Şimdi Ara

Fizik kitap tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
3.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu an Palme çözüyorum optikteyim, bu bitince çözecek kitap lazım. Öyle çok iyi değil fiziğim. Önerebileceğiniz kitap var kı hedef 8K MF3'ten, ygs lys ayrı ayrı da olur birleşik de olur fark etmez yani, çözümlü olsa müthiş olur ama. Birey B alcam ama daha sonra almayı düşünüyorum ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    Okyanus u forumdaki öneriler üzerine aldım. Ygs lys ayrı. Şuanda lys sini çözüyorum. Kitap iyi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gyroppa

Okyanus u forumdaki öneriler üzerine aldım. Ygs lys ayrı. Şuanda lys sini çözüyorum. Kitap iyi gibi

Hocam onu düşünüyorum, yorum ağırlıklı falan dendi ama öyle mi? Soruları nasıl acaba kolay orta zor falan bi derecelendirmeniz mümkün mü acaba?

Hocam daha yeni aldım vektörler ve tork u çözdüm. Sorular temel test mikro test ve strateji testi diye 3 e ayrılıyor. Temel test çok kolay oluyo ama her konudan 1 tane oluyo fazla olmuyor. Mikro test temel teste göre bi tık zor denilebilir ama o da kolay. Strateji testleri çok güzel. Ben ilk konuları çözdüğüm için kolay gelmiş olabilir. Kitap zaten orta seviye kitap. İstediğiniz konu varsa temel mikro ve strateji testlerinden soru örneği atabilirim

• Hocam şu strateji testinden atabilmeniz mümkün mü acaba? Şu son konulardan birinin, fark etmez. Çok teşekkürler hocam şimdiden Hocam ygs'si hakkında bilginiz var mı acaba o nasıl ki?

• Okyanus iyi. Ondan başka yayın denizi ve endemik de iyi. Bunlar hep ygs lys ayrı

• quote:

Orijinalden alıntı: OpethciVeled

Okyanus iyi. Ondan başka yayın denizi ve endemik de iyi. Bunlar hep ygs lys ayrı

Hocam şimdi yayın denizi için geçen yıl yanlış sorular var vs falan diyolardı o yüzden bakmadım.
    Okyanusa bi ısınıyorum gibi ama bakalım
    Endemik için de biliyosunuzdur matematiği zorluğuyla meşhur o yüzden bi önyargılıyım gerçekten zor mu hocam ygs endemik fizik, biliyo musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mormegil7

quote:

Okyanus iyi. Ondan başka yayın denizi ve endemik de iyi. Bunlar hep ygs lys ayrı

Hocam şimdi yayın denizi için geçen yıl yanlış sorular var vs falan diyolardı o yüzden bakmadım.
    Endemik için de biliyosunuzdur matematiği zorluğuyla meşhur o yüzden bi önyargılıyım gerçekten zor mu hocam ygs endemik fizik, biliyo musunuz?

Bende lyssi var endemiğin de ideal normal bir kitap gibi duruyor. Zaten üzerinde de matematiği gibi "yüksek hedefliler için" notu iliştirilmemiş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mormegil7

quote:

Bende lyssi var endemiğin de ideal normal bir kitap gibi duruyor. Zaten üzerinde de matematiği gibi "yüksek hedefliler için" notu iliştirilmemiş

Ha o zaman ygs'sine bi bakıyım hocam, lys'si için bi arkadaş tavsiye etmişti güzel diye. Hocam peki lys'sini mi alıyım ygs'sini mi sizce? Yani ygs konuları lys kitabında da vardır diye tahmin ediyorum ama

• Hocam ygs icin sunu al http://www.kitapsarayi.com/YGS-Fizik-Soru-Bankasi-Fen-Bilimleri-Yayinlari,PR-17181.html
    Lys icinde ben eski kaynaklari kullanicam palme ab ve guvender lys var sen de eskileri kullan bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radagasty

Hocam ygs icin sunu al http://www.kitapsarayi.com/YGS-Fizik-Soru-Bankasi-Fen-Bilimleri-Yayinlari,PR-17181.html
    Lys icinde ben eski kaynaklari kullanicam palme ab ve guvender lys var sen de eskileri kullan bence.

Hocam eski fen bilimleri ygs lys var, yıldız serisi, şu mor olan kitap. Sorular benzer midir acaba?

Ben o kitabi cozmedim hocam o yuzden bilemiyorum ama bu palmenin ustune iyi gider 170 sayfa bir sey zaten coz gitsin.bizim hataya toleransimiz yok biliyorsun

• quote:

Ben o kitabi cozmedim hocam o yuzden bilemiyorum ama bu palmenin ustune iyi gider 170 sayfa bir sey zaten coz gitsin.bizim hataya toleransimiz yok biliyorsun

Bilmem mi hocam bu bahsettiğim kitap da güzeldir hocam, şimdikiler pek bilmez bi bakıyım hocam 170 sayfa iyi olur kısaymış hem

Ben cozuyorum suan birey b+bu kitap var gecen seneden palme ab ve guvender de var yeni kitap almayacagim alip alip cozmuyoz :D ama illa alicaksam yayin denizi ygs ve palme lys alabilirim :D

• quote:

Ben cozuyorum suan birey b+bu kitap var gecen seneden palme ab ve guvender de var yeni kitap almayacagim alip alip cozmuyoz :D ama illa alicaksam yayin denizi ygs ve palme lys alabilirim :D

Hocam sizde baya varmış valla gerçi benim fizik kitapları da boştu biraz da sınav açıklanmadan önce verdim, hiç tahmin etmezdim üçüncü yıla kalacağımı valla
    Hocam yayın denizi için dediğim gibi yanlış çok demişlerdi. Bi de çok sevdiğim eski hocamın yazdığı kitap var bilgi sarmal ygs fizik s.b adam çok iti öğretmendi de kitap için bilmiyorum yani nasıldır

Yayindenizinin disinda yeni nesil sozel sorular diyordu o yuzden almayi dusunuyordum ama hata coksa bilemiyorum baska bakarim ama once eldekileri bi temizleyeyim :D bi de nitelik yayinlari var cift tarafli palme nin yayiniymis ama cok kalin geldi bana ona da bakabilirsin.

• Hocam yanlışlara geçen yıl diyolardı, yani yeni basımda düzeltmiş olabilirler yani bi bakın isterseniz yine de yani Hocam duydum nitelik yayınlarını ama daha hiç bakmadım bile yani, kalınsa bi de çözesi gelmiyo insanın bitmiyo kitaplar

• Up

• Up

• 11 fizik çok detaylı 11.sınıf kitaplarımdan gideceğim.12.sınıf için çap fasikül aldırdı hoca

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.