Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pm atar mısın bir şey soracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

Gene takildi abi telefinu bugun sifirlamistim ama gene takıldı bıde telefonda yavaslama var sankı bugun fabrıka ayarlarına aldım acıldıgında vıber tango falan yukluydu kendı gpogle playdan mı yukledı acaba

Kendi kendine yüklenmez,bir anormallik var.
    Lg pc suiteye bağlayıp cihaz kısmından yükseltme hatalarını geri yükle diyerek yazılımı yeniden yükle ama öncesinde fabrika ayarlarına dönerek telefonu sıfırla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TGYüksel

quote:

Orijinalden alıntı: kiyali

quote:

Orijinalden alıntı: mete34mete

quote:

quote:

Arkadaslar wifiden youtube dan video izlerken surekli video yuklumesi icin duruyor. Wifi hizli olmasi gerekmiyor mu? 3g daha hizli gibime geliyor test edebilecegim bir yer var mi birde wifinin ayari falan mi var?

speedtest programını marketten kur hem 3gde hem de wifide download test et farkı görebilirsin

Dostum wifi 0.51 mbps download hizi, 3g diwnload ise 16.93 mbps cikti. Wifi cok yavas dugil mi anlayan var mi

sorun senin wifi ağında belki adil kotan dolmuştur veya teknik bir sorun vardır bende ttnet optik var hız 20 mbps+

Ayni problemi yasiyorum. Evdeki diger cihazlar 8 mbit baglanirken g2 de 2-3mbit cikiyor testte .Bu durumu youtubeda videolarin zor yuklenmesinden sonra farkettim. 3g de ise sorun yok 20 mbit ölçtü vodafone

bende iphone 3gs var wifi 14.87 Mbps ölçtü lg g2 de ki bu sorun umarım kişiseldir. kullanan arkadaşlar ölçüm yaparsa alacaklar için sağlam bir bilgi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.yakebilisim.com/urun/otterbox-360-lg-g2-d802-on-arka-koruyucu-film_581.aspx?CatId=387

bu tarz bişeye ne dersiniz ? bende xtremeguard getirecek bir arkadaş bakacak iyiyse sanada satarım fazla aldım dedi bunada yeni denk geldim

55 lira çok fazla.. biz case 4u için 40 lira fazla derken 55 lira verilmez ona..

hocam xtreme guardda bu şekilde kılıf 50lira 55liraya kılıfsız güvenle kullanmakta böyle bişey he pek telefonla işim olmadığı için bişey demiyorum yani yeni yeni öğreniyorum buff xtremeguard falan bu güvenilirse yani hakediyorsa bence verilir..

xtremeguardda full body kit adı altında geçen tam koruma 10.99 dolar.. buff un g2 için ürettiği jelatin yok, muadil ürünler hepsi ( yani başkası için üretilmiş fakat g2 ye de uygun diye satılıyor). ben xtremeguard aldım. 40 liraya case 4u var hepsiburdada. ben dediğin markayı hiç duymadım. 55 lira gerçekten fazla.. yine de karar senin tabii ki ..

ben alacam demedim sadece önerdim arkadaşa onun + kargosu var 17-18 dolar 40 liraya mal oluyor yani bi arkadaş almışfazla bekliyorum iyiyse ondan alacağım önce telefonu alayımda :))

biz aldık kargo dahil 15 TLye geliyor, full koruma paketi.. bizde fikrimizi söyledik, vermeyin 55 lira çok pahalı diye.

benim koruma gelsin, ben zaten açıklamasını burada yapacağım..

iyi yakalamışsın sen hocam kargo dahil 15liraya :) fazla alsaydın sende siz bi bakında iyiyse bizde alırız..
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    Yok usta yuklemedım ama duzelır hheralde ılk gunku gıbı randuman alamıgorum sankı yada bana oyle gelıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.yakebilisim.com/urun/otterbox-360-lg-g2-d802-on-arka-koruyucu-film_581.aspx?CatId=387

bu tarz bişeye ne dersiniz ? bende xtremeguard getirecek bir arkadaş bakacak iyiyse sanada satarım fazla aldım dedi bunada yeni denk geldim

