Şimdi Ara

25 30 yasindan sonra sevgili bulmak cok acinasi bir durum olmali (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
10.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 30 yaşındayım hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı bundan rahatsız olmadım çünkü şizoid hastasıyım 😅 Başkasına acıma kendi hayatına bak kimisinin olur kimisinin olma herkezin hayatı farklıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Osbirciye bak hiç karı bulamamış bulanlarada yaşı 25+ diye laf ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StallionTR

Bu mesaj silindi.
    Tipinin normal olduğunu nerden biliyorsun, belki çirkinsin? Her insan kendini yakisikli bulur o yuzden tipim normal diye kestirip atma sor arkadas cevrene falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    Yazdığına bir bakalım.
    'Müslüman ülkelerdeki insanların yüzde 90 ı bahsettiğin türden. Türkiye'deki 25-30 yaş aralığındaki kadınların yüzde 90 ı bakire. Erkeklerde de oran yine böyle.'
    Burda %90 olduğunu ilk iddia eden sensin,benim kanıtlamam gerekmiyor senin kanıtlaman gerekiyor benden anket istemeden önce senin anket atman lazım var mı attığın tek bir anket peki?Al ben atayım sana ankethttps://www.medyafaresi.com/foto-galeri/turkiyede-cinsellik-nasil-yasaniyor-carpici-arastirma/841142
    'Tam bir birleşmeyle sonuçlanan, bakirliğe/bakireliğe son veren cinsel ilişki yaşamış olanların oranı 16-17 yaş grubunda 17,1.'
    16-17 yaş grubunda cinsel ilişki yaşamış olanların oranı 17.1 sen ne demiştin? 25-30 yaş arası %90 bakir/bakire bak 16-17 yaşında bile %82.9 müş.
    Ankette çıkan diğer bir sonuç ise 'Türkiye’de cinsellik yaşı ortalama: 19,1. Ancak bu, tam bir birleşme içeren cinsel deneyim yaşı (kadınlarda 19,4; erkeklerde 18)
    25-30 yaş bakir/bakire oranı %90 ise bu yaşın daha yüksek çıkması gerekmiyor muydu?Temel istatistik diyordun ya altta?
    Diğer yazdıklarına bakalım hadi
    'Türbanlıların hiçbiri yapmıyor, başı açık olan ünili kızların da çoğu yapmıyor'
    Hiçbiri yapmıyor gibi yine abuk ve kesin bir iddiada bulunmuşsun.Sana yapanlar var habere çıkıyor bazılarının videoları yani ifşaları çıkıyor diyorum verdiğin cevap şu :
    3-5 azınlık diyorsun iyi de abicim sen kesin bir şekilde hiçbiri yapmıyor diyordun ortaya attığın tez azınlık bile olmuş olsa yine çürümüş oldu?
    Ayrıca bu 3-5 azınlık habere çıkan kısım habere çıkmayan kısımda var yani bunlar buz dağının sadece görünen kısmı,köylerde veya farklı yerlerde kadına baskının yoğun olduğu yerlerde nasıl anket yapmayı düşünüyorsun veya kadınların cidden buna ifşa olabilirim korkusuyla doğru cevap vereceğini düşünüyor musun?Diğer bir bir iddian yüzde 65 i türbanlı Türk kadını yine bir şey iddia etmişsin peki bunu kanıtlayabilir misin?Var mı elinde sağlam anketler varsa buyur at yoksa bunlar senin uydurmandan başka bir şey değil.
    'yüzde 95 i müslüman'
    İpsos 2016 anketine göre %82 si müslüman çıkmış bir diğer anket ise Optimar Araştırma Şirketi tarafından 7-14 Mayıs tarihleri arasında, 26 şehirde, 3 bin 500 kişi üzerinde yapılmış geniş bir araştırma.Bu anketten çıkan sonuç ise Türkiye, nüfusunun yüzde 89.5’i “Müslüman”.
    Kendince hiçbir kaynağı olmayan saçma sapan şeyler iddia ediyorsun ve elinde tek kaynak olmadığı halde bunu kanıtlamış gibi benden anket istiyorsun.
    Al yine başka bir iddian '100 tane akp li kızdan en az 99 u bakiredir.' Bu saçmalığa cevap bile vermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atriumcomplex -- 9 Aralık 2019; 11:35:13 >

• xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    'Ayrıca bunları niye söyledin ki , bunları mı yarıştırıyorsun. Sidik mi yarıştırıyorsun. Bunların konuyla alakası bile yok'
    Şöyle alakası var
    sana %90 mı deyip gülen adama verdiğin yanıt şu :
    'Tecrübe ve bilgi eksigin var. Yaşın kaç bilmiyorum ama bu konuda bilgisi olmayan biri oldugun kesin.'
    Sen sırf yazdığın saçma sapan kaynaksız uydurma ve absürt şeye adam güldü diye sen bir şey bilmiyorsun bu konuda bilgin yok vs yazarsan benden alacağın cevap bu olur bu ilgisi var.
    'Üniversite okumuşsun ama daha temel istatistik kuramlarını dahi bilmiyorsun.'
    ben ne yazmışım? 'Ayrica üni okuyan sayısı %11 değil şimdiki nesilde'
    Şimdi yazdığım şeyi dahi anlayamamışsın.Sen oran %11 dediğin zaman 15 yaş üstü bütün nüfusu katmış oluyorsun oysa bizim tartıştığımız şimdiki nesil değil miydi veya 25-30 yaş arası veya 20-25 yaş arası? eski nesilden bahseden yok ki oran %11 diyorsun? Ya okuduğunu anlamıyorsun ya da haklı çıkmak için işi sulandırıyorsun.Şimdi üniversite okuyan 18-24 arası gençlerin sayısının bütün 18-24 nüfusuna oranı ne bilmiyorum ama tahmini olarak %25 %30 civarı belki daha bile fazla diye düşünüyorum.Tabi bu bir tahmin kesin bir şey iddia etmiyorum senin gibi.
    Düşük olma konusuna gelince ortada bir düşüklük var haklısın ama bu seviye değil.Sen düşük zekalı bir adamsın cidden verdiğin absürt ve saçma örneklere bakarak söylüyorum bunu ha üstüne üstlük dediğimi anlamayıp istatistik bilgin yok demende başka bir kanıt benim için.Senin gibi biriyle e tartışmamam gerekiyordu aslında haklısın %90 mı diye gülüp geçmem gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atriumcomplex -- 9 Aralık 2019; 14:53:54 >

• Herkesin şartları aynı değil sevgilinin yaşı ve zamanı olmaz. 10 yaşında da ilk sevgilin olabilir 40 yaşında da.
    Zaman para çevre ideolojik düşünceler bölge aile karakter sosyal yaşam ülke şehir bu faktörlere göre çok farklılık gösterir. İstanbulda 15 yaşında ilk sevgilisi olan biri yozgatın bir köyünde büyümüş daha sonra istanbula iş için gelmiş olsa anca 30-40 dan sonra ilk sevgilisi olur bilemezsin belki istanbulda çok sevgili potansiyeli olan bir bölgedesindir ama 5 kuruşun yoktur ya da zamanın sosyal hayatın yoktur yine olmaz. O yüzden hiçbir zaman 10-20 yaş arasında ilk sevgili olmak zorundaymış gibi bir düşünceyi kafanızdan çıkarın. Zamanı yaşı yok bu işin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Buz -- 9 Aralık 2019; 12:27:53 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.