Şimdi Ara

Forumun Tablet sürümü (beta) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
10
Favori
60.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Orijinalden alıntı: gun

quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

mobil sürümünde bile onlarca hata varken tablet sürümünü yapmak saçma.
    o kadar çok hata var ki yöneticilere bildirmekten sıkıldım artık.
    hiç bir yönetici mobil sürüm kullanmıyor mu yahu?

Her türlü hatayı en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz hata varkende başka şeylerle ilgilenmiyoruz. Sizin iletim yönteminizde bir problem olması gerek.

http://forum.donanimhaber.com/m_33391143/tm.htm

bu konudan hataları bildirirseniz daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Düzenli olarak bu konuyu takip, önerileri gerçekleştirmeye çalışıyor, tek tek cevaplıyor ve hataları düzeltmeye çalışıyoruz.

bence yöneticiler de sıkça mobil sürüm kullanmalı. böylece çok daha hızlı çözüm bulunur.

aklıma gelen en basit şey, dükkan kısmından ilan güncelleme yapılamaması. ek olarak bazı sayfalarda "sayfayı tam sürümde göster" e basınca hata veriyor. şuan aklımda değil hangi sayfalarda verdiği.

ayrıca gelen mesajlarıma tıklayınca, yukarıda ana menü de eksilmeler oluyor. mesela "cevaplanan mesajlarım" kayboluyor. tekrar anasayfaya gitmek zorunda kalıyoruz.

Mobil sürümü genelde genelde ben hazırlayan citizen kullanıyor. Zaten bu konuda ikimiz sorumluyuz. Dükkanda güncelleme fonksiyonu daha önceden vardı ama bir aksaklıktan dolayı tekrar yapmamız gerekiyor. O yüzden listede ama daha acil hatalar ile uğraştığımızdan sıra gelmedi.

Tam sürüme geç hatasını tek tek bütün sayfalarda deneyeceğiz.

Gelen kutusundaki eksiltmeyi özellikle öyle yapmıştık zira diğer şekilde mesajlar aşağıya çok kayıyor. Mobil sürümün son halinde 3 satırlık bir menü bulunmakta normalde bu eskiden 2 iki gelen kutusunda özellikle öyle bıraktık ancak geri tuşunu kaldırıp cevaplananları ekliyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Gün bey bu arada hemen aradan çıkarayım mobil sürümünde ÖM attıktan sonra "Gelen Kutusuna Git " deyince ana sayfaya atıyor ve. Cvp. Mesajlarımda da normal sürümden atıyor.

Evet haklısınız gelen kutusuna git diyince tabletin ana sayfasına atıyor. Ancak ipad ile denedim cevaplanan mesajlarımda ana sayfaya atmayı tekrarlayamadım tekrar deneyeceğiz onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeoK

Birde suanda ne yapiyorda hata var arkadaslar ama guzel olmus genel itibariyle

Ne gibi bir hata acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Elinize sağlık,çok güzel olmuş.Cep telefonumda mobil sürüm yerine bunu kullanıyorum.Cep telefonumda mobil sürümü çok nadir kullanıyorum gerçi,genelde orijinal sürümü kullanıyorum

Teşekkürler şimdi baktım cepten seçince anca yan kullanılırsa menüler dağılmadan gösterilebiliyor.

Siz yan mı tercih ediyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Yazi fontu buyultme mobil surumde sorunlu.

http://img836.imageshack.us/i/imagesao.jpg/

Teşekkürler düzelteceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveboy85

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Merhaba arkadaşlar,

Tablet sürümü pek alışılageldik bir şey değil bilirsiniz, ancak forumda 35 bini aşkın sadece iPad kullanıcısı olduğu bilgisine dayanarak, tablet sürümün oldukça kullanışlı olacağını düşündük. Hala yapmakta olduğumuz şeyler var, hızlı cevap ve yeni profil sayfası gibi kısımlar da eklendiğinde tablet sürümü tam anlamıyla yayına geçecektir.

Denemek isteyenler için:http://resim.donanimhaber.com/tablet

Hersey iyi guzelde su safari den girenler icin dukkanim kisminda urunleri guncelleme butonu ve birine pm atacagimiz zaman pisman oluyoz attiktan sonra o konuyu bulabilmek icin bir ugras daha veriyoz bu bizi yoruyo :( buna da bi el atsaniz ha olmaz mi ustad

Dükkan güncelleme gelmek üzere.

