Şimdi Ara

FOSİL ÜYELERİ GÖRELİM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
0
Favori
38.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 Aralık 2008 Tarihinde kayıt olmuşum. Bu forumun geçtiği her aşamayı hemen hemen gördüm yaş 25.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beni onlar Akp ye saldırırken iki yüzlülük yapmalarından dolayı onları eleştirmek ve açıklarını yüzlerine vurmamdan dolayı sevmezler.

Sevmedikleri içinde mesaj attığım gibi ya hakaret etmeye çalışırlar ya laf sokmaya çalışırlar ya küçümsemeye aşağılama iyi çalışırlar Vs Vs ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar işte.

Bende onları daha çok kızdırıyorum. Böyle olunca dayanamayıp adres ver lan diyorlar.

Konum atıyorum bende geçenlerde birisi konum istedi attım gelsin temiz temiz dayağını yiyip gitsin diye ama gelmedi.
    Merhabalar... Forum açıldığından beri neredeyse her gün bir girer çıkarım... Kayıtlı üyeliğim 2006, yaş olmuş 52 :))) şu forumdan öğrendiklerimle, dayanışmayla, kardeşlikle, arkadaşlıkla karşılıklı olarak paylaştıklarımızla, yazdıklarımızla hep iyi anılarla yer etmiş nadide bir forum sitesiyiz... evet profil değişti, teknoloji aldı başını yürüdü, cihazlar eskidi, sıfır arabalar antika seviyesine geldi ama her şey ne kadar değişirse değişsin yine de (bir ara reklam uygulama yöntemleri bıktırsa da) forum donanım gibi bir yer olmadı internette... Eskiden hiçbir şeyin bu kadar modeli markası çeşidi yoktu, internette 2mb bağlantıyı görünce uçuyoruz sanıyorduk, 4 mblık ramle bilgisayara takla attırıyorduk, tuşlu nokia'dan dokunmatik nokia'ya geçince nasa'da çalışıyormuş gibi bundan ilerisi ne olur diye düşünüyorduk, her şey geldi geçti, en canavar aletler eskidi kullanım dışı oldu, internette her hafta başka bir şey moda oldu, televizyonlar internet tarayıcı, arabalar şoförsüz oldu, evlerimizin kapılarındaki kilitler casus filmlerindeki kgb bölümüne giriyormuş gibi dijital şifreli, işyerlerindeki işbaşı kart basma olayı parmak izli retina taramalı oldu... Daha neleeeer neler değişti ama bu sitede -her ne kadar eskisi kadar olmasa da- yardımlaşma ve paylaşma değişmedi... Arkadaşlarınızın ve forumun kıymetini bilin gençler... Haaaaa bir de sokakta, okulda, evde siyasi fikrinizi paylaşın kendinize göre doğruyu yanlışı anlatın protesto edin ama gözünüzü seveyim şurayı siyaset meydanına çevirmeyin... Herkesin aklı bilgisi görüşü fikri var, katılıyorum ama yeri telefon ya da araba konusu değil... Kırmayın birbirinizi... Sonra çok ararsınız, yaşlı bir abinizden size tavsiye olsun bu da.... Herkese selamlar sevgiler saygılar...
  • 2007'de ziyaretçi, 2008'de ilk hesap(banlı), 2009 ikinci hesap(şifreyi unuttum mail kayıp) :) Sonuncu da bu hesap. Katılım zamanı: 18 Ağustos 2010

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahibkıran -- 15 Ağustos 2019; 14:57:33 >
  • 2007 üyesiyim half life konusundan sonra üye olmuştum hey gidi günler

• Bende 2007 üyesiyim sanırım. Aslında bir hesabım daha olmalı çünkü askerden yeni geldiğimde DH ye giriyordum ben askerden 2002 Mart ayında gelmiştim. Demek ki o zamanlar kullandığım bir hesap vardı ama unutmuşum herhalde hatırlamıyorum hiç. Belkide hesap yoktu misafir takılıyordum.
  • he

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bende 2007 üyesiyim sanırım. Aslında bir hesabım daha olmalı çünkü askerden yeni geldiğimde DH ye giriyordum ben askerden 2002 Mart ayında gelmiştim. Demek ki o zamanlar kullandığım bir hesap vardı ama unutmuşum herhalde hatırlamıyorum hiç. Belkide hesap yoktu misafir takılıyordum.
    Treth senin için geçenlerde bir üye seni kızdırmışda onu dövecekmişsin deniliyordu gerçek miydi trollmüydü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 kasim 2008 uyelik tarihim. Genelde forumda konu okurum cok yazmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Treth senin için geçenlerde bir üye seni kızdırmışda onu dövecekmişsin deniliyordu gerçek miydi trollmüydü

Alıntıları Göster
    Beni onlar Akp ye saldırırken iki yüzlülük yapmalarından dolayı onları eleştirmek ve açıklarını yüzlerine vurmamdan dolayı sevmezler.

Sevmedikleri içinde mesaj attığım gibi ya hakaret etmeye çalışırlar ya laf sokmaya çalışırlar ya küçümsemeye aşağılama iyi çalışırlar Vs Vs ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar işte.

Bende onları daha çok kızdırıyorum. Böyle olunca dayanamayıp adres ver lan diyorlar.

Konum atıyorum bende geçenlerde birisi konum istedi attım gelsin temiz temiz dayağını yiyip gitsin diye ama gelmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ocak 2005

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 15 Ağustos 2019; 15:26:10 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Ülke ve dünya gündemi bölümü değil ya konudışında olmuş bu olay

• quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Ülke ve dünya gündemi bölümü değil ya konudışında olmuş bu olay
    Konu dışında da olsa bazı üyeler orada hıncını alamayıp buraya taşıyorlar olayları. Yani adam geliyor atıyorum biz konu dışında lay lay yapıyoruz diyelim. Gelip durduk yere sataşıyor. Muhtemelen bir konuda hıncını alamamış oluyor içinde kalınca burada sataşıyorlar.

Öyle bir şeydir benden çok adres ver ulen telefon ver ulen diye konum talep eden kişi olduğu için kimden bahsettiğini pek kestiremiyorum.
  • Katılım zamanı: 21 Nisan 2006

profil 180.126
  • Hesabı 2010-2019 yıllarından olanlar fosil sayılıyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waswa91 -- 15 Ağustos 2019; 15:50:42 >
  • Ziborotty kullanıcısına yanıt
    bu konuya yazmadan önceki son aktiviteniz 3 yıl önce bu anı bekliyordunuz herhalde hocam

• İlk hesabım 2009, bu hesabım 2014.

5 yılda bi sınırsız çiziyorlar ve korkarım seneler 2019’u gösteriyor..

• Mart 2009 :)

• 2008 üyesiyim
  • temmuz 2008
  • 10 subat 2007 gel vs atak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 15 Ağustos 2019; 16:24:41 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.