Şimdi Ara

Forumun Tablet sürümü (beta) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.775
Cevap
10
Favori
60.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berksus

İmzaları kaldırabilelim.Boşuna kota harcıyor 3g'de. O yuzden dısarda hala mobil sürüm kullanıyorum!!

Evet hızlı mesajın oradaki mesaja eklenen o resimlerde (smiley değil) kaldırılsın ya da kaldırma seçeneği eklensin. Ayrıca profile bakmak isteyince normal foruma geçiyor.
  • Gün bey bu arada hemen aradan çıkarayım mobil sürümünde ÖM attıktan sonra "Gelen Kutusuna Git " deyince ana sayfaya atıyor ve. Cvp. Mesajlarımda da normal sürümden atıyor.
  • Yazi fontu buyultme mobil surumde sorunlu.

http://img836.imageshack.us/i/imagesao.jpg/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İmzaları kaldırabilelim.Boşuna kota harcıyor 3g'de. O yuzden dısarda hala mobil sürüm kullanıyorum!!

Acilen hem de :)
  • Mobil ve tablet sürümde profile tıklayınca resim donanımhaberden açıyor.
  • Hocam futbol bölümündeki yasak tablet sürümünde işlemiyor, haberiniz olsun Denemek için Galatasaray bölümüne bir mesaj yazdım umarım uyarı gibi bir ceza almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nur! -- 5 Ağustos 2011; 14:32:31 >
  • Elinize sağlık,çok güzel olmuş.Cep telefonumda mobil sürüm yerine bunu kullanıyorum.Cep telefonumda mobil sürümü çok nadir kullanıyorum gerçi,genelde orijinal sürümü kullanıyorum
  • Tablet sürümünde profilimizdeki konulara tıkladığımızda mobile sürüme yönlendiriliyor. Kısa sürede halolması iyi olur gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersky

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > bunun yerine bu ileti iPad'den gönderildi olsa daha iyi olur..

bende eee-pad var kabul etmem :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Merhaba arkadaşlar,

Tablet sürümü pek alışılageldik bir şey değil bilirsiniz, ancak forumda 35 bini aşkın sadece iPad kullanıcısı olduğu bilgisine dayanarak, tablet sürümün oldukça kullanışlı olacağını düşündük. Hala yapmakta olduğumuz şeyler var, hızlı cevap ve yeni profil sayfası gibi kısımlar da eklendiğinde tablet sürümü tam anlamıyla yayına geçecektir.

Denemek isteyenler için:http://resim.donanimhaber.com/tablet

Hersey iyi guzelde su safari den girenler icin dukkanim kisminda urunleri guncelleme butonu ve birine pm atacagimiz zaman pisman oluyoz attiktan sonra o konuyu bulabilmek icin bir ugras daha veriyoz bu bizi yoruyo :( buna da bi el atsaniz ha olmaz mi ustad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birde suanda ne yapiyorda hata var arkadaslar ama guzel olmus genel itibariyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Merhaba arkadaşlar,

Tablet sürümü pek alışılageldik bir şey değil bilirsiniz, ancak forumda 35 bini aşkın sadece iPad kullanıcısı olduğu bilgisine dayanarak, tablet sürümün oldukça kullanışlı olacağını düşündük. Hala yapmakta olduğumuz şeyler var, hızlı cevap ve yeni profil sayfası gibi kısımlar da eklendiğinde tablet sürümü tam anlamıyla yayına geçecektir.

Denemek isteyenler için:http://resim.donanimhaber.com/tablet

üstad ipad kullanıcısıyım markette forum runner diye program var ve hemen hemen tüm yabancı forumlarla uyumlu normal webden girince forum runnere uyumlu orda çayımmı diyor dh içinde böyle bir şey yapacağını umuyorum

Forum Runner yazılımı ios'in menülerine göre tasarlanmış bir sistem masa üstü programdan forum kullanmak gibi. Html, js, css ile normal foruma daha yakın bir deneyim elde edilebiliyor.

Diğer yandan Forum Runner ile uyumlu hale getirmekten ziyade kendi yazılımımızı geliştirmeyi düşünüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

mobil sürümünde bile onlarca hata varken tablet sürümünü yapmak saçma.
    o kadar çok hata var ki yöneticilere bildirmekten sıkıldım artık.
    hiç bir yönetici mobil sürüm kullanmıyor mu yahu?