55 lira çok fazla.. biz case 4u için 40 lira fazla derken 55 lira verilmez ona..

hocam xtreme guardda bu şekilde kılıf 50lira 55liraya kılıfsız güvenle kullanmakta böyle bişey he pek telefonla işim olmadığı için bişey demiyorum yani yeni yeni öğreniyorum buff xtremeguard falan bu güvenilirse yani hakediyorsa bence verilir..

xtremeguardda full body kit adı altında geçen tam koruma 10.99 dolar.. buff un g2 için ürettiği jelatin yok, muadil ürünler hepsi ( yani başkası için üretilmiş fakat g2 ye de uygun diye satılıyor). ben xtremeguard aldım. 40 liraya case 4u var hepsiburdada. ben dediğin markayı hiç duymadım. 55 lira gerçekten fazla.. yine de karar senin tabii ki ..

ben alacam demedim sadece önerdim arkadaşa onun + kargosu var 17-18 dolar 40 liraya mal oluyor yani bi arkadaş almışfazla bekliyorum iyiyse ondan alacağım önce telefonu alayımda :))

biz aldık kargo dahil 15 TLye geliyor, full koruma paketi.. bizde fikrimizi söyledik, vermeyin 55 lira çok pahalı diye.

iyi yakalamışsın sen hocam kargo dahil 15liraya :) fazla alsaydın sende siz bi bakında iyiyse bizde alırız..

siz telefonu alın da, bakarız size de uygun bir kampanya, black friday indirimi falan
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Tamam abi ögle yapıyım

• beyler biri bir el atsın LG PC SUITE indiremiyorum.
    telefonu pc e bağladım bütün driverları yükledi ama suıte yok
    sitesinden indirdim çalışmıyor
    LG yine yazılım konusunda yarı yolda bıraktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

Yok usta yuklemedım ama duzelır hheralde ılk gunku gıbı randuman alamıgorum sankı yada bana oyle gelıyor

Stock yazilimi tekrsr kurmanizdan baska bir sey oneremem

• quote:

Arkadaşlar bişey soracağım cepkask ile ilgili bilindiği üzere cepkask tek başına alınmıyor telefon şart şimdi ben n11den alacağım telefonu diyelim cepkaskta alsam aynı faturada yer alacakları cepkask işlermi bu durumda ? Gürol abi bilgin var mı bu konuda ?

Hocam siz soyleyince yaptirdigim cepkask in uzerindeki yazinin resmini cektim, belki isinize yarar

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkankara -- 3 Aralık 2013; 21:01:19 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

siz telefonu alın da, bakarız size de uygun bir kampanya, black friday indirimi falan

bu gece yada yarın sipariş verecem kliksa , güraks , n11 bir reyon 3 lüsünden birreyonu seçtim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkankara

quote:

Arkadaşlar bişey soracağım cepkask ile ilgili bilindiği üzere cepkask tek başına alınmıyor telefon şart şimdi ben n11den alacağım telefonu diyelim cepkaskta alsam aynı faturada yer alacakları cepkask işlermi bu durumda ? Gürol abi bilgin var mı bu konuda ?

Hocam siz soyleyince yaptirdigim cepkask in uzerindeki yazinin resmini cektim, belki isinize yarar

LG G2 ANA KONU

hocam onu biliyorum zaten evde bir telefonda cepkask var ben telle beraber alsam işe yararmı diye soracaktım :) ama sağol yinede üşenmeyip resim çekip eklediğin için :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu gece yada yarın sipariş verecem kliksa , güraks , n11 bir reyon 3 lüsünden birreyonu seçtim :)

hayırlı olsun şimdiden..
  • Benim onceki telefonum 6 aylikken yere dusup kirildi, yaptirmak cok masraf tuttu, okadar para verip 100 lira kaskodan kacma derim