Bunun dışında geri butonları ile pm attıktan sonra aynı konuya dönemiyor musunuz tam olarak nasıl bir işlem yapıyorsunuz adım adım anlatabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

quote:

Orijinalden alıntı: berksus

İmzaları kaldırabilelim.Boşuna kota harcıyor 3g'de. O yuzden dısarda hala mobil sürüm kullanıyorum!!

Evet hızlı mesajın oradaki mesaja eklenen o resimlerde (smiley değil) kaldırılsın ya da kaldırma seçeneği eklensin. Ayrıca profile bakmak isteyince normal foruma geçiyor.

Haklısınız kullanılmayan bir şey gelmiş oraya. Kaldıracağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Gun donanım haber e genel olarak ipadden baglanırım ve burdan gerekenlerı tek tek soylıyıcem daha yararlı olur

Yeni olarak 2.el bolumunde durumun yanında referanslarda gozukurse harıka olur
    Ayrıca gelen kutusuna mesaj geldıgı zaman tıklamak gerekıyor

Profilden mi bahsediyorsunuz yoksa mesajların içersindeki mi ?

Gelen kutusu sanırım kaç tane olduğunu düzgün göstermiyor onu mu iletmek istediniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Elinize sağlık,çok güzel olmuş.Cep telefonumda mobil sürüm yerine bunu kullanıyorum.Cep telefonumda mobil sürümü çok nadir kullanıyorum gerçi,genelde orijinal sürümü kullanıyorum

Teşekkürler şimdi baktım cepten seçince anca yan kullanılırsa menüler dağılmadan gösterilebiliyor.

Siz yan mı tercih ediyorsunuz ?

Hayır,genel olarak dik kullanmayı tercih ediyorum Dik kullanımdada bir problemle karşılaşmadım açıkçası.Mobil sürümden çok rahat geldi bana.

• quote:

quote:

Ne gibi bir hata acaba ?

Ne yapiyor? HD 6950 modlama yaziyo oysaki alaksm yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ne gibi bir hata acaba ?

Ne yapiyor? HD 6950 modlama yaziyo oysaki alaksm yok

Bunu yazmak icin girmistim konuya surekli o konuda gozukuyorum

• birçok sorun var aklıma gelenleri yazacağım..

-konu açarken ön izleme kısmı yok.
    - bazen yetkiler gözükmüyor yüzbaşı,general vs.
    -anasayfa butonu yok yani anasayfada haber editörlerinin açdıgı konuları vs göremiyoruz, daha aklıma gelen birçok şey vardı sonra yazarım diye geçişdirdim aklıma geldikçe yazacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersky -- 7 Ağustos 2011; 17:12:58 >
  • Guzel ama mesela dukkanimizdaki urunleri guncelle linkide olsa guzel olurdu.
  • Bide uyelerin o anda online mi of line mi oldugunu yzan bisey olsa nick yaninda. Yesil isik ve kirmizi isik gibi... bu orjinal gorunumdede you hence olsun
  • Font buyutme Mobil surumde varmiydi yoksa burda gayet guzel olmus
  • Su imza kaldirma isi biran once gelse iyi olacak, kota gidiyor ciddi ciddi.
  • sayın citizen,
    bence tabletten çok andrıod uygulamasını gelıstırın cunku 1 tabletı olan var 50 andrıodlı kullanıcı var
    birde mobıl surumde lutfen reklamları kapatın artık zaten 3 ınc
  • Bende ipad ile giriyorum,ifadeler alinti yapinca cikmiyor.onun disinda cok iyi olmus.
  • Ben bu verilen linkten giris yapaya calisiyorum ama mobil surumunu aciyor bi turlu tablet surumune gecemedi sadece gecenlerde bi kere giris yapabilmistim simdi olmuyo tablet surumu guzel olmus ama zoom yapamadim ben birde fontlar tabletler icin kucuk
    ( Bendeki cihaz Dell Streak 7 android 2.2 tegra 2 dualcore 7inc )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow6 -- 10 Ağustos 2011; 5:02:41 >
  • tablet.donanimhaber.com
    tablet sürümüdür
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.