Şimdi Ara

25 30 yasindan sonra sevgili bulmak cok acinasi bir durum olmali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
108
Cevap
0
Favori
11.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dusunsene o kadar yaslaniyorsun anca ilk sevgilini buluyorsun, ben olsam kafayi yerdim. Sevgilinde 25 30 uzeriyse artik yaslanmis demektir, su dunyaya bir kere gelmissin 25 30 lu yaslarda her sey icin cok gec iken caresizlik ve aci icinde prensiplerini dusurerek bisiler yasamaya basliyorsun.

Ben bazen cok yalnizim diyince sorun yok ben 27de buldum falan diyolar ben kendi halimden cok onlara uzulmeye basliyorum

• seks öyle acayip bişeyki hiç yapmadıysan eksikliğini hissetmezsin. bir kere yapınca doyamazsın ama bir süre boyunca düzenli yaptığında can sıkar zevkten çok göreve dönüşür ama bir ara verirsin eksikliğini acayip hissedersin sonra yine aralıksız yaparsın 2 hafta sora hatun uyusun bari öyle giderim yatağa gibi planlar yaparsın yine sıkar çünkü. öyle bir rölantidir işte o yüzden bakir arkadaşlar çok bişey kaybetmiyosunuz ama yaş 30lara geldi hala milli olmadıysanız korku salabilir nasıl yapıcam vs derken fobiye dönüşebilir ki çok büyük bir problem olur.
    25 bitecek nerdeyse 19-20 lerdeyken bir sevgilim oldu daha da olmadı. Hoşlandığım kızlar olmadı mı oldu ama ilerisi için çaba göstermedim. Benden hoşlanan kızlar da oldu ama ben istemedim. Neden sırf etiket için, sırf olmuş olması için birşeyler yapayım ki? Birgün doğru kişi karşıma çıktığında elimden geleni yaparım ama sırf sevgilisiz dolaşmamak için yalandan sevgilicilik oynamak bana göre değil
  • 41 yaşındayım hala bakirim hayat seksten ibaret değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hic paket acmadım
    ve 26 yasımda milli oldum

• Bekir YENİKARAMURAT B kullanıcısına yanıt
    JQJWJJDKEDJKEE

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu bence islam dini ile alakalı bir konu. Müslüman ülkelerdeki insanların yüzde 90 ı bahsettiğin türden. Türkiye'deki 25-30 yaş aralığındaki kadınların yüzde 90 ı bakire. Erkeklerde de oran yine böyle. Ben 27 yaşındayım, daha önce ilişkilerim oldu. Yüzde 10 luk kısım içindeyim. Ama bakir ve bakire olan insanlar Türkiye'de aşırı fazla. Bu da insanları sinirli ve mutsuz yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 6 Aralık 2019; 13:51:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

41 yaşındayım hala bakirim hayat seksten ibaret değil...
    bende 41 yasinda bakir olsam bende kendime boyle soylerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Bu bence islam dini ile alakalı bir konu. Müslüman ülkelerdeki insanların yüzde 90 ı bahsettiğin türden. Türkiye'deki 25-30 yaş aralığındaki kadınların yüzde 90 ı bakire. Erkeklerde de oran yine böyle. Ben 27 yaşındayım, daha önce ilişkilerim oldu. Yüzde 10 luk kısım içindeyim. Ama bakir ve bakire olan insanlar Türkiye'de aşırı fazla. Bu da insanları sinirli ve mutsuz yapıyor.
    dindar insanlar erken evleniyor, boyle bi sorun yasamiyorlar. gercekten musluman bi ulkede olsaydik kiz bulmak bu kadar zor olmazdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F97E00D06 -- 6 Aralık 2019; 14:10:27 >
  • SEKS YAPMAYAN TOPLUMLARDA NEGATİF ENERJİ BİRİKİR GERGİNLİKLER CİNAYETLER TECAVÜZLER EKSİK OLMAZ. ÜLKECE SEKS YAPIP RAHATLAMAYA İHTİYACIMIZ VAR. CEM UZANIN DEDİĞİ GİBİ BU ÜLKENİN BALKON KONUŞMASINA DEĞİL AFTER PARTYE İHTİYACI VAR.

• quote:

Orijinalden alıntı: StallionTR

Bu mesaj silindi.
    gecmis olsun ayni durumdayiz ben umut gormuyorum artik. arada boyle internete icimi dokup idare etmeye calisiyorum ama benim icin bu isin sonu hizli tren istasyonu gibi gozukuyor.
  • 25 den küçük, okul hayatını yeni bitirmiş, arkadaşlarıyla pişen kızdan çok bir şey beklenemez. Tabi genelleme olarak söylemiyorum, erken yaşta olgunluk kazanan kızlarda var. Lakin bence belirli bir olgunluğa erişmiş, ayaklarının üstünde durabilen ve karşısındaki erkeği hayatının merkezinde tutmayan bir kız daha makül.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

25 den küçük, okul hayatını yeni bitirmiş, arkadaşlarıyla pişen kızdan çok bir şey beklenemez. Tabi genelleme olarak söylemiyorum, erken yaşta olgunluk kazanan kızlarda var. Lakin bence belirli bir olgunluğa erişmiş, ayaklarının üstünde durabilen ve karşısındaki erkeği hayatının merkezinde tutmayan bir kız daha makül.
    sen yaslandigin icin kiz deyince aklina farkli bisey geliyor aradigin kizda akil fikir falan ariyosun ben hala gencim ben guzellik sicaklik, zayiflik ve bekaret ariyorum
  • 25-30 arasına yaşlı diyerek ergen olduğunu açık etmişsin, erkek için en güzel yaşlandır 25-35 arası yaşlar. Cinsel pazar değerinin ne olduğunu öğren önce.
    25 30 yasindan sonra sevgili bulmak cok acinasi bir durum olmali

http://erkekadam.org/2017/05/25/cinsel-pazar-degeri-nedir/

• quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

25-30 arasına yaşlı diyerek ergen olduğunu açık etmişsin, erkek için en güzel yaşlandır 25-35 arası yaşlar. Cinsel pazar değerinin ne olduğunu öğren önce.

http://erkekadam.org/2017/05/25/cinsel-pazar-degeri-nedir/
    erkekadam,com die bir sitede gezip cinsel pazar gibi terimler ogrenip baskalarina ergen diyebiliyorsun

• karı bulmak için birçok farklı kriter vardır. yaş bunlardan biri değildir emin olabilirsiniz.

• Seksi tatmayan birinin tanımı. Bi dene de karar ver dostum. Hangisi iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyongun -- 6 Aralık 2019; 16:50:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

karı bulmak için birçok farklı kriter vardır. yaş bunlardan biri değildir emin olabilirsiniz.
    kriterler tip ve para.

ama yas ilerledikce evde kalan kadinlar standartlarini dusurmeye basliyor.
  • Perturbator kullanıcısına yanıt
    25-30 civarı yaşlı değil ama ilk sevgilini bulmak için yaşlı.

• 25 35 arası bir erkeğin en iyi yaşı hatta erkekler için en iyi yaşın 26 olduğu söyleniyor. 25 30 yaşından sonra sevgili bulmakta sorun yok niye sorun olsun ki 25 yaşında birisi 20 yaşında üniversiteli birini de bulabilir hiç problem olmaz. Kadınlarda sıkıntı çıkıyor 25 yaşına kadar evde kaldıysa ondan sonra ilk bulduğu kişiyle evleniyorlar genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir YENİKARAMURAT

ben hic paket acmadım
    ve 26 yasımda milli oldum
    41 yaşındasın ve profilinde çukurdan aras var.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.