Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12151216121712181219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

Quick windowun bir esprisi yok. Yere düştüğü an kılıftan ciktu telefon. Tavsiye varsa bende bir kılıf almayi düşünüyorum bbu olaydan sonra

tam zamanında söylediniz ben bu kılıfı kullanıyorum çok memnunum çıkarması zor ama çok ses gelmiş normalde o kadar değil bide yaptığım işlem telefonun kasasına zarar vericek bir işlem değil kılıf ona göre tasarlanmış zaten

Kılıf sağlam görünüyor. Var mı satış linki filan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

istersen sygic de var
    http://yadi.sk/d/lUmWq_tXDijmi

Teşekkür ederim dostum aldım listeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

En kucuk torunum
     LG G2 ANA KONU

Maşallah çok yakışıklı,Allah bağışlasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HandCuff93

quote:

quote:

Hayir evin icinde odada deniyorum

açık havada belki daha iyi performans alabilirsiniz hocam en az 8 uyduya bağlanması gerekiyor stock navigasyon programında igo kaç bilmiyorum

Ama yandexte de ayni durum soz konusu

bilmiyorum hocam ben dış alanlarda aktif olarak bisiklet sürdüğüm için çok kullandım çok iyi geldi bana navigasyonu şimdi evde denedim dışarda 2 snde bulurken şimdi 30sndir gps aranıyor diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TGYüksel

quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-usb-host-otg-kablo-kaliteli-97334166

Otg kablosu olarak bunu bunu almayı planlıyorum. Kargo dahil olunca en ucuz bu ürün var acaba sorun olur mu?

Teknosada 7.90 hocam hem de g2 ye uyumlu ben aldim bence hic gerek yok internetten almaya

bende iphone 3gs var wifi 14.87 Mbps ölçtü lg g2 de ki bu sorun umarım kişiseldir. kullanan arkadaşlar ölçüm yaparsa alacaklar için sağlam bir bilgi olurdu
  • quote:

quote:

Quick windowun bir esprisi yok. Yere düştüğü an kılıftan ciktu telefon. Tavsiye varsa bende bir kılıf almayi düşünüyorum bbu olaydan sonra

tam zamanında söylediniz ben bu kılıfı kullanıyorum çok memnunum çıkarması zor ama çok ses gelmiş normalde o kadar değil bide yaptığım işlem telefonun kasasına zarar vericek bir işlem değil kılıf ona göre tasarlanmış zaten

Nereden alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Arkadaşlar bişey soracağım cepkask ile ilgili bilindiği üzere cepkask tek başına alınmıyor telefon şart şimdi ben n11den alacağım telefonu diyelim cepkaskta alsam aynı faturada yer alacakları cepkask işlermi bu durumda ? Gürol abi bilgin var mı bu konuda ?

Ben hiç yaptırmadım ama yaptıranlar pek memnun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: w.wallace

quote:

quote:

Kılıf sağlam görünüyor. Var mı satış linki filan ?

http://www.ebay.com/itm/380720331561?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

kalmamış ama bence en sağlam kılıflardan yere düşünce açılma riski yok elle bırakın ben sim kart sokma yerine tornavida sokup çeviriyorum anca 1 çıt yeri açılıyor düşmeye karşı çok dayanıklı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ijR

quote:

quote:

Uçak hazır,ya pilot..

anlamadım yav :D

Uçak diyorum dostum neyini anlamadın adamlar yapmış pilotlar uçursun diye indir kur anlarsın

üşendim şimdi :D şarj nasıl deneyimlerini yaz işte faydalanalım

Bugün kurdum fazla kurcalayamadım.Ama dediğim gibi sorunsuz ve hızlı alışınca başka rom kullanmazsın.Şarj konusunda orijinal romla arasında gözle görülür farklar var daha programları kurmadım.İlerleyen günlerde detaylıca anlatım yaparım.Birşey kaybetmezsin üşenme bence hemen kur.ijR demişti de inanmamıştım dersin..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

quote:

quote:

http://www.yakebilisim.com/urun/otterbox-360-lg-g2-d802-on-arka-koruyucu-film_581.aspx?CatId=387

bu tarz bişeye ne dersiniz ? bende xtremeguard getirecek bir arkadaş bakacak iyiyse sanada satarım fazla aldım dedi bunada yeni denk geldim

55 lira çok fazla.. biz case 4u için 40 lira fazla derken 55 lira verilmez ona..

hocam xtreme guardda bu şekilde kılıf 50lira 55liraya kılıfsız güvenle kullanmakta böyle bişey he pek telefonla işim olmadığı için bişey demiyorum yani yeni yeni öğreniyorum buff xtremeguard falan bu güvenilirse yani hakediyorsa bence verilir..

xtremeguardda full body kit adı altında geçen tam koruma 10.99 dolar.. buff un g2 için ürettiği jelatin yok, muadil ürünler hepsi ( yani başkası için üretilmiş fakat g2 ye de uygun diye satılıyor). ben xtremeguard aldım. 40 liraya case 4u var hepsiburdada. ben dediğin markayı hiç duymadım. 55 lira gerçekten fazla.. yine de karar senin tabii ki ..

ben alacam demedim sadece önerdim arkadaşa onun + kargosu var 17-18 dolar 40 liraya mal oluyor yani bi arkadaş almışfazla bekliyorum iyiyse ondan alacağım önce telefonu alayımda :))

biz aldık kargo dahil 15 TLye geliyor, full koruma paketi.. bizde fikrimizi söyledik, vermeyin 55 lira çok pahalı diye.

