Şimdi Ara

ÇOK FAZLA SERMAYE GEREKTİRMEYEN İŞ KURMAK İSTİYORUM. ÖNERİLERİNİZ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
9
Favori
210.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cep telefonu işinde çok iş var arkadaş örnekle açıklarsam

Bizim buranın işlek semtinde iphonestore diye biyer var bildiğin telefoncu ama tek farkı sadece iphone tamiri yapıyor ama onun dışında her türlü telefonun kabı ekran koruyucusu kulaklık vs vs. herşey var adamın dakikada kazandığı 20 tl en az eğer düşünürsen dahada konuşuruz bu işi
  • İŞ KURMAK İSTEYENLER

İş kurmak isteyenler, sermayem yok diyenler, devletten size 30.000 TL hibe destek.
    Devletin verdiği Hibe ve Kredi desteklerinden, nasıl faydalanacağını öğrenmek artık çok kolay. Hibe ve krediler adlı eğitim klavuzumuz tam size göre. Çok önemli stratejiler barındırır. Hibe alımı başlangıcından olumlu sonuca giden tüm kesin bilgileri barındırır.

Ayrıca Hibe desteği almış onlarca örnek projede hediyeniz olacak. Sadece bu projeler bile size ne yapmanız gerektiğini fazlasıyla gösterecektir.

Zaman kaybetmeden bilgisayarınıza indirerek tüm detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Saygılarımızla
    www.hibekredi.com

• quote:

Orijinalden alıntı: hibekredi

İŞ KURMAK İSTEYENLER

İş kurmak isteyenler, sermayem yok diyenler, devletten size 30.000 TL hibe destek.
    Devletin verdiği Hibe ve Kredi desteklerinden, nasıl faydalanacağını öğrenmek artık çok kolay. Hibe ve krediler adlı eğitim klavuzumuz tam size göre. Çok önemli stratejiler barındırır. Hibe alımı başlangıcından olumlu sonuca giden tüm kesin bilgileri barındırır.

Ayrıca Hibe desteği almış onlarca örnek projede hediyeniz olacak. Sadece bu projeler bile size ne yapmanız gerektiğini fazlasıyla gösterecektir.

Zaman kaybetmeden bilgisayarınıza indirerek tüm detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Saygılarımızla
    www.hibekredi.com

Tam yerine yazdın kardeş BURASI KONU DIŞI.

• quote:

Orijinalden alıntı: hibekredi

İŞ KURMAK İSTEYENLER

Saygılarımızla
    www.hibekredi.com

bu postu atmak için mi üye oldun

• jigololuk ama yani hem ninelere katlancak miden hemde kırbaca dayancak gücün olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizra

Arkadaşlar çok fazla para yatırmadan uzun süreli bir iş yapmak istiyorum. Elimdeki para 15.000Tl ancak dediğim gibi ne kadar az masraflı olursa okadar iyi olacaktır. Mantıklı teklif istiyorum sulandırmayın

Nerede oturuyorsun bilmiyorum ama çiğ köfte dükkanı açmak çok mantıklı. Karı akıl almaz.
    Etrafında çiğ köfteci azsa veya hiç yoksa bir dakika düşünme.
  • toptan tişört alıp 8-10 tl arası gitti gididyorda 15 den satarsın 1,5 tl gg Alır ssana 13,5 kalır
    buda tişört basına 3,5-5 tl arası kar demek 1000 tane satsan minimum 3,500 tl kar
  • yabancı dil öğren tercümanlık yap.

çine git oradan incik boncuk al sat

at bul , binicilik yap,

it bul bakıcılık yap,

evlerde dadı ol, piyeslerde cadı ol.

köprü altında dükkan aç, yattığın yerden para kazan.

palyaço ol düğünlere, yemekli aktivitelere git.

bir fotoğraf makinası al, fotoğrafcılık yap.

kahvelerde yancı ol, duraklarda hancı ol, mahallenin camlarını kır, onu takan camcı ol.

ekmek arası balık sat, takan olsun sonra yat.

sıcak bölgelerde soğuk su sat, soğuk bölgelerde salep.

