Şimdi Ara

En iyi diş macunu ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
5
Favori
195.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tavsiye ederim.Bu aralar bir alana bir bedava kampanyası var.
  • sensodyn pro namel
  •  En iyi diş macunu ?

• SİGNAL WHİTE NOW
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurtuncel

paradontax'ta guzel bir dis macunu. en azindan bitkisel anlamda digerlerine gore daha az kimyasal iceriyor. dis macunlarinda daha az kimyasal olanlari tercih etmenizde fayda var.

İçinde alkol var ama onun da.
  • İpana Komple Bakım.
    Süper
  • Beyler bide Sensodyn'i hassas değilde normal dişli biri kullanırsa sakata gelmez dimi Çünkü hepsinde hassas dişler için yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

Beyler bide Sensodyn'i hassas değilde normal dişli biri kullanırsa sakata gelmez dimi Çünkü hepsinde hassas dişler için yazıyor.

Zararı olmaz.

Kullandığınız temizlik ürünlerinde kanserojen yapan (SLS gibi) maddelerin olmamasına dikkat ediniz.

Şurada Zuccari Aloice Toothpaste diye bir ürün var ama fiyatı biraz pahalı gibi:http://www.tedavidestek.com/?urun-detay_419_Zuccari_Aloice_Toothpaste___Aloe_Verali_Dis_Macunu__.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 3 Mart 2010; 8:20:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

arkadaşlar size çok başarılı bi diş doktorunun bana söylediklerini yazayım: diş macunu tamamen boş bi olay ,asıl önemli olan diş fırçasıdır. sen güzel bi diş fırçasına hangi marka macunu sürersen sür yapcağı temizlik hepsinde aynıdır. demişti ve eklemişti macuna para vermeye gerek yok. yanlışsada ben bilmem ben aynen onun anlattıklarını yazdım

Aynen hocam.Benim gittiğim doktorda aynısını söyledi.Macunun okadar önemli olmadığını fırçanın önemli olduğunu söylemişti.Ve fırçanında zik zak veya oval yerine dümdüz olmasına dikkat et demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peçito

quote:

Orjinalden alıntı: PETERSBURG

dişçiler de tavsiye ediyor sensodyne ni.ne açıdan iğrenç?

quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

quote:

Orjinalden alıntı: pspcü

sensodyne iyi sanıyorum bu konuda.

Sakın sensodyne kullanmayın.
    Hayatımda o kadar igrenç bir macun görmedim

Hocam o zaman Almanı tavsiye ediyorum ve kullan bir fırçala ? Sonucu söyle.( Deneyip görmelisin ) Bende reklamlarda doktorlar tavsiye ediyorlar gördüm. Merak ettim aldım. 5 para etmez. açtığım gibi koydum oraya
    Fiyat bakımından diğerlerinden pahalı, + Köpürmüyor + Naneli ağzım koksun dedim. hiç nane kokusu bile duymadım.

Son 2 senedir kullanıyorum, diş doktorum tavsiye etmişti, hatta kemik rengim sarı diye çok fazla bir şey bekleme demişt, ancak bu markada oldukça muhteşem sonuçlar edindim.

Dişlerim sürekli parlıyor ve öyle kalıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: merttcann

amway-glister

Berbat-iğrenç-beş para etmez.. Uzak durun bu diş macunundan derim,hiçbir halta yaradığı yok..
  • sensodyne aldım..O kadar pahalı bir diş macunu olmasına rağmen ucuz colgate kadar etki etmedi..
  • Forewer Bright Toothgel

MUTLAKA KULLANIN DERİM.

DENENMİŞ VE BİLİNMEYEN ÖZELLİKLERİ.
    agız yolu ve solunum yolundaki yara enfeksiyon uçuk vs. gibi rahatsızlıkları anında iyileştiriyor.
    EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ GRİBİ ANINDAN İYİLEŞTİRİYOR. BEZELYE BÜYÜKLÜGÜ KADAR YUTUN VE BİRAZCIK SU İÇİN SONUÇLARINA İNANAMAYACAKSINIZ.
    İÇİNDE EN ÖNEMLİSİ FLORÜR YOK.DİŞLERİ ANINDA BEYAZLATIYOR.DİŞ ETLERİNİ İYİLEŞTİRİYOR.VE BİR ÇOK KEŞFEDİLMEMİŞ ÖZELLİGİ VAR.
    GÖZLE GÖRÜLÜR BİR SONUÇ İÇİN HER GÜN 2 DEFA FIRÇALAMANIZ ŞART.
    İSTEYENE 15 TL. OLARAK ADRESİNE YOLLAYABİLİRİM.

