Şimdi Ara

Recep İvedik 3 (2010) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
0
Favori
25.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.facebook.com/video/video.php?v=217064122431&ref=nf
    Facebook'ta dolaşan fragmanı.

İlk 2 filmin de fragmanı iyiydi. İlk film kötüydü. İkinci film fena değildi. Bana göre tabii.
    Ama bunun fragmanı bile berbat olmuş bence. İlk 2 filmde fragmanda komik sahneleri koymuşlardı filme pek bi şey kalmamıştı. Bunda fragmanda gülümsemedim bile.
    Gerçi yine izlenir milyonlar tarafından.
  • Recep İvedik 3 Fragman

• Fragman çok iyi değil ama izlenir sonuçta
  • Amaaan bu kadar takılmayın ya yok espri kaliteli olacakmış,yok bilmemne olacakmış...Komedi filmi işte git izle , gül.Zaten zorla sinemaya sokan yok seni eğer gülmeyeceğini bile bile sinemaya gidip sonrada gelip burda 'iğrenç olmuş,berbattı' şeklinde yorum yapacaksan hiç gitme daha iyi.ü

Adı üstünde komedi filmi mutlaka güldüren yönleri vardır.
  • Bu fragmana nasıl kötü diyebilirsiniz yahu
  • Fragman güzel

Bak ilk film hakketen dandikti kabul ama 2. filmi ben beğendim bu da güzel olucak gibi

Bu arada arkadaşlar bu filmi sanatsal açıdan değerlendirmeyin yaa Filme git izle eğlen bu kadar basit ama sen dersenki benim tarzım değil e ne izliyo o zaman diye sorarlar adama,zorla mı sokuyolar sinemaya

Bende mesala bi çok kişiyi sevmiyorum eleştiriyorum ama film çekmesin demiyorum isterlerse 50000 tane çeksinler gidip seyretmem

• quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Bu fragmana nasıl kötü diyebilirsiniz yahu

• İzlerken gülüyormuyum? Evet gülüyorum.. O zaman sorun yok... İstersen Recep İvedik 15 i çeksin gene izlerim... Gülmek insan için en güzel rehabilitasyondur... Bedavaya rehabilite oluyoruz fenamı...
  • Bu film beni güldürüyor mu cevap kocaman bir evet hatta fragmanda bile koptum.

Her filmde sanatsal bir yaklasım, müthiş bir kurgu ve oscarlık bir oyunculuk olacak diye birşey yok. Filmin amacı belli ve bunu basarıyor.

Recep İvedik esprilerine belden asagı denir ama çorabıyla bilmemne yapılan ve babasının pasta ile yap dediği Amerikan Pastası müthiş ilan edilir. Bu filmin adı yabancı olacaktı o zaman iş tamamdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 23 Aralık 2009; 10:03:44 >
  • Bilmiyorum ben bu filmin fragmanını pek beğenemedim. 2. film iyiydi dediğim gibi. Ama bundan pek ümitli değilim şimdilik.

Bi Okumalık kitap, Usain Bolt Recep'le Aşk filmi mevzusuna güldüm ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 23 Aralık 2009; 10:11:06 >
  • Valla bence fragmandan gayet iyi gözüküyor

1-2 saat eğlendiriyor mu?

Evet

Bitmiştir o zaman, gerisi tırı vırı
  • Vasat.

Başkasının burnunu karıştırmak, ayakla okey taşı göndermek vb. bir çok iğrenç olay komedi unsuru olarak sunulmuş. Filmin bu magandalıklar dışında güldürecek bir yanı olduğunu sanmıyorum. Düşük seviyeli, skeçler bütünü.
  • recep ivedik i evet izliyorum ama bu film bir kere izlenecek bir film öyle gora gibi yada vizontele,organize işler gibi insanın canı sıkılınca takıpta izleyeyeyim cinsinden bir film değil varmıdır acaba recep ivedik i tekrar tekrar izleyip aynı hareketleri ilk defa izliyormuş gibi gülen??
  • Cemil İpekçi film Yapsada İzleseniz...

Öylesine Duyarlı,Öylesine Sanat Kokan filmler Çıkar ondan..
    Kurgusal anlamdada başyapıtlar..

Bırakın Recebi Biz izleriz..

• Ya nedir bu çamur atma olayları izlemiyosan izleme kardeşim zorla kolundan tutup mu izletiyorlar sana..
  • Güzel haber merakla bekliyorum :)
  • İlk 2 film bence süperdi. Arada bilgisayarda işim varken arkaplanda açar seslerini dinlerim.

3.nün fragmanı çok beğendim yine kopartmayı başardı.
  • fragman süper
  • Bu seferki fragmanda öncekilere nazaran daha eğlenceli diyalog ve sahneleri koymuşlar. Ama muhtemelen filmdeki en iyi esprilerdir geçen ilk iki filminde olduğu gibi. Sevenlerine iyi seyirler.
  • Recebin bu bölüm takıldığı kız Sanırım Recep ivedikteki Kahvecide çalışan kızdı :)

yanlışım hatırlamıyorsam tabi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.