DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TOST MAKİNESİ TAVSİYE
110
Cevap
4
Favori
65.398
Tıklama
Giriş
      25 Mesaj
      22 Şubat 2012 19:00:07
      arkadaşlar tost makinesi alıcamda kullanıpta memnun kaldığınız markaları ve fiyatlarını yazarmısınız ?

Kate Upton
    • Yarbay
      7322 Mesaj
      23 Şubat 2012 00:44:29
      mükemmel bir tost makinası önereyim size buyrun linki

http://www.essenso.com.tr/product.aspx?Id=11 olivium outlet centerda bulabilirsiniz.

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms
    • Binbaşı
      1371 Mesaj
      24 Şubat 2012 13:02:56
      kenwood tavsiye ederim

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Şubat 2012 18:35:10
      http://www.arzum.com.tr/tr/products/?ID=64 Ben bir buçuk yıldır bunu kullanıyorum, hiç sorun çıkartmadı. Memnunum, tavsiye ederim. Plakaları çift taraflı diğer düz yüzeyinde gözleme ve krep yapabiliyorsunuz.

• Onbaşı
      33 Mesaj
      28 Şubat 2012 16:05:51
      Bende tefal var biraz pahalıydı aldığımda ama gayet memnunum, yalnız ızgaralarını bulaşık makinesine falan koyarken dikkat etmek gerekiyor, Türkiye' de nedense fazla çeşit yok ben alırken bir hafta gezmiştim (evet tost düşkünüyüm) sağı solu. Dünya da o kadar çeşit yapmış ki adamlar normallerini bıraktım resim yapanları bile var :) >> Cool Toasters bunlar biraz abartı tabi.

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      02 Mart 2012 09:19:16
      Fakir Kullanıyoruz Çok memnunuz.

http://www.hepsiburada....akpecto&categoryId=22014

• Teğmen
      116 Mesaj
      02 Mart 2012 09:31:45
      Bende kenwood var,aslında cok da memnunum.Ama cok çabuk çizildi ve asindi,ki hiç bulasik makinasına koymadım ve ovmadim.Bilmiyorum belki bütün makinalar böyledir ama tekrar alsam sanırım dokum olanlarını varsa tabi ki almayı tercih ederdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Android Beta Kullanıcısı
      1008 Mesaj
      02 Mart 2012 18:26:10
      @tomako
      Resim yapanı dedinde, gsstore da ekmeğe gs logosu basan ekmek kızartma makinesi çıkartmışlar. )))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Artes D9702 Tablet PS Vita Nintendo Wii
      Victor G701 - Victor Gaming Machine
      SEG 46'' 46125 LED TV
    • Yüzbaşı
      274 Mesaj
      05 Mart 2012 16:15:25
      Arkadaşlar Kenwood modellerinden hangisini tavsiye edersiniz ?

• Binbaşı
      1147 Mesaj
      08 Mart 2012 20:38:38

quote:

Orijinalden alıntı: leblebi82

Arkadaşlar Kenwood modellerinden hangisini tavsiye edersiniz ?

cookinox var bende. harika bir alet. 129 tl ye almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      116 Mesaj
      08 Mart 2012 21:45:06
      Ben de KENWOOD kullanıyorum ,memnunum ama teflonu çok çabuk aşınıyor.Üstelık bulaşık makinasına koymadmı,elde yıkadım ve hiç ovalamadım.Bu benim kullandığım modelle mi alakalıdır,ya da bütün tost makinaları için aynı malzeme mi kullanılıyor bilmiyorum ama bundan sonra alırsam sanırım tabi varsa döküm ıgaralı tost makinası alacağım.http://www.sanalreyonum.com/urun/kenwood-hg-366-cikarilabilir-plakali-izgara-ve-tost-makinesi_921997.aspx?CatID=27623 benim kullandığım model.

• Teğmen
      238 Mesaj
      09 Mart 2012 14:53:41
      Başta breville olmak üzere cucinox ve cloer'i tercih edin pişman olmazsınız.

• Teğmen
      116 Mesaj
      09 Mart 2012 17:31:05

quote:

Orijinalden alıntı: ncore

Başta breville olmak üzere cucinox ve cloer'i tercih edin pişman olmazsınız.

Daha önce hiç duymadım bir markaydi bireville ,ama tam da istediğim gibi,fiyatları da pek uçuk değilmiş,zaten önce saglık bir kac kuruş fazla vermenin de bir mahsuru olmaz.