0544 568 58 92 SAYGILAR...

• quote:

Orijinalden alıntı: zigmo
    Forewer Bright Toothgel
    MUTLAKA KULLANIN DERİM.
    DENENMİŞ VE BİLİNMEYEN ÖZELLİKLERİ.
    agız yolu ve solunum yolundaki yara enfeksiyon uçuk vs. gibi rahatsızlıkları anında iyileştiriyor.
    EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ GRİBİ ANINDAN İYİLEŞTİRİYOR. BEZELYE BÜYÜKLÜGÜ KADAR YUTUN VE BİRAZCIK SU İÇİN SONUÇLARINA İNANAMAYACAKSINIZ.
    İÇİNDE EN ÖNEMLİSİ FLORÜR YOK.DİŞLERİ ANINDA BEYAZLATIYOR.DİŞ ETLERİNİ İYİLEŞTİRİYOR.VE BİR ÇOK KEŞFEDİLMEMİŞ ÖZELLİGİ VAR.
    GÖZLE GÖRÜLÜR BİR SONUÇ İÇİN HER GÜN 2 DEFA FIRÇALAMANIZ ŞART.
    İSTEYENE 15 TL. OLARAK ADRESİNE YOLLAYABİLİRİM.
    0544 568 58 92 SAYGILAR...

• ARKADAŞLAR SENSODYNE KÖPÜRMÜYO GÜZEL DİİL FALAN DEMİŞ. KÖPÜREN MACUNUN ETKİLİ OLDUGUNUDA NERDEN CIKARDINIZ OZAMAN BULAŞIK JELİNİ DENEYİN DERİM BOL BOL KÖPÜRÜR. SENSODYNE HASSAS DİŞLERİN SIZLAMASINI ENGELLİYO VE AYRICA SÜREKLİ KULLANILDIGINDA BEYZALATICI ÖZELLİĞİ VAR AMA HERKEZİN DİŞ RENKİ FARKLI YAPIDADIR BUNUDA UNUTMAMAK LAZIM.TEMİZLEMEK AYRI BEYAZLATMAK AYRI. O MİSVAK HAKKINDA KONUSAN ELEMANLARADA BİR MESAJIM OLSUN İSTEDİM ....

BİLİYORSANIZ KONUŞUN FEYZ ALSINLAR ,BİLMİYORSANIZ SUSUN ADAM SANSINLAR...!!!
  • @samsunlu.gelin
    mesajınızı küçük harflerle yazarsanız iyi olur, malum büyük harf bağırma anlamına geliyor. Burası forum herkes doğru bildiğini yazıyor, lüzumsuz mesajlarda yok değil ama onlarda çeşit oluyor
  • Bugün diş ve diş eti rahatsızlığı ayrıca ortodontik tedavi için diş doktoruna gittim.. Diş etlerim için sensodyne diş fırçası önerdi,diş macunu? dedim.. Hiç önemi yok dedi..

Belki yardımı dokunur
  • sigara kullanıyorsanız Clinomyn öneririm. Bir çok denemeden sonra iyi sonuç ldığım tek diş macunudur...
  • Signal White Now aldım denemek için. İşe yaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fennezs

Misvaklı diş macunu biraz hikaye, yapanı tanıyorum. Peygamber çağında yaşamıyoruz, misvak o zaman en iyi çözümdü belki, şimdi en kötülerinden. Fırça var şimdi.
    Macunların en iyisini aramak çok önemli değil, zira sadece suyla ama düzgün fırçalarsanız bile &80 iş görüyor, dolayısıyla sade herhangi bir macun le en süperi arasında fark azdır.

misvaklı macun hikaye ama bu misvağın kötü olduğu anlamına gelmez. Ben doğal misvak kullanıyorum hiçbir macun böyle parlak ve beyaz yapmıyor... Doğal misvak kullanın sonra karar verin. Ayrıca misvağı istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. aklınıa geldikçe kullanın yani. ama tek başına çözüm olamaz tabi. Dişlerin üst kısmınıda ttemizlemek lazım buda ancak fırçayla oluyor.
    colgate total çok iyi ben onu kullanıyorum.

hac malzemeleri satan bir yerden gidip alın 1 tane misvak deneyin mükemmel sonuç alacaksınız.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.