Her türlü hatayı en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz hata varkende başka şeylerle ilgilenmiyoruz. Sizin iletim yönteminizde bir problem olması gerek.

http://forum.donanimhaber.com/m_33391143/tm.htm

bu konudan hataları bildirirseniz daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Düzenli olarak bu konuyu takip, önerileri gerçekleştirmeye çalışıyor, tek tek cevaplıyor ve hataları düzeltmeye çalışıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Mobil ve tablet sürümde profile tıklayınca resim donanımhaberden açıyor.

Ben iPhone 4 ile denediğimde olmuyor siz ne kullanıyorsunuz halen devam ediyor mu sorun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Masters

Tebrik ederim.Mobil sürümden daha kullanıslı bence

Size ve diğer teşekkür eden herkese biz teşekkür ederiz elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız ve sizlerin tavsiyeleri olmasa bu gerçekleşmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

mobil sürümünde bile onlarca hata varken tablet sürümünü yapmak saçma.
    o kadar çok hata var ki yöneticilere bildirmekten sıkıldım artık.
    hiç bir yönetici mobil sürüm kullanmıyor mu yahu?

Her türlü hatayı en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz hata varkende başka şeylerle ilgilenmiyoruz. Sizin iletim yönteminizde bir problem olması gerek.

http://forum.donanimhaber.com/m_33391143/tm.htm

bu konudan hataları bildirirseniz daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Düzenli olarak bu konuyu takip, önerileri gerçekleştirmeye çalışıyor, tek tek cevaplıyor ve hataları düzeltmeye çalışıyoruz.

bence yöneticiler de sıkça mobil sürüm kullanmalı. böylece çok daha hızlı çözüm bulunur.

aklıma gelen en basit şey, dükkan kısmından ilan güncelleme yapılamaması. ek olarak bazı sayfalarda "sayfayı tam sürümde göster" e basınca hata veriyor. şuan aklımda değil hangi sayfalarda verdiği.

ayrıca gelen mesajlarıma tıklayınca, yukarıda ana menü de eksilmeler oluyor. mesela "cevaplanan mesajlarım" kayboluyor. tekrar anasayfaya gitmek zorunda kalıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukdanis -- 6 Ağustos 2011; 14:34:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavu

Forumun Tablet sürümü (beta)

Can sıkıntısından ufak değişiklik yaptım. Alt alta olan 2 mesajın alan renklerini değiştirdim. Farkedildiği üzere profil çubuğunu değiştirdim. Rütbe ve tarihin yeri değiştirildi. Nick kalınlaştırıldı rengi değiştirildi.

Teşekkürler tasarımcı ile değerlendirip hoşumuza giderse aynısını yada fikir olarak benzerlerini devreye sokacağız.

Profil kısmını sade ve göze batmayan yapmama nedenimiz mesajların ortaya çıkmasını sağlamak aslında. Genelde biliyorsunuz profilden önce mesajı okuyoruz.

• quote:

İmzaları kaldırabilme seçeneği geliyor.

Diğer yandan genelde kullanıcılarımız wi-fi üzerinden geldiklerinden imzaları ilk ayarlarda gösterilme seçeneği seçili gelecek.

Ama 3G üzerinden başka bir şey isterseniz mesaj sayısını azaltma gibi onlarıda değerlendirebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

Bende ipad kullaniyorum. Ama forumda gezinirken konunun yaninda sadece son yaziyi kimin yazdigi gorunuyor. Ayni zamanda kac cevap yazildigi ve konuyu kimin actigida gorunse daha iyi olur :)

Tasarımsal olarak zorlayıcı bir şey gerçi bir şekilde sığdırılır ama ferah ortam yada rahat tıklama gibi özellikleri kaybederiz kaygısı ile eklemedik.

Sizin için çok önemli mi onlara bakarak konuya giriyor musunuz ? Belli bir cevap sonrası konunun ikonu değişiyor alevli ikon oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufi89

Sayfaları büyütme yapamayisimiz özellikle mı tercih edilmiş ?

Zoom yapmadan mı bahsediyorsunuz ?

Sayfanın boyutları ipad yada diğer tabletlere göre tasarlandığından çift tıklayınca büyümüyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.