• Çavuş
      96 Mesaj
      09 Mart 2012 23:02:37
      bende kenwood hg400 var, 2 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.

• Teğmen
      116 Mesaj
      10 Mart 2012 12:56:12

quote:

Orijinalden alıntı: jean valjean

bende kenwood hg400 var, 2 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.

Dediginiz modeli yeni duydum,kullananlar cok memnun,keske daha önce haberim olsaydı.Bir tek eksisi sanırım plakaları çıkmıyor.

• Yarbay
      5580 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      THE SUBTİTLE

10 Mart 2012 18:16:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Rapaizi91

arkadaşlar tost makinesi alıcamda kullanıpta memnun kaldığınız markaları ve fiyatlarını yazarmısınız ?

marka + ücret, fakir marka tost makinasını okul kantinine koyduk 2 adet günlük 7-8 saatlik çalıçma halinde memnuniyet verici.

• Çavuş
      96 Mesaj
      10 Mart 2012 20:30:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Gardenia59

Alıntıları Göster

Dediginiz modeli yeni duydum,kullananlar cok memnun,keske daha önce haberim olsaydı.Bir tek eksisi sanırım plakaları çıkmıyor.

evet plakalar çıkmıyor. arada bir köpüklü bir süngerle teflonu siliyorum o kadar.

• Binbaşı
      1426 Mesaj
      10 Mart 2012 20:39:41
      bence arayacağınız en önemli özellik plakalırının döküm olması ve çıkartılabilmesidir.aksi halde bulaşık makinesine atamıyorsunuz.
      tabii ki tefal,fakir çok kaliteli olmakla birlikte ben sinbo aldım kalabalık bir aile olmadığımız için işimi görür diye düşünmüştüm inanılmaz memnunuz.üstü parlak metal genel rengi siyah.

• Yarbay
      2364 Mesaj
      13 Mart 2012 21:55:57
      bulaşık makinesine teflon kaplı aliminyum ızgaraları ister döküm ister sıvama kesinlikle atmayınız üreticiler yazsa bile aliminyum okside olur teflon kısa zamanda bozulur ıslak bezle siliniz teflon yüzeyleri
      ızgara kalınlıkları 1,9-2mm den az olan tost makinalarını tercih etmeyiniz tost yaparken içe göçer max ısısı 210-220 arasında olanlar işgörür(piyasada birçok marka 180-190 derece arası çalıştırır tost makinasını
      (ısı yükselirse foyası çıkar ortaya)

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü
    • Yüzbaşı
      370 Mesaj
      13 Mart 2012 23:05:06
      quote:

Orijinalden alıntı: semih37

bulaşık makinesine teflon kaplı aliminyum ızgaraları ister döküm ister sıvama kesinlikle atmayınız üreticiler yazsa bile aliminyum okside olur teflon kısa zamanda bozulur ıslak bezle siliniz teflon yüzeyleri
      ızgara kalınlıkları 1,9-2mm den az olan tost makinalarını tercih etmeyiniz tost yaparken içe göçer max ısısı 210-220 arasında olanlar işgörür(piyasada birçok marka 180-190 derece arası çalıştırır tost makinasını
      (ısı yükselirse foyası çıkar ortaya)

örnek bir tost makinesi verebilir misiniz? bu kriterlere uyan bir öneri ??

|| Sony 46HX850 - Denon 3312 AVR - B&W CMC2 Center - B&W CM8 Front - B&W CM1 Surround – Samsung UE22D5000 - Dreambox 500s - Digitürk HD Plus - Chord Carnival Silver Screen – Audioquest FLX-SLiP 14/4
      || Oppo Find 7
      || NIKON D5100 DSLR - Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX - Nikon 55-200mm f/4-5.6G ED-IF AF-S DX VR - Braun 340SCA Flash
      || INTEL Core i5 2500K 3.3GHz 6MB Cache 32nm - ASUS P8P67 LE - MSI GTX560 Twin Frozr II/OC - GSKILL 4GB DDR3 1600MHz CL9 - SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 32MB Cache 7200Rpm - HP x2301 - CORSAIR TX 80 PLUS 650W - THERMALTAKE ELEMENT G MID TOWER ATX
    • Er
      7 Mesaj
      14 Mart 2012 00:20:09
      Ben "Korkmaz" marka tost makinesi kullanıyorum! plakaları alüminyum döküm.Tostu gerçekten tost yapıyor
      Markasına aldanma korkmaz ın tost makineleri fiyatına göre bence çok çok iyi!

