Şimdi Ara

25 30 yasindan sonra sevgili bulmak cok acinasi bir durum olmali (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
10.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belli tecrübelerden mahrum kalmıştır kişi.18 inde üniversite okumakla 30 unda okumak arasında dağ kadar fark.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Bu bence islam dini ile alakalı bir konu. Müslüman ülkelerdeki insanların yüzde 90 ı bahsettiğin türden. Türkiye'deki 25-30 yaş aralığındaki kadınların yüzde 90 ı bakire. Erkeklerde de oran yine böyle. Ben 27 yaşındayım, daha önce ilişkilerim oldu. Yüzde 10 luk kısım içindeyim. Ama bakir ve bakire olan insanlar Türkiye'de aşırı fazla. Bu da insanları sinirli ve mutsuz yapıyor.
    Dinle alakası yok olay hipergamiyle ilgili.25-30 yaş aralığında %90 bakire mi?Bu söylediğine cidden inanıyor musun?Cevabın evet ise git bir ünili genclerle konuş anlatsınlar biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atriumcomplex

Belli tecrübelerden mahrum kalmıştır kişi.18 inde üniversite okumakla 30 unda okumak arasında dağ kadar fark.
    ne gibi tecrübeymiş bu? büyük ihtimal o 25 yaşında ki kişi aklı daha tam oturmamış kızlarla vakit kaybetmediği için çok fazla acı ve zaman da kaybetmemiştir.

Ben 26 yaşımdayım şuan sevgililerim de oldu olmayan arkadaşlarım da oldu hatta endüstri meslek lisesi mezunuyum üniversite de makine okuduğum için hiç sevgilisi olmayan tanıdıklarım var. Şuan evliler 2şer 3 tane çocukları oldu ben ise bekarım. Ne gibi tecrübeymiş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

ne gibi tecrübeymiş bu? büyük ihtimal o 25 yaşında ki kişi aklı daha tam oturmamış kızlarla vakit kaybetmediği için çok fazla acı ve zaman da kaybetmemiştir.

Ben 26 yaşımdayım şuan sevgililerim de oldu olmayan arkadaşlarım da oldu hatta endüstri meslek lisesi mezunuyum üniversite de makine okuduğum için hiç sevgilisi olmayan tanıdıklarım var. Şuan evliler 2şer 3 tane çocukları oldu ben ise bekarım. Ne gibi tecrübeymiş bu

Alıntıları Göster
    İlişki hakkında tecrübesi yok.25-30 una gelip para kazanınca evlenmesi gayet doğal.Hersey yaşında güzel.

• quote:

Bu bence islam dini ile alakalı bir konu. Müslüman ülkelerdeki insanların yüzde 90 ı bahsettiğin türden. Türkiye'deki 25-30 yaş aralığındaki kadınların yüzde 90 ı bakire. Erkeklerde de oran yine böyle. Ben 27 yaşındayım, daha önce ilişkilerim oldu. Yüzde 10 luk kısım içindeyim. Ama bakir ve bakire olan insanlar Türkiye'de aşırı fazla. Bu da insanları sinirli ve mutsuz yapıyor.
    %90 mı
  • quote:

ben oyle dusunmuyorum. Turkiye deki bakir erkek orani bakire kiz oranindan daha fazla olduguna inaniyorum. kizlik diktirme operasyonlari googleda suruyle. ulkemiz musluman ulke sozde ama her bi halt yeniliyor. Hirsizlik, dolandiricilik, cinayet, uyusturucu, alkol, zina, giybet ne ararsan var. Musluman ulke olabiliriz ama dinin gereklerini yerine getirip uyan kisi sayisi kac acaba? hoca bile elinde telefon 101 dönüyor. Gecen mevlude gittik cenazemiz vardi. hoca yasini serif okudu, 200 lira vermis abim, hic yok bile dememis. ulkemizin durumu icler acısı!!