...

yeter mi?
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şweps

ressam ol bak iyi yerde oturyosan turistik yerde biz bodruma gitmiştik turistlerin resmini en az 50 ytlden yapıyodu ve herekz kuyruğa giriyodu

3 ay yazın tanesi 50 tl den resim sattım 1 ayda 1500 tl saymıştım.Yani oturup günde 5-6 saatimi harcayıp sadece resim çizmiştim hepsi bu.Ama herkes yapamaz kolay kolay.Birde ben turistik olmayan yerde yapmıştım.
  • Merhabalar,İnternet üzerinden kolay kazanç sağlamak istermisiniz.Ücretsiz internet üzerinden online canlı olarak internetten nasıl para kazanılır diye bir seminerimiz var.Seminerimiz facebook üzerinden canlı olarak yapılacaktır.Kafanızda ki soruları seminer sonunda sorabilirsiniz.Eğer seminere katılmak isterseniz
    http://www.7x.com.tr/store/seminerkayit.asp?idX=468
    Bu linkten kaydınızı gerçekleştirin.Seminerle ilgili bilgiler size gelecektir.Ben elimden geldiği kadar size yardımcı olmak isterim.
  • kafayı çok iyi çalıştırmak gerekiyor. vatandaşın biri iş kurmuş komik olabilir gülmeyin sakın. herkes gülüyor.

http://www.ekimtadilat.com/ruh_sat/951.jpg
  • şu sıralar oto yıkama yağlama işide ön planda. 15000 tl ile çok rahat yapılabilecek bir iş. 20 tl den iç dış yıkama yapsan günde en az 10 araç yıkarsın. 200 tl 50 tl si gitse 150 tl kar kalır tabi boya koruma pasta cila falan yapsan 20 tl maliyeti var mesela 200 tl ye yapıyorlar. hafta en az 1 tanede boya koruma falan yapsan artık sen hesapla.. :)
  • merhaba ben biblo ve hediyelik eşya üretimi yapıyorum
    size bayilik verebilirim
    elinizdeki para yeterli olacaktır.
    bayiliği alın dükkanınızı tutun malzemeleri dizin
    ürün parasının bir kısmını peşin ödersiniz geri kalan kısmını aylık olarak takside bağlarız.
    sizin için yapabileceğim bu kadar.
    cevabınızı bekliyorum
    sirinbiblo@gmail.com
  • best hort abi amacınız ne ya
  • Bayilik için herhangi bir isim ve telef hakkı istenmemekte olup, bulunduğu bölgede ufak işletme tutmak veya işletme sahibi, bayilik için ücret alınmamakta sadece ürün alıp işletme raflarına sunum çalışmaya başlama şartı ile isteyen işletme kendi pazarlama ekibini kurabilir yoğun talep gören temizlik ürünleri ve yeni nesil sinek tuzağı ürünlerimizin bire bir pazarlama hizmetlerini sunabilir.

Özellikle Adana,Antalya,İzmir,Balıkesir,Ayvalık,Samsun,Trabzon,Erzurum,Bodrum.Malatya,Ankara,Marmaris,Muğla,Aydın ve tüm illerde Kendi ürettiğimiz temizlik ürünler ve Yoğun talep gören yeni nesil sinek tuzağının satışı ve pazarlaması ile kendi işini kurarak hizmet verecek ildeki tüm pazara vakıf ve tek bayi olacaktır.
    Eğitim ve yönlendirme bilgileri tarafımızca bölgeye gelinerek verilecektir.
  • inanmayan denesin İ kullanıcısına yanıt
    temiz el arabası 300tl ketcap bardak mayonez nar ekşi tuz margarin kaşıkkık peçete BİMDEN ve toptancılardan alırsın örn:Metro Gros, Gimat aylık 100 de bakalım
    yazaın satabileceğin ürünüdür o yüzden satacağın mekan canlıysa günde 2-3 paket mısır ve büyük tüp(günde en baba yarım piknik tüpü yersin) belediyeden izin almayı unutma yosa çorap satmaya benzemez arabayı kaldırıp görüemessin.
    mısırı toptan alacam diye 600 kg alma ilk başta azar azar al bozulma falan olmasın önerebileceğim meslektir.
    ÜNİVEREYE GİTTİM ŞEHİRDE YAZIN YAPMAYI PLANLIYORUM SONRADA EL ARABASINI SATARIM OKULA BAŞLADIM DÖNEM YADA İŞE İHTİYACI OLAN BİRİSİNE.
  • FAST FOOD

Selamun Aleykum.

