Şimdi Ara

En iyi diş macunu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
5
Favori
195.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben colgatenin ucuz macunlarından birini kullanıyorum.Günde 3 kez dişlerimi fırçalamama rağman çok güzel bir beyazlık yakalayamadım.Diş macunu tavsiyeniz varmı şöyle beyazlatacak ?

• Tavsiyesi olan yok mu ?
  • İpana
  • Signal
  • Öyle değil Biri demiş İpana biri demiş Signal İpananın signalin 2 liraya da dişmacunu var 8 liraya da.
  • sensodyne iyi sanıyorum bu konuda.
  • ben ipana kullanıyorum ztn genel olarak hepsindeki maddeler aynı. Ha ücreti konusuna geldiğimizde ise hiç atkılma bence yeni aroma ve birkaç oran değişikliğiyle yeni diye pahalı satıyorlar. Tabi başka arkadaşların bilgisinide al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pspcü

sensodyne iyi sanıyorum bu konuda.

Sakın sensodyne kullanmayın.
    Hayatımda o kadar igrenç bir macun görmedim
  • Hepsi ben en iyiyim diyor doğal olarak.
    Ben devamlı colgate kullanıyorum ama diğerlerinden artısı nedir diye sorsanız bilemem.
  • Diş macunlarını sürekli farklı kullanmak gerektiğini duymuştum.. içeriğindeki farklı maddeler ve özellikleri yüzünden...
  • Diş macunları İpana Ve Colgate var iyi olarak
  • Doktor tavsiyesi gerekir
    Ama ben kafama göre kullanıyorum inşallah bir arıza çıkmaz
  • dişçiler de tavsiye ediyor sensodyne ni.ne açıdan iğrenç?

quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

quote:

Orjinalden alıntı: pspcü

sensodyne iyi sanıyorum bu konuda.

Sakın sensodyne kullanmayın.
    Hayatımda o kadar igrenç bir macun görmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: swimmer

Arkadaşlar ben colgatenin ucuz macunlarından birini kullanıyorum.Günde 3 kez dişlerimi fırçalamama rağman çok güzel bir beyazlık yakalayamadım.Diş macunu tavsiyeniz varmı şöyle beyazlatacak ?

Dişlerini fırçalayarak ciddi anlamda beyazlatamazsın, her insanın diş rengi farklıdır, kimi insanların dişleri sarı gibidir, bu onun kusurundan değildir ama..Sigara, kahve vs gibi sonradan sarartılmış dişlerden bahsetmiyorum..
    Iyi diş macunu istiyorsan Sensodyne kullanacaksın.
  • paradontax'ta guzel bir dis macunu. en azindan bitkisel anlamda digerlerine gore daha az kimyasal iceriyor. dis macunlarinda daha az kimyasal olanlari tercih etmenizde fayda var.
  • İPANA
  • Hangisi ne kadar sağlıklıdır bilemem ama beyazlık için Clinomyn Jel tavsiye ederim.
  • İpana 7 düzenli kullanımda çok iyi beyazlatıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: temirhan

Hangisi ne kadar sağlıklıdır bilemem ama beyazlık için Clinomyn Jel tavsiye ederim.

O jellerin diş minesine zarar verdiği söyleniyor.
  • ben sordum fırçalada neyle fırçalarsan fırçala dediydi... o zaman her tüp bittiğinde farklı markalar almakta mantklı...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.