Şimdi Ara

Forumun Tablet sürümü (beta) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
10
Favori
60.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gun

quote:

Orijinalden alıntı: powersky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: powersky

Gün abi şu mobil surumde android telefonlarda mesaj geldiginde gozukmuyor bi ilgilenirmisin ??

Nasıl bir sorun tam anlayamadım biraz daha ayrıntılı olarak bahseder misin ?

Abi mesaj geldiginde gelen kutusu(1) yazmasi lazim ama yazmiyor sadece geleb kutusuna girdiginde gozukuyor.

iOS'lerde gözüküyor ama android'de mi gözükmüyor ?
    Çok düşük bir olasılık, masa üstü yani tam sürümde çalıştığından emin misiniz bana orada da bozulmuş gibi gözüküyor.

Masaustu calisyor iphone 4 cihazimda .goruyorum ama android de gozukmuyor..

• Font büyüklüğü çok iyi olmuş , sonraki sayfa ikonlarının büyüklüğüde iyi olmuş .
  • Elinize saglik cok guzel olmus...
  • mobil sürümünde bile onlarca hata varken tablet sürümünü yapmak saçma.
    o kadar çok hata var ki yöneticilere bildirmekten sıkıldım artık.
    hiç bir yönetici mobil sürüm kullanmıyor mu yahu?

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Apple kullanicilari icin cihazin modelini ekleyin oraya hatta seri numarasina kadar

< Bu ileti APPLE IPAD2 64 GB 3G+WIFI SN:8979794321 +Beyaz cizgili kaliteli silikon kilif kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 4 Ağustos 2011; 11:02:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka40

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Apple kullanicilari icin cihazin modelini ekleyin oraya hatta seri numarasina kadar

< Bu ileti APPLE IPAD2 64 GB 3G+WIFI SN:8979794321 +Beyaz cizgili kaliteli silikon kilif kullanılarak atıldı >

kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

quote:

Orijinalden alıntı: weslive

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > bunun yerine bu ileti iPad'den gönderildi olsa daha iyi olur..

bence yanında da cihazın fiyatı da yazsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: ka40

yok artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Merhaba arkadaşlar,

Tablet sürümü pek alışılageldik bir şey değil bilirsiniz, ancak forumda 35 bini aşkın sadece iPad kullanıcısı olduğu bilgisine dayanarak, tablet sürümün oldukça kullanışlı olacağını düşündük. Hala yapmakta olduğumuz şeyler var, hızlı cevap ve yeni profil sayfası gibi kısımlar da eklendiğinde tablet sürümü tam anlamıyla yayına geçecektir.

Denemek isteyenler için:http://resim.donanimhaber.com/tablet

üstad ipad kullanıcısıyım markette forum runner diye program var ve hemen hemen tüm yabancı forumlarla uyumlu normal webden girince forum runnere uyumlu orda çayımmı diyor dh içinde böyle bir şey yapacağını umuyorum

• Eyi eyi forum eyiye gidiyor

• Bende ipad kullaniyorum. Ama forumda gezinirken konunun yaninda sadece son yaziyi kimin yazdigi gorunuyor. Ayni zamanda kac cevap yazildigi ve konuyu kimin actigida gorunse daha iyi olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Can sıkıntısından ufak değişiklik yaptım. Alt alta olan 2 mesajın alan renklerini değiştirdim. Farkedildiği üzere profil çubuğunu değiştirdim. Rütbe ve tarihin yeri değiştirildi. Nick kalınlaştırıldı rengi değiştirildi.

• Gayet güzel olmuş,ellerinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

Bende ipad kullaniyorum. Ama forumda gezinirken konunun yaninda sadece son yaziyi kimin yazdigi gorunuyor. Ayni zamanda kac cevap yazildigi ve konuyu kimin actigida gorunse daha iyi olur :)

Bence de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bionicle

quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

Bende ipad kullaniyorum. Ama forumda gezinirken konunun yaninda sadece son yaziyi kimin yazdigi gorunuyor. Ayni zamanda kac cevap yazildigi ve konuyu kimin actigida gorunse daha iyi olur :)

Bence de.

Bu bencede olmali guzel dusunce.
  • Sayfaları büyütme yapamayisimiz özellikle mı tercih edilmiş ?
  • Tebrik ederim.Mobil sürümden daha kullanıslı bence
  • Gün Bey,

Öncelikle bu yeni sürüm icin verdiginiz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum.. İnce detaylarda sorun çıkabilir ama ben şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Eğer gözüme bir sey çarparsa bildiririm..

Tekrar teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 4 Ağustos 2011; 21:41:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Tablet ve mobil sürümden bold italik vb yapmaya kalktığımızda aynı yazıyı üç kere kopyalıyor ve istediğimiz yeri yapamıyoruz bu çok çok büyük bir sorun ki uzun zamandır var.

Tam olarak hangi cihazı ve hangi sürümünü hatta hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz belirtir misiniz yapabileceğimiz bir şey varsa halletmek için elimizden geleni yaparız.

Opera Mini. Galaxy Tab ve Nokia E5 kullanıyorum ikisinde de aynı durum.

Bazı konularda Guest isimli kullanıcı bug 'u var aynı mesaj tekrar ediyor birşey yapamıyoruz.

???

• İmzaları kaldırabilelim.Boşuna kota harcıyor 3g'de. O yuzden dısarda hala mobil sürüm kullanıyorum!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.