Teğmen
02 Temmuz 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 241 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Yeni kurdugum Oyun Sitesine Herkesi beklerim...
Ben 10 Oyunlari
Türkiye nin en güzel flash oyun sitesi
Oyunum.tk
Yeni gelecek windows isletim sistemini beklerken dort gozle edindigim bilgileri bir sitede toplamak icin windows7 ile ilgili bir site kurdum
http://WwW.WindowsVienna.tk
Yönetici arkadaslardan bir ricam var bana gelen tüm pmleri bana gönderebilir mi? ya da var mı böyle bir özellik. Birisi sana pm attım diyor bende kutumda gözükmedi lütfen bakabilir misiniz cok acil
Tesekkür ederim
Yeni yemek tarifi sitesi

yemek-tarifi.co.cc
Sizce site tasarımım nasıl olmuş
creativecodes.blogspot.com
creativecodes.blogspot.comWeb dizayn ile ilgili ingilizce icerikli bir site olacak. Tasarımıyla baya ugrastım. Daha da tam bitmis sayılmaz. Projemden kalan zamanlarda ugrasmaya calısıyorum
Windowsun yeni işletim sisteminden görüntü . Microsofttan daha iyi tema yaparım

İlk 3ay ucretsiz Adsl kampanyasından 1024luk 4gb kotalı Adsl üye olmustum. İlk 3 ay sıfır ytl adsl faturası geldi normal olarak. Ama 4. ay faturam 87,25 ytl adsl faturası geldi. Kotayı gecmedim. Aynı sekilde sorun yasıyanlar var mı acaba? Niye bu kadar cok geliyor? 29 ytl gelmesi gerekiyordu
Yaklasık 1,5 senedir datron rta 1320 modemini kullanmaktaydım. Son 1 aydır modem kafayı yedi. Cok zor bilgisayara baglanıyordu, durmadan res atıyordu kendine ve actıgınızda garip bir ses veriyordu. Uzun arastırmalar ve uzun denemeler sonucu bu modeldeki sorunun icindeki capacitor den (kondansatör) kaynaklandıgını buldum. Garantiyle ugrasmak istemedigim icin actım kendim deneye deneye buldum sorununu. Eger sizinde aynı modemden dertliyseniz icini acıp 220uF cap arkasından 100uf 20V luk bi capacitor baglarsanız sorunsuz calısacaktır. Bunun nedeni kalitesiz capacitor kullandıgı icin firma zamanla capacitor gidiyor. Sormak isterseniz yardımcı olurum.
Hakkında
Meslek: Mühendis
İlgi Alanları: Linux Kernel Module Programming
Forum İmzası:
Sorunlu Alışverişlerim: feroskop
Forum İkinci El İmzası:
Sorunlu Alışverişlerim:
feroskop
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 990
İkinci El Bölümü Mesajları: 678
Konularının görüntülenme sayısı: 15.518 (Bu ay: 626)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.