Fast food restaurantı nasıl acılır, ne kadar kadar paraya ihtıyac vardır, nerede acıp ne tur menü hazırlamamız gerektigini anlatacagım. kendıme AIT olan tercübe, ikisi ve projemle nasıl bır fast food acacağımı sizlere anlatmaya çalışacagım.

1} fast food Restoran en az 2 en fazla 10 ortaklı olacak.

2] Fast food Restoran en az 150 kişilik olmalı

3] gunluk en az 250 kişi ortalama gırıs yapmalı

4] çalıştırıldığını para 150.000t gecmemelı

5] Kira elektirik su işçi parası ve reklam gıderleri en fazla kahvehanesinde 30.000 tl

6] mutfakta kullanılan dolap tezgah kazan gıbı tüm esyalar ikincı el olmalı.

7] musterının gozu onunde olan onun şey sıfır olacak

8} 20 yıllık amerıkan restaurantlarında şefik ve aşçılık yapan bırı olarak menüyü hazırlayacagım.

9] Çalısanların maasları asgarı ucretın ustunde olmayacak buna herkes dahıl. kuracagım sıstemde herkes ısını yapacak uzmalık gerektırmeyeceği ıcın bır ıscı işi ıkı gunde cozup yapmaya baslayacak .

10] Restoran ısı uzmanlık gerektıren bır yolcularının iş kolu buradan sonrakı anlataclarım bıraz daha detaylı olacak...

11] fast food restauranları.restaurant denmesı sızı yanıltmasın. Bugun Burger kıng MC DONALD gıbı fast food ların hepsının Adı fast food olmakla bırlıkte Restoran dıye gecer.restaurant yapıp ickımı satacagız yaşanırken aklınıza gelmesin.abıkı ıckı satmayacagız.

12) menumuze ne yemek koymus isek onunla alakali dolap tezgah bicak kazan kap almaliyiz.

Menü 5 guruptan olusacak.salata. mandalina, fritoz, tava, ve frin: tum yemekler benim uretimim olacak tr Bilicine en ucuza maal edilip para kazanilacak.

MANDALİNA::::

120cm mandalina bizim isimizi görecek mandalina dogal gaz Ile calisacak sakin zamanlarda 1 goz sorgulamasında aksam saatlerinde hafta sonlarinda iki goz calistiracagiz olduğunu. İzgarada 1 kişi calisabilecek sekilde hazirlanacak menü. Izgaracinin kullanacagi bir tezgahli sogutucu dolap olacak. İzgarada somon levrek turu baliklar, haburger turleri. tavuk sandawichler buradan cikacak. Burada en az 20 çeşit yemek cikabilecek.

TAVA::::

4 gozlu gazli ocak bizim isimizi goruyor.8 adet çelik tava yeterli. tava yemekleri ucuz ve Bilicine satabilecegimiz yemek turleri cok var ben İtalyan mutfagindan makarnalar gezmeden ve ekmeği. kremali yahnisi soslu limon soslu soteler uzak dogu mutfagindan sebzeli soteler pratik ve kolay sekilde 5 dakikada cikacak sekilde olacak .en az 20 çeşit yemek olacak. 1 kişi rahatlikla calisacak iki gunde ogremip yapacak.....

FRITOZ:::

2 gozlu 20 litrelik yag kapasiteli fritoz bizim isimizi görecek. fritozde menüsü biraz daha Athena. fritozde bisecek üzere daha onceden hazirlanmis yari yada tam dondurulmus yemekler olacak.fritozde calisan kişi yari donmus malzemeyi dolaptan alip fritoze CD'ye atıp pisirecek cok kolay bir şey. fritozde amerikan mutfagindan uzak dogu mutfagina oradan meksika mutfagina kadar hersey var balık, kabuklu baliklar, tavuk, fıstıklı, peynir, ne ararsan hepside Türk damak tadina gore hazirlanmis yiyecekler. olacak. en az 40 çeşit yemek olacak

SALATA:::

turk mutfaginin salatalari +sezer salad patates salatasi rus salatasi ve meyve satalatari bunun yaninda keklerde bu salatadan verilecek. Buraya bir salata tezgahi sogutuculu olacak meyve ,kekleri ve tatlilari koyabilecegimiz bir kek dolabi olacak. marul suyu alma kabi marul yikama cesmesi gibi uc bes esya gerekli....