• quote:

Orijinalden alıntı: w.wallace

http://www.amazon.com/Collection-Coverage-Rubberized-Compatible-Verizon/dp/tech-data/B00F6FKJXW

Saolun hocam 2.95+2.98 yani 5.93 dolara geliyor alinir bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TGYüksel

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar wifiden youtube dan video izlerken surekli video yuklumesi icin duruyor. Wifi hizli olmasi gerekmiyor mu? 3g daha hizli gibime geliyor test edebilecegim bir yer var mi birde wifinin ayari falan mi var?

speedtest programını marketten kur hem 3gde hem de wifide download test et farkı görebilirsin

Dostum wifi 0.51 mbps download hizi, 3g diwnload ise 16.93 mbps cikti. Wifi cok yavas dugil mi anlayan var mi

sorun senin wifi ağında belki adil kotan dolmuştur veya teknik bir sorun vardır bende ttnet optik var hız 20 mbps+

Ayni problemi yasiyorum. Evdeki diger cihazlar 8 mbit baglanirken g2 de 2-3mbit cikiyor testte .Bu durumu youtubeda videolarin zor yuklenmesinden sonra farkettim. 3g de ise sorun yok 20 mbit ölçtü vodafone

bende iphone 3gs var wifi 14.87 Mbps ölçtü lg g2 de ki bu sorun umarım kişiseldir. kullanan arkadaşlar ölçüm yaparsa alacaklar için sağlam bir bilgi olurdu

Ben bide wifi ike sabah 06.30da olcum yaptim olcumde wifi 20mbps gibi birdeger cikti. Ben ttnet kullaniyorum bulundugum yerde herkes sikayetci. Sabah farkli bir hiz aksam farkli milletin kullanim yogunluguna gore bi ayar yapmis kanimca ayni anda 2 farkli cihaz ile test yapilmasi daha mantikli olur. Ben dun s4le test ettim oda 0.64 cikardi wifi.

• grolof kullanıcısına yanıt
    abi bu hatayı veriyor neden ki
     LG G2 ANA KONU
  • hakkankara kullanıcısına yanıt
    olursa yaptırmak gibi bir düşüncem var hocam işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

Arkadaşlar KVK garantili LG G2 var mı? bi çok yerde daha uygun fiyata satılmaya başlanmış ama kvknın garanti verip vermediğini kimse bilmiyor..

Hocam netten aldım. KVK garantili ilk gördüğümde bende pek inanmamıştım. satıcı ile irtibata geçtim. almaya karar verdim ve 1 gün sonra elime geçti. Geldiğinde ilk işim KVK yı aradım ve IMEL numarasında teyit ettirdim KVK lı

İçimi rahatlattın tamam dostum

Hocam az önce bir arkadaş daha almıştı benim aldığım satıcıdan. benim G2 KVK lı çıktı arkadaşın G2 KVK değilmiş. Satıcı muhtemelen büyük bir şirket düzeltir bilginiz olsun diye söylüyorum. kargo geldiğinde teslim almadan faturanın üzerinde yazan IMEL numarasını teyit ettir öyle al derim. KVK nın 0850 222 .... nolu telefonu var ancak 15-20dk evvel açılmıyor ancak 1,5 TL karşılığında 11820 arayarak sesli mesaj sisteminden 5 tuşlayarak hızlı bir şekilde bağlanıyorsunuz KVK hizmetlerine. IMEL numarasını söylemeden önce mutlaka LG G2 olduğunu belirtin zira ben aradığımda IMEL numarasını verdim ve KVK lı değil dedi. LG G2 olduğunu söyleyince LG G2 sorgularken başka sistemden olduğunu söyleyerek Tekrar IMEL numara mı aldı ve 25/11/2013 tarihinde KVK garantisinin başladığını söylediler. G2 aldığınız sayfanın linkini PM olarak atarsanız aynı satıcıdan mı aldık karşılaştırmış oluruz.
  • 
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.