harcıyor ya, su adamlarin size veya oyununuza veya mizah yönünüze en ufak katkisini söyleyin bana birakayim forumu,3000 10000 bin adet insan izliyor bunlari saatlerce, gram gelismez bu ulke gram
arkadaşlar oyuna girmeden ana ekranda sürekli bu hata oluyor şampiyon seçim ekranında sürekli bu olay çıkıyor,ama internetim var ve gitmiyor oyuna girince de sorun olmuyor ama bu ana ekranında veya şampiyon seçim ekranın da sürekli çıkıyor.Durduk yere ceza ve lp kaybına ugradım 2 defa sorunun çözümünü bilen var mı,seçim ekranında 10 kere şöyle oluyor
PVP.net sunucusu ile bağlantın koptu. Yeniden bağlanınca oyuna döneceksin...
PVP.net bağlantısı tekrar kuruldu.
Size de geliyor mu beyler 2 gündür saat 2 2.30 arası 2 oyun girdim ikisinde de sahura gitmek için afk kaldılar.Hayır anlamıyorum ki madem sahur yapacaksınız niye oyuna girersiniz.Hele bugünkü yüzsüz önde olduğumuz maçta dk 15 de gitti ve ara ara gelip maç bitmedi mi hala yazıyor heroyu hareket ettiriyor yüzsüzce,iyice uzatın belki yetişirim gibi şeyler yazıyor,yok mu beyler bunun bir cezası ya ben ticket atmaktan bıktım böyle adamları ama yok ceza almıyorlar
arkadaşlar bugünkü ryze olayı neydi bilen var mı ya?İlk maçta huni ryze aldı aylar sonra ilk kez ryze gördük,sanki diğer oyuncularda hunharca ryze çalışmış gibi diğer maçlarda direk banlandı,son maçta da yine alındı.Uzun zamandır alınmayan bir hero aynı gün tüm maçlarda ban&pick ekranında nasıl olabiliyor aklım almıyor
Merhaba arkadaşlar uzun süredir metadaki tüm üst koridor herolarına hakimim(kennen hariç).Ve bir çok üst koridor herosu açık metada olmayanlar dahil.Metada olup alışamadığım herolarda oldu fizz ve cassi gibi.Ve ben artık klasik metadan başka tank ve işlevsel yerine fiora ve rengar gibi herolar oynamak istiyorum özellikle normal oyunlarda.Öncelikle en temel hedefim rengar ancak üst koridorda genel olarak rengar 10 heronun 8ine karşı lanede ezilir gibi duyumlar alıyorum.Ciddi anlamda çok mu ezilir.Farm konusunda çok mu zorlanır.Uzun zamandır rengar açmak istiyorum ancak gerçekten zor hero deniliyor.Sizin de fikirlerinizi almak istiyorum.Öğrenilebilitesi nedir rengarın çok mu zor.Üst koridorda hiç mi duramaz.Karşıdakini ezmekte çok mu sıkıntılı.Rengar ve fiora arasında kaldım
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 453
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.245 (Bu ay: 89)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 79 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.