FIRIN:::

Daha once hic pizza lahmacun pide isinde calismadim lakin acacgim yerde bu iside yapacagim. hazir tas frin satin alip koymak bana daha mantikli geliyor odunla yanacak pide lahmacun ve italian pizzasi yapilacak bu isi bilen bir usta bulmaliyim.

13) yemekler 3 turlu service yapilacak alip gitmek isteyenler oturup yemek isteyenler. oturp yemek isteyenlere garson service yapacak alip gitmek isteyenlere asci hazirlayip paket yapip kasiyere verecek. birde paket servisi olacak .. bunun icin iki adet motor gerekli...

14) mutfagi ben yonetiyorsam diyer bir ortakta restaurantin musteri kismi ile ilginecek. daha once bu isi yapmamis olmasi yapamiyacagi anlamina gelmez superde yapabilir.

Ortakta aranacak sartlar.

kadin yada erkek farketmez erkeler icin askerligini yapmis olmalari sart.

Daha once hic bir suca bulasmamis olmak gasp yaralama hirsizlik adam dowmw silahli atesli kesici alet kullanmamis olmak. devlete. ozel ve tuzel kisilere borcundan dolayi haczedilmemis olmak.

kiredi cekip yada borc alip benimle ortak olmayi dusunmemek.

60 yasini doldurmamis olmak.

alkol ,icki, kumar iddaa loto at yarislari. zina gibi dinimizin haram saydigi islerle mesgul olmuyor olmak.isimizin ciddiyeti bakimindan bu cok onemli.

ortak olmayi dusunen bayanin acik yada kapali olmasi farketmez.

ortak olacak kisi turk kurt cerkez bursa giresun ankarali van yada yabanci uyruklu olmasi farketmez.

yabancilarin ortak olmak istemelerinde aranan sart ait oldugu devletin konsoluslugundan temiz kagidi getirmeleri varsa visa yada oturum kagitlari yada isci visa si yoksa bu ulkede yasal oldugunu beyan eden bir resmi belge gereklidir.ortak olduktan sonra herhangi bir durumda sinir disi edilse dahi ortakligi yasal olarak ortakligi devam eder. sirketten ortakligi kesilmeden yurt disi edilemez bu konuni haktir.

15) Ben ortak olarak hıc para koymayacagim BÜ'ın fikir babasi olarak Orhan bilmem sevk ve idare etmem basli basinabir olaydir.

ilk kez şirket kurulacak vergi numarası alinip sonra notere gidilecek noterde sirketin tum misyonu hersey tam acikligi Ile kagit uzerine dokulecek.)sunun gibi... Dinçer al sirkete hıc para vermemistir o nedenle şirket kar etmeye baslayinca yani para veren ortaklar verdigi para kadar parasini geri alincaya kadar. Dinçer AL sirketten asgari ucret disinda hic bir para almayacaktir gibi maddeler eklenecek bu sayede hem para veren ortak kendini guvene alacak hemde bu ışın fikir babasi olan bendeniz Doğu tasın altina koymus olacagim. Bunda bir sorun olmasa atılmasıyla )

ortak olacak kisler tek başına 150 bin getirmesi halinde Hemmen İMKB baslayip en fazla 1 ay icinde Restoran faaliyete gecer. Hersey herkesin gozu onunde olacagindan kimse parayi masaya koymasina atılmasıyla yok mesala dolap alınacak herkes parayi eşit vererek veya masa aliniyor herkes parayi yine eşit verecek. Restoran acildiktan sonra onun pazar hesap gorulecek herkes parasini onun pazar alacak ben haric......

2 ortakli den paradan muaf 150 bin

3 ortak olursa 75 bin lira

4 ortak olmasi halinde 50 bin lira

6 ortak 30 bin lira

Yukaridaki maddeleri tam olarak okudunuz boyutu tesekkur başederim. Bu benim belirledigim en ust fiyat dahada dusuk olabilir Icin. acack oldugumuz il mevki hep birlikte karar verilmeli. Eger ciddi iseniz: beni bu telefondan arayabilirsiniz ben Dinçer 0531 510 58 41

• Oto yıkama olabilir.2 de eleman alırsan yeter sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.