Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
0
Favori
69.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadir_74

arkadaşlar acaba paneldeki sistem nasıl oynarım işletim sistemi win 7 (ekran 19 inc)

Arkadaşım çok merak ediyorum. Senin sistemi kim topladı? eğer sen topladıysan bu işten anlıyorsun demektir. Bu da demek oluyorki bizle kafa buluyosun. Yok sen toplamadıysan bil ki uzun süre götürür seni sistemin. Her oyunu DX11 Modu hariç (tabi varsa) rahatça oynarsın. Ayrıca merak etme DX11 eksikliği gtx275'ini kenara attıracak kadar üzmez seni.

Oyun içinse şunu söyleyebilirim. Beklediğim gibi çıkmasa da atmosfer iyi geldi. İnsan modunda başladım, tırstım ve çıktım. Sanırım ya gündüz gözüyle oynuycam ya da bi arkadaşı yanıma alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santhora -- 18 Şubat 2010; 23:41:31 >

• Oyunum korsan oyun çok kasıyor paneldeki sistem 2x aa 1024x... açık ama çok kasıyor :( ayrıca alien toturial bittikten sonra ilk bölümde aşırı kasıyor sanki hayaletle oynuyorum neden acaba?
  • Arkadaşlar ben bu oyunu yükledim oynamak için giriyorum ama rebellion yazısından sonra çıkan yükleme ekranının ardından siyah ekranda kalıyor öyle...Ne yazı var ne bişey...Sebebini bilen var mı?
  • Oyunu dx11 modunda oynarken flaslight açınca oyun donuyor.Problemin çözümünü bilen varsa ve yardımcı olursa memnun olurum.
  • karekter kaplamaları ve yüz modellemeleride on numara olmuş kesinlikle

eleman son nefesinde katiliylen göz göze gelmek istiyor ama predatorda maske var tabi

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI)

- birde göz retinası ile şifrelenmiş kilitler için genelde adamın gözünü çıkartırlarya bizimki direk kafayı kopartıp kullanıyor pratik adam dır vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 19 Şubat 2010; 1:20:01 >

• ..eleman son nefesinde katiliylen göz göze gelmek istiyor ama predatorda maske var tabi

evo çok fantastik adamsın yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymetin

..eleman son nefesinde katiliylen göz göze gelmek istiyor ama predatorda maske var tabi

evo çok fantastik adamsın yaa

• Merhaba beyler. Oyun malum boyutu büyük. Bu yüzden size soruyorum. Serinin hiçbir oyununu oynamamama rağmen bu oyundan zevk alır mıyım?
    Belirli bir oyun türü seçimim yoktur her türlü oyunu oynayan grafik=%40 oyun=%60 diyen birisiyimdir. Her türü oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

Merhaba beyler. Oyun malum boyutu büyük. Bu yüzden size soruyorum. Serinin hiçbir oyununu oynamamama rağmen bu oyundan zevk alır mıyım?
    Belirli bir oyun türü seçimim yoktur her türlü oyunu oynayan grafik=%40 oyun=%60 diyen birisiyimdir. Her türü oynarım.

fps ler videogame alemine girdiğinden beri oynarım nerdeyse , bir fps de yönetip yönetebilceğin en sağlam karekter lerden biri predator dur kesinlikle oynamalasın tabikide
  • İndirmeye başladım bakalım. 4 Mbps ile , yaklaşık 16 GB çekeceğim.
  • beyler bır sorum olacak cevaplarsanız cok sevınecegım
    oyunu kurdum gereklı ıslemlerı yaptım dx11 de yukledım
    sıstemımde saglam ama nedense oyuna tusluyorum basta acar gıbı oluyor sıyah ekran gelıyor ve ne hıkmetse masaustu arka planı sıyah oluyor ve ıslem yapmaya devam edebılıyorum masaustunde ne gıcık bır olaymıs bu

sımdıden tesekkurler cevaplarınız ıcın
    versıyon olarak 911
  • Aynı yerde benim oyunda atıyor , ne yaptıysam sorunu çözemedim . Tabi benim dx11 değil .