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      15 Mart 2012 16:16:08
      Korkmaz'ın bu modelini kullanıyoruz biz evde biraz ufak öyle yarım ekmek felan tost yaparken zorluk çıkarıyo ama yer açısından avantajlı öneririm eğer sende yerden tasarruf felan etmek istiyorsan bakmanını öneririm en azından http://www.korkmaz.com....st-makinesi-kirmizi.html

Alcatraz - Almost Human - Arrow - Banshee - Breaking Bad - Chuck - Constantine - Continuum - Da Vinci's Demons - Dexter - Forever - Fringe - Game of Thrones - Gotham - Heroes - Lost - Merlin - Misfits - Mr. Robot - Person of Interest - Prison Break - Revolution - Shameless - Sherlock - Smallville - Sons of Anarchy - Spartacus - Supernatural - Terra Nova - The 100 - The Flash - The Walking Dead - The X Files - Touch - Vikings
      Avatar The Last Airbender - Death Note - Naruto - Ultimate Spider-Man
    • Er
      10 Mesaj
      15 Mart 2012 17:39:31
      bende korkmazın tostkolikğini çok beğendim ama hanımın çeğizinden cucinox çıktı. çok memnunuz, hem tost yapıyorum hemde tamamen açıldığı için ızgara et yapabiliyorum.

https://www.google.com....e5e9d02&biw=1278&bih=650

• Yüzbaşı
      371 Mesaj
      16 Mart 2012 23:37:28
      selamlar baya araştırdım kafam karıştı gittim arçelik k-2369 aldım memnunumda 2 haftadır kullanıyorum yazıyım istedim

18 Mart 2012 18:12:34
      Philips HD4407 Izgara Tost Makinesi tavsiye ederim çok kullanışlı kuzenimde var çok memnun.

• Yarbay
      2364 Mesaj
      19 Mart 2012 22:12:52
      quote:

Orijinalden alıntı: himpton

Alıntıları Göster

örnek bir tost makinesi verebilir misiniz? bu kriterlere uyan bir öneri ??

felix fl282 tostmania 1600w 220-230 DERECE max ısı teflonlu aliminyum bulaşık makinasına atılmaz ıslak bezle silinir
      ayrıca bu makinada konum ayarının menteşelerde bulunan butonlar ile kolayca yapılması patent altına alınmış eşi yok dünyada
      felix bilindiği üzere arzum un markasıdır yerli üretim bunlar alınması için yeterli bana göre

• Yüzbaşı
      626 Mesaj
      26 Mart 2012 14:45:56
      50-100 TL arası küçük hızlı tost makinası almak istiyorum. Yardım istiyorum.
      http://www.hepsiburada....lTime&c=MAG&Id=34676&r=0
      bunu kullqanann var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bortecinenumu -- 26 Mart 2012; 14:58:06 >

Ford Mondeo 2016 tdci
      FOCUS 11 1.6 HB
    • Çavuş
      60 Mesaj
      29 Mart 2012 12:01:36
      quote:

Orijinalden alıntı: bortecinenumu

50-100 TL arası küçük hızlı tost makinası almak istiyorum. Yardım istiyorum.
      http://www.hepsiburada....lTime&c=MAG&Id=34676&r=0
      bunu kullqanann var mı?

Bu makineyi kullanmadım ama Tefal Ultra Compact Tost Makinesi almıştım, http://www.cimri.com/tefal-sandwich-ultracompact-tost-makinesi 1,5 sene sonra kulp kısmındaki plastik elimde kaldı, her türlü kırıkta garanti kapsamından çıkıyormuş, bunu tamir etsek bile tüm plaka değişeceği için aynı parayı verirsiniz yenisini alın dediler. Yani ürünleri en kötü parçasının özelliğine göre değerlendirmekte fayda var diye düşünüyorum, her ne kadar çelik yüzey, teflon plakalar olsa bile bir plastik parça bütün özelliklerini kaybetmesine neden olabiliyor.

• Yüzbaşı
      626 Mesaj
      30 Mart 2012 13:50:41
      130 TLye Tefal verastilis Tost makinesini aldım. Geniş plakası var. Çok kullanışlı. Herkese tavsiyte ederim.

Ford Mondeo 2016 tdci
      FOCUS 11 1.6 HB
    • Yüzbaşı
      439 Mesaj
      01 Nisan 2012 12:58:20
      evlenirken almıştım bu tost makinesini yani eve aldığımız eşyalardan 'ne kadar iyi bir seçim yapmışız iyi ki almışız' dediğim nadir aletlerden biri.. herşeyiyle güzel makine tost basarken orası burası çıkmıyo.. metal gövdeli zaten adi plastik değil.. ya tarif edemiyorum 10 numara işte..

