Şimdi Ara

Ev Fiyatları %20 Geriledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
2.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ev fiyatları %20 geriledi. Burda kriz yok durgunluk var balon yok talep yüksek hatta yetmiyor diyenler, sattığı konutun reklamını yapmak için üyelik açıp inşaat sektörünü öven emlakçılar neredesiniz?

İstanbul’da kentsel dönüşüm ile stokların arttığı bölgeler ve lüks konutlarda fiyatlar düşüşe geçti. Özellikle Anadolu yakasında konut satış ve kira bedelleri yüzde 20’yi aşan oranda düştü.

http://www.ntv.com.tr/emlak/ev-fiyatlari-yuzde-20-geriledi-stoklara-beklenen-talep-gelmedi,7adrWnkU8kCTB_Dn-UaQUA

• sadece istanbuldamı
  • Ben farklı birşey diyeceğim.İstanbul da geçen hafriyat kamyonunun altında bir çocuk can verdi.Bu kaçıncı hafriyat kamyonu faciası bilmiyorum ama artik yetmez mi?Ev yapacağım diye insanları öldürmekten başka birşey yapmıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

sadece istanbuldamı

Piyasa araştırması istanbul çevresinde yapılmış. Diğer illerle ilgili herhangi bir veri yok henüz. Fakat istanbuldaki balon diğer şehirlerle kıyaslanmayacak vaziyette bunu söyleyebilirim. O balon da yavaş yavaş sönüyor neyse ki. Patlaması ülke için zararlı olabilirdi sönmesi çok daha iyi. Umarım artık 299. evine 1 adet daha ekleyerek 300 e tamamlayanlar değil de gerçekten ihtiyacı olanlar ev sahibi olur ve bu iş bir yatırım aracı olmaktan çıkar.
  • %40 falan daha düşerse anca normal seviyelere gelir

• 180k ya aldığım 1+1 320k oldu 1.5 sene de ne değer kaybı arkadas

• 3 sene önce 90 kya aldığım ev 160 k şu an. Mümkün değil gerilemez.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    bu güzel oldu yeni ev arayanlar için bizim içinde iyi oldu bayağı
  • Kagit ustunde fiyatlar oyle. Koyun bakalim sahibinden ilana kac ay kalacak? Konutunun fiyatiyla ovunen ilanlari ozellikle takip ediyorum adam 300 k lik daireyi 2 ayda 250 ye dusurdu. Balon dememizin sebebi bu zaten sen o fiyat oldugunu saniyorsun ama piyasada o fiyattan satilmiyor. Bir dene ilan ac hakli oldugumu goreceksin.

• Daha da düşmesi dipleri görmesi dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 14 Aralık 2016; 21:03:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Kagit ustunde fiyatlar oyle. Koyun bakalim sahibinden ilana kac ay kalacak? Konutunun fiyatiyla ovunen ilanlari ozellikle takip ediyorum adam 300 k lik daireyi 2 ayda 250 ye dusurdu. Balon dememizin sebebi bu zaten sen o fiyat oldugunu saniyorsun ama piyasada o fiyattan satilmiyor. Bir dene ilan ac hakli oldugumu goreceksin.

Ben Antalyadayım piyasa çok canlı buralarda biri alıyor biri satıyor falan. Öyle kağıt üstü değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Daha da düşmesi dipleri bulması dileğiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetYOL

quote:

Kagit ustunde fiyatlar oyle. Koyun bakalim sahibinden ilana kac ay kalacak? Konutunun fiyatiyla ovunen ilanlari ozellikle takip ediyorum adam 300 k lik daireyi 2 ayda 250 ye dusurdu. Balon dememizin sebebi bu zaten sen o fiyat oldugunu saniyorsun ama piyasada o fiyattan satilmiyor. Bir dene ilan ac hakli oldugumu goreceksin.

Ben Antalyadayım piyasa çok canlı buralarda biri alıyor biri satıyor falan. Öyle kağıt üstü değil yani.

Dedigimi yap dene ustat.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AhmetYOL

quote:

Dedigimi yap dene ustat.

Ben sahibinden.com falan değil gördüklerimi söylüyorum. İnanıp inanmamak senin tercihin İstanbul'u bilemem tabi.

• Ne gerilemesi aksine yımırta fiyatları gibi arttı bile.
  • Seve seve gerileyecek o ev fiyatları.

Milleti keriz gibi düdüklediler yıllardır.

Şimdi 250.000 den kapıyı açanlar 220000 lerde seyrediyor.

Daha da ineceksiniz... ... ... ..
  • konut işinden bahsedilmiş.şuan bu konut fiyatlarıyla konut satışları durar artık.cünkü 1300 lira maaşla konut alamaz hayal.yatırım için alacaklarda almaz bece neden dersen şimdi 500 bin lira daire alacağına gider mevduat faizine yatırır aylık 5000 kazanır.kiraya verse alcağı kira 1500 .dersenki değerleniyor istediği kadar değerlensin bu paraları kim verir.yani al satcıların işide zor artık eskisi kazanamaz.
  • fiayalar zaten aşırı şişikti belki biraz insaf etmişlerdir.
  • Düşse de ev alsak 20 yıldır kiradayız.
  • ulan halbuki ne güzel inşaatlar yapıp satacaktık avrupaya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.