Şimdi Ara

ÇOK FAZLA SERMAYE GEREKTİRMEYEN İŞ KURMAK İSTİYORUM. ÖNERİLERİNİZ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
9
Favori
210.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: act48

Bence büyük bi kampüsün çevresine yakın bi yere fast-food dükkanı aç.... 55 ekran tvyi yüksek bi yere dayayıp mtv yada nr1 açarsan gençler mekanı sever sanırım

En azından 800 tllik bi lcd ile 200 tllik bi ses sistemi olsun ya.55 ekranda çok basit durur
  • Bakkal
  • 15.000 e bakkal olur mu?
    Birde veresiye vermedikten sonra kimse Bimi Diayı bırakıp gelmez gibi sanki.
    Zaten benim fazla parada gözüm yok,ayda 1,5 bıraksın kendini çevirsin yeter öyle bi iş.
    Personele de gerek yok ben çalışırım.
  • Motosiklet tamiri işi iyi gerçekten de... İyi para kırarsın demedi deme... Üstelik çin malı motosikletler çok arıza çıkarıyor boş durmazsın, hergün gel-git yapar dükkan. Kompresör alman gerek lokma vs vs şeyler... Usta bulsan iyi edersin ama.
  • Bilgisayar oyunları satılabilir. Kop** ve Orjinal...

Bu linkten makinelere bakabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 30 Aralık 2009; 17:22:27 >
  • Kardeş 15.000 YTL'ye çok zor yeni bir iş kurman allah yardımcın olsun
    Bende ilerde iyi bir meslek tutturursam ek olarak eğlence sektörüne girmeyi düşünüyorum
    1-Halısaha
    2-Go-Kart
    3.Ps3-Cafe tarzı
    4.Çay Bahçesi
    5.Bar- Disco,Ücretli Plaj(Şezlong satsan yeter :D)
    Şuana kadarki tespitlerimde bunlar parayı kırıyor Silivride yaşadığımdan deniz kıyısıda olduğundan bu çay bahçeleri yazın para basıyor resmen.
    Ha bunları İstanbul'da 0'dan başlayan adama yaptırırlarmı bilemiyorum belli bir çevren ve gücünde olması gerekiyor
  • kurbağa yetiştiriciliği ve pazarlaması diyorum kardeş,fransa, isveç ve italyada deli gibi bir pazar var söylemedi deme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasoyka

• Takım Çantası al Kombi Tamir et.
  • SELAM EGER BURSADA İŞ KURMAK İSTEYEN OLURSA BURSA NIN GÖBEGİNDE ZAFAR PLAZA YANINDA İŞLETİLMEK İÇİN HAZIR VAZİYETTE EV YEMEKLERİ DÜKKANI MEVCUT ŞU AN ÇALIŞMIYOR İYİ BİR ORTAK BULURSAM HEMEN ÇALIŞTIRA BILIRIZ İŞ TEN ANLAYAN BİRİSİ LAZIM BANA MSG ATIN GÖRÜŞELIM iturker76@hotmail.com kaçırılmıyacak bir iş günlük cirosu 800 1000tl arası idi
  • dükkan açmaya lüzüm yok .. Devir E-Ticaret devri
  • hortlamıs konu yine bakalım nereye varacak hayırlısı :)
  • OTOBÜS işlet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyanuze®

Aklıma geldikçe yazıyorum Bowling Salonu olabilir ya da bilardo içiçe işte ...

Ya da..

Liseli tiki gençlerin takılabiliceği bir mekan açarsan ve 5 6 tiki çocukla konuşup arkadaşlarıyla getirttirirsen mekana alışırlarsa o tikileri yolarsın para değerini bilmiyorlar umarsızca harcıyorlar.. vesselam böyle birşey yaparsan o 5 6 çocuğun cebinede ilk zamanlar 3 5 bişi sıkıştırırsan yada ondan hesap almazsan tutar gençlerimiz böyle oldukça

Bilardo fena olur ya

• Haber Sitesi kur(internet) Adult sitesi kur
  • sokakta limon sat
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Ps3 olayını unut,sadece ruhsat ,dekor,elektrik tesisatı vb... işler için harcayacağın para 4000 tl civarı olur.20 tane oyun alsan 2000 tl de o olur.
    Al sana 6000 tl sadece altyapı masrafı,bir de buna koltuğu ıvırı zıvırı,yazarkasa,maliye,belediye,yok bilmem ne odası aidatı masrafı vb... anlayacağınız uzaktan göründüğü gibi değil,Tr içinde ne açarsan aç prosedürler seni madden ve manen yıpraır.

20 oyuna gerek yok pesin yanına bilinen bi oyun daha alsın yeter
  • evde mum yaparak başladık eşimle .konu komşuya sattık sonra bir iki dükkanla anlaştık. yaptığımız mumları bakkallara dükkanlara verdik derken baya büyüdük ama 2 ayrı toptan verdiğimiz yer paramızı ödemedi 8 bin kadar içeri girdik. şimdi hamileyim eşim mecburen borçları ödemek için düzenli bir işe girmek zorunda kaldı. tabi şimdi eşim tek başına yetiştiremiyor . hem işe gidip hemde mum yapamıyor . o yüzden tüm mum alet edevatı kalıpları kazanlarını fitilleri fitil tutacaklarını boyaları kokuları el aletlerini (matkap elektrikli testere vs) simleri ve herşeyi veriyoruz. ayrıca bilginiz yoksa mum yapımı hakkında en ince ayrıntıları ve malzemeleri temin edebileceğiniz telefon ve adresleride verebiliriz. süper bir iş kapısı tüm eşyaları 3.000 e satıyoruz. bu fiyat kaçmaz. 0538 3080502 – 0536 4162627

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imba -- 30 Ocak 2012; 15:35:45 >
  • yok mu yaratıcı fikirler herkes fikrini kendine saklayıp zengin olmayımı düşünüyor?
    gelin fikirleriniz ile ortak olalım birlikte zengin olalım.
  • ne açarsan aç ama ömrü uzun olan bişey aç pc kafenin ömrü uzun olmaz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.