Şimdi Ara

Seiko SKS559P Erkek Kol Saati 339,90 (n11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
8.571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kurda fiyat iyi ama fuzuli masraftan kaçınmak lazım.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    seiko ve casioyu aynı kefede tutmak ve çocuk markası demek :) sonrasını zaten okumadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozlulum67 -- 23 Mayıs 2018; 2:46:40 >
  • Arkadaşlar almayın, bu aralar bir süre paranız cebinizde kalsın
  • sıcak fırsatlar konusuna dolar alın diye gereksiz yorum yapan , ne dediğini kendi de bilmeyen , yanlış yerde yanlış yazılar yazan amacı belli olmayan vatandaş. açıklayıcı oldu mu ? git , dolar yatırım ,altın konusuna yaz arkadaşım. burası mi bunun yeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaoss -- 23 Mayıs 2018; 8:54:28 >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    sizin önce marka imajıyla kaliteyi ayırt etmeniz gerek. seiko kalitesi tartışılabilecek bi saat değildir. dediğim gibi guess sağa sola fason üretim yaptıran bi firma. bazı modelleri estetik olarak daha güzel olabilir o da kişiye göre değişir zaten. ama adı seikoyla yanyana bile yazılamaz saat konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

Bu mesaj silindi.
    Ulan ne karaktersiz insanlar var şu dünyada. Dolar alın deyince vatanı satmış mı oluyoruz hemşehrim? Bu vatan hainliğinin patenti sizde mi ki istediğinize yapıştırıp geçiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    saatten çok anladığınız belli hocam maaşallah. gc kalite olarak seiko'dan iyiymiş bunu da duyduk çok şükür. moda markasının ona buna fason olarak yaptırdığı saat 101 yıllık saat üreticisi seikodan tabii ki daha iyi olacak aksi düşünülemez
  • quote:

Bu mesaj silindi.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Dikkat et de, 250₺’ye düşmesin. Hem konu ile ne alakası var? Her konuya dolar alın yazan tipler türedi 1-2 gündür. Birazcık firaset sahibi vatandaş sizin kimler olduğunuzu biliyor gerçi ya, Allah ıslah etsin.
  • ekdellal kullanıcısına yanıt
    Hocam attiginiz saatleri dedemizin zamaninda takarladi spor ve yeni model degil bu attiklariniz.
  • Quartz saat alınmaz. Otomatik (mekanik) saat araştırın, gerçek saat onlardır
  • Ben de diyom foto tanıdık geldi. Benimmiş meğer
    Ordaki en uzun yorum da benim, merak edenler saat hakkında sorabilirler.

Edit: anlam kayması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albati -- 23 Mayıs 2018; 20:32:26 >
  • quote:

Okuduğunu anlasaydın veya okumadan alıntı yapmasaydın zaten cevap vermene gerek yoktu.

GC marka kalitesi olarak Seiko'dan kat kat üstün bir marka. Seiko saat sektöründe ilk 10'a giremez marka klasmanında uçmayın.

Hocam sırf merakımdan soruyorum, saat sektörünün ilk 10'unda hangileri var?
  • quote:

Bu mesaj silindi.
  • Kargo ücretsiz.

Seiko Erkek Saati

Kolda Duruşu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepsi manyak bunların -- 23 Mayıs 2018; 0:59:19 >

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    500 tlye orient veya seiko otomatik nerede varmis atin link gorelim.
  • Kadran o kadar kalabalık ki, saatin kaç olduğunu görmek çaba ister, akrep ve yelkovan nerde göz iki saat onu arar durur
  • O paraya dolar alın dolar. Seneye 500 liranın olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongunbey

Amazfit Bip akıllı saat aldım alalı diğer saatlerimi hiç takmıyorum. Şarjı 35 gün gidiyor, fonksiyonel ve şık. Tavsiye ederim.
    Saatin akıllısı olmaz hocam. Oyuncaktır o.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.