Şimdi Ara

Ev Yapımı Pizza Tarifi (Resimli tabii ki) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
140
Favori
1.731.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben hamur açmayla uğraşamam tanıdık birine sordum gidip bi lahmacuncu var ondan 2-3 pidelik hamur alacam.Üstünü kendim yaparım.
  • yaa bu pizzacıların yeni kampanyaları ile artık yapasım gelmiyor şunu..hepsinden güzel oluyor aslında ama işte hazırı varken niye uğraşayım mantığı işliyor

bu arada hamura sürülen salçaya az biraz kekik ve nane ekleyin
  • bim de 4 lüsü 5 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

Bu akşam bende ilk pizza yapma deneyimimi gerçekleştirmiş bulunuyorum
    Malzeme olarak:
    sucuk, sosis, mısır, baharatlarla harmanlanmış domates sosu, yeşil biber, yeşil ve siyah zeytin, tereyağ ve taze kaşar kullandım.

Hamuru konunun başındaki tarife göre yaptım. Hamurun biraz kalın olması dışında mükemmel oldu :))
    Az önce 4/1'ini götürdüm valla Evet ss'lere geçelim

Ev Yapımı Pizza Tarifi (Resimli tabii ki)

Fotolarda süper nede olsa 400D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MösYö -- 11 Nisan 2009; 2:35:34 >

• yeniden hort..
    ağzımın suyu aktı.
  • ooooooooof resimler süper
  • süper olmuş
  • Canım çekti. Donmuş hazır pizzaları ısıtınce sert oluyor pizza, en iyisi kendi hamurumuzla pişirmek.
  • Geçen yaz yapmıştım,5 dk. gecikti asfalt olmuştu,bu yaz bi daha deneyelim bakalım.
  • Bu kadar uğraşmıyorum ekmeğin üstüne koyuyorum salça,sucuk,salam,sosis üstünü kaşar ile kapatıp fırına veriyorum 2 dk sonra pizza oluyor. Hamur ile uğraşmak istemeyenler için ideal
  • Başlığı yeni keşfettim, rejimi bozucam galiba...:))) hafta sonu yapalım bakalım...resim eklerim...başlıkta emeği geçenlere teşekkürler....
  • Valla birtarafım şişecek şimdi......
  • diadan aldım 5.50 liraya bugün görsem bunu yapardım
  • Bende bugün pide fırınından 2 tane pide hamuru aldım ve pizzamı onunla yaptım, orta boy yuvarlak fırın tepisisine sığdı ve süper oldu, 2 kişi çatlayana kadar yedik...tarif için emeği geçenlere teşekkürler....
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruski Polska -- 3 Mayıs 2014; 13:23:05 >
  • geçen annem yapmıştı pizza hamuru görseniz 1 dilimin boyutu ekmek kadar yeminle
  • quote:

Orjinalden alıntı: akoray

Bende bugün pide fırınından 2 tane pide hamuru aldım ve pizzamı onunla yaptım, orta boy yuvarlak fırın tepisisine sığdı ve süper oldu, 2 kişi çatlayana kadar yedik...tarif için emeği geçenlere teşekkürler....

Eyvallah arkadaşım. İki defa teşekkür etmişsin, ben de bi cevap yazayım.
  • 2 sene önce yapmışsın ama canım çekti
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.