benim koruma gelsin, ben zaten açıklamasını burada yapacağım..
  • quote:

quote:

quote:

Nereden alabilirim

http://www.ebay.com/itm/380720331561?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

üst msjdan alıntı
    "kalmamış ama bence en sağlam kılıflardan yere düşünce açılma riski yok elle bırakın ben sim kart sokma yerine tornavida sokup çeviriyorum anca 1 çıt yeri açılıyor düşmeye karşı çok dayanıklı"
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Uçak hazır,ya pilot..

anlamadım yav :D

Uçak diyorum dostum neyini anlamadın adamlar yapmış pilotlar uçursun diye indir kur anlarsın

üşendim şimdi :D şarj nasıl deneyimlerini yaz işte faydalanalım

Bugün kurdum fazla kurcalayamadım.Ama dediğim gibi sorunsuz ve hızlı alışınca başka rom kullanmazsın.Şarj konusunda orijinal romla arasında gözle görülür farklar var daha programları kurmadım.İlerleyen günlerde detaylıca anlatım yaparım.Birşey kaybetmezsin üşenme bence hemen kur.ijR demişti de inanmamıştım dersin..

acelem yok bekliyim daha :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.yakebilisim.com/urun/otterbox-360-lg-g2-d802-on-arka-koruyucu-film_581.aspx?CatId=387

bu tarz bişeye ne dersiniz ? bende xtremeguard getirecek bir arkadaş bakacak iyiyse sanada satarım fazla aldım dedi bunada yeni denk geldim

55 lira çok fazla.. biz case 4u için 40 lira fazla derken 55 lira verilmez ona..

hocam xtreme guardda bu şekilde kılıf 50lira 55liraya kılıfsız güvenle kullanmakta böyle bişey he pek telefonla işim olmadığı için bişey demiyorum yani yeni yeni öğreniyorum buff xtremeguard falan bu güvenilirse yani hakediyorsa bence verilir..

xtremeguardda full body kit adı altında geçen tam koruma 10.99 dolar.. buff un g2 için ürettiği jelatin yok, muadil ürünler hepsi ( yani başkası için üretilmiş fakat g2 ye de uygun diye satılıyor). ben xtremeguard aldım. 40 liraya case 4u var hepsiburdada. ben dediğin markayı hiç duymadım. 55 lira gerçekten fazla.. yine de karar senin tabii ki ..

ben alacam demedim sadece önerdim arkadaşa onun + kargosu var 17-18 dolar 40 liraya mal oluyor yani bi arkadaş almışfazla bekliyorum iyiyse ondan alacağım önce telefonu alayımda :))

biz aldık kargo dahil 15 TLye geliyor, full koruma paketi.. bizde fikrimizi söyledik, vermeyin 55 lira çok pahalı diye.

benim koruma gelsin, ben zaten açıklamasını burada yapacağım..

Evet yapacağız..
    Edit; Ben torpilliyim %85 indirimli aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ijR -- 3 Aralık 2013; 20:39:07 >
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    Kaça almıştınız bu kılıfı? Amazonda 3$ diyor şaşırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckyluke34

merhaba beyler,

ilginç ve anlatması bir o kadar zor bir sorunum var bu telefonla ilgili.

gün içinde dışarıdayken mobil veri kullanıyorum, eve geldikten sonra wifi dan devam ediyorum internete. neyse o gece bittikten sonra sabah kalkıp (saat 10 11 gibi) mobil veriyi açıyorum ama aktif olmuyor. ancak ağ modunu gsm'den wcdma'ya veya wcdma'dan gsm'ye değiştirince bağlanabiliyor telefon.

bu durumla ilgili bir bilgisi olan veya böyle bi sorunu yaşamış olan var mıdır aramızda? servise gönderip beklemek istemiyorum hiç.

yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myphilosophy

ben size g2nin saniyede 50 kare hizda fotograf ceksin demedim.normal olan kareyi yakalasin dedim zaten.siz bana sonyi tavsiye ettiniz. alakasiz yani.

Kusura bakmayın ama mesajları nerenizle okuyorsunuz.Peşpeşe hızlı çekimden bahsedince bende sony bu konuda en iyi dedim siz nerelerden bahsediyorsunuz anlıyamadım
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Gene takildi abi telefinu bugun sifirlamistim ama gene takıldı bıde telefonda yavaslama var sankı bugun fabrıka ayarlarına aldım acıldıgında vıber tango falan yukluydu kendı gpogle playdan mı yukledı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w.wallace

Kaça almıştınız bu kılıfı? Amazonda 3$ diyor şaşırdım

4.93 dolar şuan amazonda 3 dolar da shipping var ayrıca ben g2 için olanını bulamadım arkadaşımda alıcaktı verebilir misiniz lkink
  • quote:

Hayir evin icinde odada deniyorum

Hiç bir telefon odanın içinde uyduya bağlanamaz,ama pencere önünde durusanız bağlanabilir.Bulunduğunuz yer ve etrafınızdaki binalar hatta hava durumu bile bağlanmasını geciktirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

Gene takildi abi telefinu bugun sifirlamistim ama gene takıldı bıde telefonda yavaslama var sankı bugun fabrıka ayarlarına aldım acıldıgında vıber tango falan yukluydu kendı gpogle playdan mı yukledı acaba

cihaza herhangi bir mod yüklediniz mi ben ses artırma modunu yükleyince olmuştu
  • 
Sayfa: önceki 12151216121712181219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.