Felix Fl-256 Notte Tost Makinesi

http://www.pratikev.com...t.jsp?pInstanceId=122888

• Yüzbaşı
      626 Mesaj
      02 Nisan 2012 13:24:24
      Media Markt haftasonu tefal versatilis tost makines 115 TL'ye inmişş kaçırmayın derim.

Ford Mondeo 2016 tdci
      FOCUS 11 1.6 HB
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      12 Nisan 2012 22:32:08
      Sinbo Ssm 2528 Izgaralı Paslanmaz Çelik Tost Makinası aldım.. yaklaşık bir ay önce.. mükemmeldende öte diyebilirim.. ben 122 TL ye aldım.. Hiç düşünmeden al derim kusursuz..

20 Nisan 2012 14:47:35
      BENDE ARAŞTIRIYORUM ALMAM LAZIM İYİ OLMUŞ BU BAŞLIK

Bir sevdaysa hayatı anLamLı kıLan SİYAH uLan BEYAZ uLan!
    • Teğmen
      152 Mesaj
      21 Nisan 2012 02:23:56
      Benim Annem her sabah beni Tost ediyor :-)
      korkmaz 328 , biras büyük bunari ufaklari var, fiyat olarakta güzel.
      Made in Turkey

Tefal beni üzdü, bu fiyatlari Cin mali satmak hic hos deyil...Tefal cogu elektrik aletleri cin mali, cin mali olsun tamam ama bu fiyati PES

• Teğmen
      152 Mesaj
      30 Nisan 2012 19:01:24
      Resimleri

• Çavuş
      48 Mesaj
      01 Mayıs 2012 19:31:31
      Ben de hanıma aldım doğum günü hediyesi olarak, ERA tost makinesi, %100 Türk malı ve kesinlikle de tavsiye ederim. Hanıma hediye olarak mutfak malzemesi aldığınızda size de faydası büyük oluyor tabi Neyse sadede geleyim, yükseklik ayarı, tostun her tarafını aynı basması, yapım materyali olsun kesinlikle çok güzel.

Modeli : ERA SM-20, ben bunun kırmızı olanını aldım, gri renlisi de var.

http://www.morvitrin.co...arali-tost-makinesi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DecardCain -- 30 Mayıs 2014; 13:43:35 >

Stay awhile and listen !
    • Er
      3 Mesaj
      07 Mayıs 2012 11:54:19
      Merhabalar
      Philips HD4408 tost makinesinin görüntüsünü çok beğendim. Teknik özelliklerinden de iyi bahsediliyor. Fakat alıp kullanan birilerinin yorumuna denk gelmedim.
      Bu makineyi satın alacağım ve nasip olursa bi 4-5 ay sonrasında kullanacağım. O sebeple kullanıcı yorumları benim için çok önemli. Hani bir problem vs bir durum olsa açtığımda muhtemelen iş işten geçmiş olur diye düşünüyorum.
      Alıpta kullanan varsa, yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum.

• Teğmen
      152 Mesaj
      07 Mayıs 2012 17:24:07
      kubra.ca , Philips HD4408 Desing olarak güzel, ama bu fiyata benim Korkmaz daha iyi
      Almanya`da internerten baktim hic bulumadim.
      Philips Sandwichmaker sadece 2383 var, oda pek iyi deyil.

• Yüzbaşı
      582 Mesaj
      08 Mayıs 2012 09:47:47
      arkadaşlar era markası hakkında fikri ya da tecrübeleri olanlar var mı.ben era sm20 ve sm22 arasında kararsız kaldım.bu 2 model aklıma yatıyor.anneme hediye alacağım.evimisterden indirim kodu ile 50 tl civarına gelecek.sizce değer mi.bu fiyata bu boyutta hiç bir marka bulamadım
      gördüğüm kadarı ile özellik olarak fark yok,görsel olarak farklar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isongur -- 8 Mayıs 2012; 9:53:37 >

08 Mayıs 2012 09:51:22
      tost makinesi alırken ne istediğiniz de önemli bazılarının plakaları çıkmaz,bazıları 180 derece açılıp ızgara yapılabilir , bazıları bastırdığınızda arka tarafı kalkar bazılarında bastırmakta güçlük çekmezsiniz vs vs birsürü özellik var ısı ayar kademeleri watt gücü teflon kalitesi döküm olması gibi birsürü detay var