• quote:

Orijinalden alıntı: IsO6

ben oyle dusunmuyorum. Turkiye deki bakir erkek orani bakire kiz oranindan daha fazla olduguna inaniyorum. kizlik diktirme operasyonlari googleda suruyle. ulkemiz musluman ulke sozde ama her bi halt yeniliyor. Hirsizlik, dolandiricilik, cinayet, uyusturucu, alkol, zina, giybet ne ararsan var. Musluman ulke olabiliriz ama dinin gereklerini yerine getirip uyan kisi sayisi kac acaba? hoca bile elinde telefon 101 dönüyor. Gecen mevlude gittik cenazemiz vardi. hoca yasini serif okudu, 200 lira vermis abim, hic yok bile dememis. ulkemizin durumu icler acısı!!

Alıntıları Göster
    Erkeklerin daha fazla olması gayet normalde geçen bir istatistlik okumuştum erkeklerin %20si kızların %80inin götürüyor diye. Gayet de haklı istatistlik.

• kız buldukta acımaları kaldı

kaç yıldır bulamıyoruz asıl bu daha acınası
  • https://eksisozluk.com/alpha-fucks-beta-bucks--4650273 Belli bir yaştan sonra para kazanıp bunları beslemekte hoş bir şey değil.Evlenicem deyip kullanmaya çalışmalı kişi.

• Atriumcomplex A kullanıcısına yanıt
    Türbanlıların hiçbiri yapmıyor, başı açık olan ünili kızların da çoğu yapmıyor. Türkiye de üni okuyan nüfus yüzdesi yüzde 11 falan ve bunların sadece yarısı kız. Kaldı ki üniversite okuyan kızların da tahmini olarak yüzde 65 i falan bakire

Sen çok küçük bir azınlıga bakarak Türk kızlarını modern zannediyorsun. Halbuki çoğu KEZBAN.

Şu an üni okuyorum zaten. Sen 3-5 kişiye bakarak Türk kızlarını modern zannediyorsun.

Ulan hepsi kezban bea. Vallaha billaha. Sen biraz Avrupaya git de gözün kız görsün, medeniyet gör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 6 Aralık 2019; 19:14:50 >
  • IsO6 kullanıcısına yanıt
    Birincisi ben müslüman degilim, deist im. Ikincisi ise Türkiye de Türk kızlarının seks yaptıgı konusu sadece bir mit. Bunu dinciler çok abartıyor, pohpohluyor. Açık giyinen kız görüyorlar hemen seks yaptığını ve sevgilisi oldugunu düşünüyorlar. Halbuki bu kızların çoğu kezban. Bana Türk kızlarını anlatma. Sen dinci oldugun için Türk kızlarının seks yaptıgını iddia ederek sonra da bunu kötü bir şeymis gibi lanse edip islami propaganda yapmak için bu taktigi kullanıyorsun.

Ama merak etme Türk kızları seks yapmıyor, çünkü yüzde 99 u kezban. Bu Türk kızlarının genetigine işlenmiş bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 6 Aralık 2019; 21:28:12 >
  • Wilter kullanıcısına yanıt
    Tecrübe ve bilgi eksigin var. Yaşın kaç bilmiyorum ama bu konuda bilgisi olmayan biri oldugun kesin.

• Evlenmek bu devirde yapılacak en saçma şey. Tek kadın kadar sıkıcı bir şey yok. Ben bir çok kızı becermek, sonra da peçete gibi atmak istiyorum.

• xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    Türbanlı kızların hiçbiri yapmıyor?Ünilerinin %65 i bakire?Türbanlı olup neler neler yapan var sen ne saçmalıyorsun ya hiç mi haber video izlemiyorsun hiç mi çevrende türbanlı yok?hiçbiri yapmıyor demiş birde.Üniversiteliler diğerleri kadar yaşadıklarını saklamaz diye ünililerle konuş dedim yoksa yanlış yere yorumlama unililer yapar diğerleri yapmaz diye bir iddiam yok üni okumayipta birlikte olan bir sürü insan var.Ayrica üni okuyan sayısı %11 değil şimdiki nesilde neyse konumuz o değildi zaten.Ha bu arada müge anlı haberlerine veya köylerde neler yasandigina dair haberlere bir göz aşinaligin -varsa köylerde bazi kezbanlarin neler çevirdiğini görmüşsündür.25-30 arasi %90 bakire demek saçmaninda saçmasi bir sürü insan 25-30 ,undan önce evleniyor zaten bunun üstüne eskisi gibi dini umursamıyor insanlar büyük şehirlerde berkecanlara sor anlatsinlar ha kezbanlar ona hiç lafim yok ama berkecana karşı pek değiller.Avrupaya gittim medeniyet görmüş avrupalilarin bir lafı vardır bilir misin "turkish girls on erasmus are easy"Gözümlede gördüm yani ama sen kendini bu şekilde kandır böyle mutlu oluyorsan copela yani.Ha burda çoluğu çocuğu kandırırsın benim yaşım 26 tr de 25 üstü bakire olanı nadirdir dini sebeplerden birlikte olmayan kesim evlenir 18 inden sonra din kaygısı olmayan insanlarda dert etmeden birlikte oluyor bizde ağaç kovuğunda yaşamıyoruz lise okuduk üni okuduk fakirinden zenginine okuyanindan çalışanına kadar bir sürü insan tanıdım sen copeluyorsun diye 3-5 azınlık olmuyo.Al bak bu da istte üni okuyan sayısıhttp://www.istanbul.gov.tr/universite-sehri-istanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atriumcomplex -- 6 Aralık 2019; 21:15:25 >

• 24düm ve hiç olmadı. Bilmiyorsanız söyleyeyim ortaçagda değiliz insan ömrü uzadı. Erken evlilik meselesi insan ömrü 30-40 civarıyken bitti. Daha kim olduğunuzu bilmiyorsunuz ne karısı ne kızı. Ha derseniz "konun evlilikle ne alakası var?" evlenmeyeceğiniz kızla ne işiniz var birader derim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Okumadım bile belli bir yerden sonra yazdığını. Sana sadece gülüyorum. Müge anlı programından örnek verip 3-5 kişiye bakıp, sanki anket yapmış edasıyla 40 milyon Türk kızının hepsi ya da çogunlugu ilişki yaşıyor zannediyorsun. Ulan avrupadaki kızların bile yüzde 20 si 25 yaşından önce bakireyken, yüzde 95 i müslüman, yüzde 65 i türbanlı olan Türk kızlarının çogunlugunun bakire olmadıgını söylemek çok komik.

100 tane akp li kızdan en az 99 u bakiredir. 25 yaş öncesi ve evli olmayanlar için konuşuyorum. Bu diger partilerde de böyle, sadece örnek olması için verdim.

Neyse sen neye inanmak istiyorsan ona inan. Ne düsündüğün, gerçeğin umurunda olmaz. Gerçek tektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 6 Aralık 2019; 21:33:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

SEKS YAPMAYAN TOPLUMLARDA NEGATİF ENERJİ BİRİKİR GERGİNLİKLER CİNAYETLER TECAVÜZLER EKSİK OLMAZ. ÜLKECE SEKS YAPIP RAHATLAMAYA İHTİYACIMIZ VAR. CEM UZANIN DEDİĞİ GİBİ BU ÜLKENİN BALKON KONUŞMASINA DEĞİL AFTER PARTYE İHTİYACI VAR.
    işte bu
    Ulan okumayayım dedim, devamını da okudum. Çok saçmalamışsın. Ben de 27 yaşındayım. 3 tane üniversite ortamı gördüm. Şu an halen üniversite okuyorum. Tek üniversite okuyan sen degilsin yani.

Ayrıca bunları niye söyledin ki , bunları mı yarıştırıyorsun. Sidik mi yarıştırıyorsun. Bunların konuyla alakası bile yok. Üniversite okumuşsun ama daha temel istatistik kuramlarını dahi bilmiyorsun. Çok ön yargılısın ayrıca. Seni kendimle aynı mertebede görmüyorum. Sen düşük seviyedesin. Benimle konuştugun için bile kendini şanslı hissetmelisin. Ama buraya kadar, banlandın. Bye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 6 Aralık 2019; 21:40:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.