quote:

Orijinalden alıntı: ahmettombak

DX 11 modunda senaryo secip ara videoyu izledikten sonra oyundan atiyor. Bu konuda fikri olan var midir?
  • Zırta pırta harita dışına düşüyorum. Oyunda inanılmaz kasıntı. Git unreal engine al yap şu oyunu. Herkes sevinsin sende sevin. Dx11 miş... Peh!
  • Yahu benim laptopta 9600gt ile oyun kastı biraz yani çokta akıcı değil ayarları kısmama rağmen kasıyor insan olarak başladım ilerledim biraz ya kulaklık var gerçekten sesler çok ürkütücü tırsa tırsa oynadım biraz fakat bu oyunu korkusuzca oynamak istiyorsanız kesinlikle predatör olup oynamak lazım :)
    İnsan olunca kendsini iki ırka karşıda çok zayıf hissedyiyorsun...
    Sanırım oyun birazda ati kartlar için optimize edilmiş neyse ben bekliyim nasılsa yakında nvidia hemen bir patch çıkartır atiye karşı bu oyun için :)
  • Siyah ekran sorunu yaşanlar.Başta İnternet baglantınızı kesin.Sonra oyuna offline modunda girin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Rebellion senin yapacağın optimizasyonun...

Arkadaş oyun her şeyiyle güzel ama sahip olduğum sistemde bile ciddi şekilde uzun süreli takılmalar yaşıyorum.Ekran kartı,dokuları çizerken zavallım zorlana zorlana bir hal oluyor.

evet bendede hızlı dönüşlerde bazen kasıyor.. özürlü bir oyun çıkmış.. patch ile düzeltilir ancak becerebilirlerse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: savezz

Siyah ekran sorunu yaşanlar.Başta İnternet baglantınızı kesin.Sonra oyuna offline modunda girin.

Teşekkür ederim. Akşama deneyeceğim.
  • Ayrıcada radar pıt pıt ses yaparken sanki o sesle beraber takılmalar oluyor dimi?
    Bende insan olarak başladım valla o takılmalar gecikmeler yüzünden 3,5 attım karşıma alien çıktı vuracam diye her yana ateş edip durdum korkudan :D
    Birde razer mouse var ayıp ya...

quote:

Orijinalden alıntı: csedant

quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Rebellion senin yapacağın optimizasyonun...

Arkadaş oyun her şeyiyle güzel ama sahip olduğum sistemde bile ciddi şekilde uzun süreli takılmalar yaşıyorum.Ekran kartı,dokuları çizerken zavallım zorlana zorlana bir hal oluyor.

evet bendede hızlı dönüşlerde bazen kasıyor.. özürlü bir oyun çıkmış.. patch ile düzeltilir ancak becerebilirlerse...

• quote:

Orijinalden alıntı: santhora

quote:

arkadaşlar acaba paneldeki sistem nasıl oynarım işletim sistemi win 7 (ekran 19 inc)

Arkadaşım çok merak ediyorum. Senin sistemi kim topladı? eğer sen topladıysan bu işten anlıyorsun demektir. Bu da demek oluyorki bizle kafa buluyosun. Yok sen toplamadıysan bil ki uzun süre götürür seni sistemin. Her oyunu DX11 Modu hariç (tabi varsa) rahatça oynarsın. Ayrıca merak etme DX11 eksikliği gtx275'ini kenara attıracak kadar üzmez seni.

Oyun içinse şunu söyleyebilirim. Beklediğim gibi çıkmasa da atmosfer iyi geldi. İnsan modunda başladım, tırstım ve çıktım. Sanırım ya gündüz gözüyle oynuycam ya da bi arkadaşı yanıma alıcam

arkadşım ben topladım sistemi bilgisayarla 15 senedir haşır neşirim şakasına sordum aslında

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: santhora

quote:

arkadşım ben topladım sistemi bilgisayarla 15 senedir haşır neşirim şakasına sordum aslında

Pek komik olmamış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 19 Şubat 2010; 11:37:41 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.