Şimdi Ara

Kaç yaşında sünnet oldunuz ? Nasıl geçti ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51
Cevap
0
Favori
8.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kaç yaşında sünnet oldunuz ? Nasıl geçti ?

(En Son Oy Tarihi: 30.7.2021)
Giriş
  • Kaç yaşında sünnet oldunuz? Ayrıca sünnet esnasında neler yaşadınız?

Ben çok geç oldum 11 yaşında

Keşke bu kadar geciktirmeselerdi

Hiç bağırıp etmedimde tabi hayvan gibi olmuşum 11 yaş kafamı çevirdim öbür tarafta tamam dediklerinde kafamı tekrar çevirip kalktım.

En büyük sorun 2 asistan kızla aynı odada olmamdı En çok gururumu kıran bu oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknikYardım -- 16 Ocak 2011; 23:40:44 >

• 9 yaşında oldum. Hastanede olmuştum. Uyuşturucuyu yapan kız ilk başta gözlerin çok güzel bana bakarmısın deyip duruyordu. Ameliyat başlayınca şeyime bakıp bakıp gülüyordu, bende haliyle baya utanıyordum tabi. Doktor erkekti keserken bak bak kesiyoruz dedi bende kaldırıp kafamı baktım. Yumurtasının sarısı gitti benimkinin yarısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

9 yaşında oldum. Hastanede olmuştum. Uyuşturucuyu yapan kız ilk başta gözlerin çok güzel bana bakarmısın deyip duruyordu. Ameliyat başlayınca şeyime bakıp bakıp gülüyordu, bende haliyle baya utanıyordum tabi. Doktor erkekti keserken bak bak kesiyoruz dedi bende kaldırıp kafamı baktım. Yumurtasının sarısı gitti benimkinin yarısı
    12 yaşımda oldum baya geç oldum yani.Hastahanede olmuştum hiçbirşey hissetmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

Alıntıları Göster
    10 yaşında oldum. Uyuşturmak için iğne yaparken çok acımıştı keserken yine acıyacağını sandım doktor eti gösterince benim değil bu demiştim.

• quote:

Nasıl hiç birşey hissetmiyorsunuz ya bende hastanede oldum nasıl iş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: HQ Member

quote:

Benimkide zor uyuşmuştu, 3 tane iğne yaptılar.

• 10 yaşında oldum. Eve sünnetçi gelmişti. Hatta yemin ediyorum hiç unutmam Pazar günü saat öğlen 2 de oldum. Sürekli gözüm saatteydi kalbim pırpır atıyordu. Ondan biliyorum.

O zaman hissetmişim demek ki sünnet olurken terslik çıkacağını.

şaka şaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Ocak 2011; 23:58:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknikYardım

quote:

Alıntıları Göster
    9 yaşında oldum.Acısızdı anestezi ile bitirdi doktor işi.Uyandığımda herşeyi çift görüyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

10 yaşında oldum. Eve sünnetçi gelmişti. Hatta yemin ediyorum hiç unutmam Pazar günü saat öğlen 2 de oldum. Sürekli gözüm saatteydi kalbim pırpır atıyordu. Ondan biliyorum.

O zaman hissetmişim demek ki sünnet olurken terslik çıkacağını.

şaka şaka
    Ben evde oldum koltuğa uzamdım yaşlı bir adam geldi katur kutur kesti hiç merhamet yok çok korkmuştum lokal anastezi vardı ama yeterli değildi canım yandı baya

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

10 yaşında oldum. Eve sünnetçi gelmişti. Hatta yemin ediyorum hiç unutmam Pazar günü saat öğlen 2 de oldum. Sürekli gözüm saatteydi kalbim pırpır atıyordu. Ondan biliyorum.

O zaman hissetmişim, sünnet olurken terslik çıkacağını.

şaka şaka

• anne karnında oldum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Ben evde oldum koltuğa uzamdım yaşlı bir adam geldi katur kutur kesti hiç merhamet yok çok korkmuştum lokal anastezi vardı ama yeterli değildi canım yandı baya

Alıntıları Göster
    Hacettepe-Genel Anestezi.

Tertemizdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Captor.

10 yaşında oldum. Uyuşturmak için iğne yaparken çok acımıştı keserken yine acıyacağını sandım doktor eti gösterince benim değil bu demiştim.

Alıntıları Göster
    8 yaşımdayken olmuştum. Kuzenimle birlikte. Evde olduk, doktor çağırıldı eve. Lazerle olduk bende sorun çıktı kuzenimde çıkmadı. Ben daha sonra bir operasyon daha geçirmek zorunda kaldım çünkü ucundaki et lazer ile yapıldığı için tekrardan kaynadı birbirine ve tuvaletimi yapmakta zorlanıyordum. Ama düzeltildi. Geleneksel bir olay gibi oldu, annem evde yatak düzenlemişti tüllü filan, üstten tül iniyordu. Herkes hayranlıkla bakıyordu yatağa. Kıyafetler yepyeni, doktor dolaşma diyordu annemler ben etrafta dolaşınca kızıyordu. Ben de duramıyordum yatakta bu yüzden dolaşıyordum. Babamın sünnetinde giydiği uzun beyaz gömleğini giydim, hala saklanır, hayırlısıyla çocuğuma... Değişik ve gelenekseldi. 3 gün sonra kot pantolon giyip scooter'a binmiştim, bizimkiler şaşırmıştı. Rahmetli babaannem bizim şapkalarımıza macar altını takmıştı. Macar mıydı bilmiyorum ama kocaman bi altın işte. Çok sevinmiştim sanki ben harcayacaktım Eskileri hatırladım, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim

8 yaşımdayken olmuştum. Kuzenimle birlikte. Evde olduk, doktor çağırıldı eve. Lazerle olduk bende sorun çıktı kuzenimde çıkmadı. Ben daha sonra bir operasyon daha geçirmek zorunda kaldım çünkü ucundaki et lazer ile yapıldığı için tekrardan kaynadı birbirine ve tuvaletimi yapmakta zorlanıyordum. Ama düzeltildi. Geleneksel bir olay gibi oldu, annem evde yatak düzenlemişti tüllü filan, üstten tül iniyordu. Herkes hayranlıkla bakıyordu yatağa. Kıyafetler yepyeni, doktor dolaşma diyordu annemler ben etrafta dolaşınca kızıyordu. Ben de duramıyordum yatakta bu yüzden dolaşıyordum. Babamın sünnetinde giydiği uzun beyaz gömleğini giydim, hala saklanır, hayırlısıyla çocuğuma... Değişik ve gelenekseldi. 3 gün sonra kot pantolon giyip scooter'a binmiştim, bizimkiler şaşırmıştı. Rahmetli babaannem bizim şapkalarımıza macar altını takmıştı. Macar mıydı bilmiyorum ama kocaman bi altın işte. Çok sevinmiştim sanki ben harcayacaktım Eskileri hatırladım, teşekkürler.

Alıntıları Göster
    1 aylıkken, hatırlamıyorum
    Ameliyat esnasının fotoğrafları var ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

9 yaşında oldum.Acısızdı anestezi ile bitirdi doktor işi.Uyandığımda herşeyi çift görüyordum

Alıntıları Göster
    9-10 yaşlarında oldum bende.

sıradan bir gündü. annem çağırdı hadi sünnet olmaya gidiceksin diye. ilk önce bir heves. düşünün yani ailem planlamasını yapmış pipimin. ben dışarda top oynuyorum. sonra gittim hastaneye bir korku başladı tabi. bir bağyan abla vardı güzel bir de doktor. acımıcak acımıcak derken sok çıkar iğneyi sok çıkar derken içim dışıma çıktı. daha ne kadar acımıcak ulan ...ler diyesim geliyordu. uyuştktan sonrası ama acımamıştı gerçekten zevkliydi de.

• quote:

Alıntıları Göster
    9 yaşında olmuştum. Bi saat eline vermiştim doktorun uyuştursun diye.

• quote:

Alıntıları Göster
    Teknoloji ne ilerlemiş bea:) 3 yaşında oldum. Hastanede oldum. Sünnet düğünümde oldu abimle beraber olmuştuk. Kaseti hala duruyor:) Ben saklıyorum mal meydanda düğünde uyumuşum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 17 Ocak 2011; 0:03:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Teknoloji ne ilerlemiş bea:) 3 yaşında oldum. Hastanede oldum. Sünnet düğünümde oldu abimle beraber olmuştuk. Kaseti hala duruyor:) Ben saklıyorum mal meydanda düğünde uyumuşum :D

Alıntıları Göster
    Kadın yaptı benimkini süper geçti herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

9-10 yaşlarında oldum bende.

sıradan bir gündü. annem çağırdı hadi sünnet olmaya gidiceksin diye. ilk önce bir heves. düşünün yani ailem planlamasını yapmış pipimin. ben dışarda top oynuyorum. sonra gittim hastaneye bir korku başladı tabi. bir bağyan abla vardı güzel bir de doktor. acımıcak acımıcak derken sok çıkar iğneyi sok çıkar derken içim dışıma çıktı. daha ne kadar acımıcak ulan ...ler diyesim geliyordu. uyuştktan sonrası ama acımamıştı gerçekten zevkliydi de.

Alıntıları Göster
    2. sınıfa gidiyodum 8 yaşımdaydım (6 yaşımda okula başladım) kartal umut hastanesinde sünnet olmuştum.Babanem bana hediye olarak bp'nin yeşil tırını almıştı hiç unutmuyorum

Şimdi dağıldı tır plastikleri filan kırıldı.İp kestiler diyodum ama verdikleri ağrı kesicinin etkisi geçmeye başladığı zaman o zonklamayı unutmuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Alıntıları Göster
    10 yaşımda oldum normalde doğar doğmaz olmam gerekiyormuş annemler sünnetimi göreyim diye yaptırmamışlar 10 sene korkuyla yaşadım Sünnet aşaması rezalletti yusuf yusuf kurbanlık dana tepiniyodum 10 yaşında sünnet mi olur yav

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.