• Er
      3 Mesaj
      08 Mayıs 2012 10:31:35
      Gurbetci_Almanya teşekkür ederim.
      ben biraz görsel bi karakterim
      keşke alıpta kullanan biri olsa da bi şey dese ne harika olur. günlerdir ne günü aylardır bakıp bakıp duruyorum makineye. gidip bi philips bayisine danışsam ondan iyisi yok diyecekler haliyle. bu ürünlerde de her zaman teşhir olmuyor mağazalarda deli dana gibi dolaşmak istemiyorum. ve ürün her yerde de satılmıyor ilginç.
      hofhhh...philips HD4408 kullanan biri varsa lütfen yorum yazsın lütfen...

• Teğmen
      152 Mesaj
      08 Mayıs 2012 20:55:54
      Ben her sabah is gitmeden önce korkmaz tost makine kullaniyorum " Peynir, Suc arasi tost n". Memnunum

Philips Tost makine üretine bile bilmiyordum " yeni gördüm "

• Çavuş
      59 Mesaj
      08 Haziran 2012 16:58:00
      bizde var hc4408 .
      memnunum çünkü hem tost makinesi, hem ızgara olarak kullanabiliyorum.
      sadece bir şeyler ısıtacağım zaman da, biraz aralık bırakmak için bi ayarı var, onu yapıyorum.
      yani illa tost olarak basmaya gerek kalmıyor. mesela üstü kaşarlı ekmek yapacağım zaman da fırın yerine bunda yapıyorum.
      işlevsel bi alet.
      kaç aydır kullanıyoruz, teknik bi sorun da çıkarmadı.
      zaten bizim mutfakta bir çok ürün philips. kaliteli bir marka olduğu için tereddüt etmeden alabilirsin bence.

vaktim dar, pratik olmam lazım
    • Çavuş
      59 Mesaj
      08 Haziran 2012 17:00:45
      quote:

Orijinalden alıntı: PratikHanim

bizde var hc4408 .
      memnunum çünkü hem tost makinesi, hem ızgara olarak kullanabiliyorum.
      sadece bir şeyler ısıtacağım zaman da, biraz aralık bırakmak için bi ayarı var, onu yapıyorum.
      yani illa tost olarak basmaya gerek kalmıyor. mesela üstü kaşarlı ekmek yapacağım zaman da fırın yerine bunda yapıyorum.
      işlevsel bi alet.
      kaç aydır kullanıyoruz, teknik bi sorun da çıkarmadı.
      zaten bizim mutfakta bir çok ürün philips. kaliteli bir marka olduğu için tereddüt etmeden alabilirsin bence.

bu da resmi

• Teğmen
      152 Mesaj
      08 Haziran 2012 21:55:50
      sizin kastetiniz özelikleri hepsi Korkmaz var, sadece bir farkla, Philips " tam bilmiyorum, ama cin mali olmazi lazim " , Korkmaz türk mali, fiyatlar ayni.
      Korkmaz tost makinelerin ustasi

• Yüzbaşı
      274 Mesaj
      08 Haziran 2012 21:59:54
      Ben Cucinox aldım arkadaşlar. Henüz kullanmadım 1 ay sonra deneyebilirim tahminim en erken. Bilmiyorum burada başka kullanan var mı acaba ?

• Yarbay
      2364 Mesaj
      08 Haziran 2012 22:26:53
      Bu makina bence en iyisi yerli ve menteşelerdeki konum butonları patentli

• Çavuş
      59 Mesaj
      11 Haziran 2012 14:41:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Gurbetci_Almanya

sizin kastetiniz özelikleri hepsi Korkmaz var, sadece bir farkla, Philips " tam bilmiyorum, ama cin mali olmazi lazim " , Korkmaz türk mali, fiyatlar ayni.
      Korkmaz tost makinelerin ustasi

yok canım, philips çin malı olur mu hiç.. hollanda markası, türk philips diye de bi şirketleri var.
      burada fabrikaları vardı eskiden, şimdi kapatmadılarsa.

• Teğmen
      152 Mesaj
      11 Haziran 2012 19:59:51
      Markasi Hollanda olabilir, ama tost makina üretim kesinlikle Hollanda üretilmemistir.
      türk philips nerde üretim tesisi vardi ?

• Yarbay
      2315 Mesaj
      26 Haziran 2012 23:12:21
      Goldmaster sm-100 tavsiye ederim. Hizlial'da mevcut, bende ordan almıştım. Hem wattı yüksek (2000 w) , hem çıkarılabilir döküm plakalar, hemde kulplarının yanları plastik olmadığından zamanla erime derdi yok. Ayrıca zaman ayarı mevcut mikrodalgalar gibi.

