Şimdi Ara

Evidea.com 17 Temmuz Dev Sepet Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
19
Favori
17.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her evidea konusuna mecburen yazıyorum,

Sakın almayın, aldırmayın, kaç kere yazdım hatırlamıyorum,

Siparişinizi alırlar, paranızı faize koyarlar, malî sipariş ederler yada 2 hafta sonra sipariş ederler, bu arada aylık faiz süresi dolmuştur, faizi alırlar, belki bir ay içinde siparişiniz hazır olursa gönderirler,

Mutlu değilim bu adamları görünce, böyle yazarım,

Bu arada yeni teorim, böyle indirim yaptık dediklerinde önümüzdeki günlerde ödemeleri olabilir para toplama amaçlı olabilir

Bu arada müşteri hizmetleri en istikrarlı firmadır, hayatta telefonu açmazlar, email cevap vermezler, taktir ediyorum, cizgilerini boznadılar,

Oh rahatladım akşam akşam
  • sepette indirim sepette indirim... fiyatları 3 kat şişir sonra kampanyayı pişir

YİNE BİR SEPETE SOKUYORLAR Kİ SORMA

nedir üle bu sepet olayı son 1 yıldır e-ticarette moda oldu
  • Yap tvde beyaz esyada bilgisayarda kucuk ev aletlerinde %30 elini opeyim ;)
  • Evideayi tavsiye etmem yani iyi ki giyecek satmiyorlar o kadar geç geliyor ki bir beden büyük almak gerekirdi komediler resmen
  • Evidea rezalet ötesi bir site.

Zigon sehpa almıştım. 30 gün teslim süresi vardı. 30 günün üzerine 20 gün daha geçti. En son aradılar siparişinizi tedarik edemiyoruz, para iadesi yerine çek verelim dediler. Pişkinliğe bakar mısın. Tedarik edemiyoruz dedikleri ürün satıştaydı bu sürecin sonunda hala.

Hb den aldım aynı sehpayı 3 güne geldi.

Böyle ticari ahlakı meçhul firmalardan uzak durun derim.
  • Bu site hakkında olumlu yorumun 4 katı olumsuz yorum var. Paranızı rehin bırakmak istiyorsanız alışveriş yapmayı deneyin. Bu arada lütfen siteden ödemesini yaptığınız ürün için "..... aldım" demeyin. Ürünü henüz almadınız, sadece ödemesini yaptınız :D
  • bekliyoruz ama kesin olarak çöp oğlu çöp çıkacak
  • Fos çıktı
  • Evidea.com 17 Temmuz Dev Sepet Kampanyası

• E VARAN MI
  • yine sinirim sıçradı bu adamların konusunu görünce. 2 ay önce verdiğim ve 1 aydır depolarında duran siparişimi her gün müşteri hizmetleriyle konuşmaktan bıkarak geçen hafta iptal etmiştim, gidip başka bir yerden sipariş verdim, 3 günde geldi. geçen gün iptal ettiğim siparişi kapıma getirmişler, neredeyse ateşe verip yakacaktım. ben almam, alana da mani olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KruGmaN -- 11 Temmuz 2017; 18:56:52 >
  • Adamlar ' mesajım bulunsun' botonu koydu, hala yok takip yok yerimizi alalım... Nato kafa nato mermer
  • VARAN KELİMESİNİ GÖRDÜĞÜM HİÇBİR İNDİRİM BANA GERÇEKÇİ GELMİYOR NEDENSE
  • ' e varan = yalan dolan
  • UncleGrndpa kullanıcısına yanıt
    Dikkat edin hali dediği halifleks sonra sürpriz olmasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Bayi ile iyi pazarlık yap. Netten ağır ürün alınmaz. Kargo getirmez en fazla kapı teslim yapar kata sen tasirsin. Lojistik firmaları ile çalışan firmalar ancak oluyor. Teknosa, vatan, mm gibi.

Gecen yıl evlendiğim zaman evimin tüm beyaz eşyalarını internet üzerinden sipariş verdim hiç bir sorun yaşamadım. Bayiden modeli beğenip son fiyat aldım internetten kart puan kampanyasıyla yaklasık 500_750 tl civarında kar yaptım tüm eşyalarda . Kargo asansörle eve kadar getirip bırakıyor. Servisi arayıp randevu alıyorsun kendileri gelip açıp kurup teslim ediyor
  • Herkesin uzak durması gereken bir e-ticaret sitesi.Aldiginiz ürün ya hatalı gelir ya geç gelir ya da hiç gelmez iptal edildi derler.Her halükarda aldığınız ürünün parasının geri ödenmesi için 40 takla atarsıniz.

Ekleme;Birde kesinlikle sisteme telefon numaranızı vermeyin,sizi sürekli kampanya mesajlariyla taciz ederler ve kampanya mesajlarınin size gelmesini bir türlü engelleyemezsiniz.Telefonlarina cevap verseler çok guzel yuzlerine sovecegim ama bir türlü telefonlarına ulaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: opbishop

Bugün bir kampanya da hepsiburada yapmış özellikle kontrol etmek istedim evidea çoğu üründe daha ucuz be arkadaş niye kastırıyorsun aynı gün indirim yapayım diye?

Bulabildiğim şöyle piyasa altı fiyatlar var,

http://www.evidea.com/…-dolap-beyaz-dkt186/p/434399

http://www.hepsiburada.com/…i-dolap-p-hbv000000h18x

Dolap evideada 80'e geliyor.

http://www.evidea.com/…ehpa-renkli-ono1665/p/699376

http://www.hepsiburada.com/…-takimi-p-hbv0000013gm3

Zigon çok uygun geldi, kaliteli duruyor. özellikle hanımın istediği zigon olduğu için daha uyguna almanın mutluluğunu yaşıyorum.

Geç teslimat sıkıntıları var ama şu fiyatlar benim bütçe için çok uygun, bu kampanyayı boş geçmem.

Bu kadar belli etme bari..

• Masasın 1 bağlama parçası eksikti şikayetimi ilettim 2 hafta sonra yeni eksik parça yerine yeni masa gönderdiler buda böyle bir anımdır çok değişik bir site.
  • böle önceden duyurulan iddialı kampanyalar genelde balon olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.