• Yüzbaşı
      458 Mesaj
      27 Haziran 2012 14:12:24
      bin türlü marka var..karar vermek çok zor..

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.
    • Teğmen
      232 Mesaj
      01 Temmuz 2012 23:48:12
      Arzum'unkiler güzel onlara bak bence

• Binbaşı
      1577 Mesaj
      22 Ağustos 2012 15:04:11
      Konuyu okudum, aradığım makine;
      Plakaları çıkıp bulaşık makinesinde yıkanabilmeli, sadece tost yapması yeterli, ızgara, balık vs. gerek yok.

Vatan'ın geçen seferki %25 indiriminde müsait değildim alamamıştım, Tefal Versatilis 109TL idi. Sanırım ondan alacağım. Ama anlamadığım bir şey var. Vatan'da Versatilis ve Versatilis2 olmak üzere iki ayrı model var, ne farkları var anlayamadım.

VERSATİLİS (TIKLAYIN)
      VERSATİLİS-2 (TIKLAYIN)

Bu ikisinin ne farkı var, ayrıca bunu alma diyecek arkadaşımız varsa önerisini de bekliyorum.
      Teşekkürler, saygılar...

[url=http://buharevi.com/sayac/][img]http://buharevi.com/sayac/banner.php?id=4568
    • Yüzbaşı
      702 Mesaj
      22 Ağustos 2012 22:59:54
      Arzum panini'yi öneririrm.Fakat plakaları çıkmıyor.Eğer sadece tost yapacaksanız zaten çıkmasına da gerek yok.

• Binbaşı
      1577 Mesaj
      23 Ağustos 2012 00:30:48
      quote:

Orijinalden alıntı: igav

Arzum panini'yi öneririrm.Fakat plakaları çıkmıyor.Eğer sadece tost yapacaksanız zaten çıkmasına da gerek yok.

Açıkçası plakaları çıkmış, çıkmamış bence de çok önemli değil ama hanım o şekilde istiyor. Bu yüzden özellikle o şekilde olsun istiyorum.
      Tavsiyeniz için teşekkürler.

[url=http://buharevi.com/sayac/][img]http://buharevi.com/sayac/banner.php?id=4568
      23 Ağustos 2012 20:47:55
      quote:

Orijinalden alıntı: munans

Alıntıları Göster

Açıkçası plakaları çıkmış, çıkmamış bence de çok önemli değil ama hanım o şekilde istiyor. Bu yüzden özellikle o şekilde olsun istiyorum.
      Tavsiyeniz için teşekkürler.

plakaları çıkanlar arasında bence en iyisi tefal versatilis çıkmayanlar arasında kenwood hg400 diğer ortalamanın altına düşmeyenler ise arzum prego ve arzum sultani

• Binbaşı
      1577 Mesaj
      23 Ağustos 2012 20:57:39
      quote:

Orijinalden alıntı: martinist
      plakaları çıkanlar arasında bence en iyisi tefal versatilis çıkmayanlar arasında kenwood hg400 diğer ortalamanın altına düşmeyenler ise arzum prego ve arzum sultani

Versatilis ve Versatilis-2 ne farkı var hocam, bir fikriniz var mı?

VERSATİLİS (TIKLAYIN)
      VERSATİLİS-2 (TIKLAYIN)

23 Ağustos 2012 21:04:11
      quote:

Orijinalden alıntı: munans

Alıntıları Göster

Versatilis ve Versatilis-2 ne farkı var hocam, bir fikriniz var mı?

VERSATİLİS (TIKLAYIN)
      VERSATİLİS-2 (TIKLAYIN)

versatilis 2 diye bir model yok vatan computer'ın kandırmacası

• Binbaşı
      1581 Mesaj
      24 Ağustos 2012 10:59:05
      http://www.hizlial.com/...et-cg-5040-tost-makinesi

bu makine de çok iyi ayrıca görsel olarakta çok şık fiyatıda çok pahalı değil tavsiye ederim

PSN : Belifanti
    • Yüzbaşı
      394 Mesaj
      24 Ağustos 2012 11:01:54
      biz evde bunu kullanıyoruz valla en çok yapabildiğim şey olduğu için pek haşır neşirim kendisiyle gayet memnunum ben :)))

http://www.hizlial.com/...-izgara-ve-tost-makinesi

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.