Şimdi Ara

Fizik kitap tavsiyesi? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LYS

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ygs lys bir arada olanı soruyosunuz heralde, gelişim serisi olan. Kötü bi şey duymadım valla bu zamana kadar, herkes övüyo o kitabı.

• Sınav yayınları fizik soruları gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Sınav yayınları fizik soruları gayet iyi

Hocam eski basımları için biraz kolay diyolardı sanki, yani yanlış hatırlamıyorsam eğer. Yeni basımları güzel mi?

• matematik için apotemi yayını
    geometri için okyanus
    fizik için okyanus, palme
    kimya için palme kesinlikle!
    biyoloji için palme ve okyanus.
    fen derslerin de palme daha başarılı bana göre yorum ve bilgi soruları çok kaliteli. apotemi ise matematik te çok iyi özellikle limit türev integral üçlüsü için mükemmel. diğerleri içinde öneririm tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

matematik için apotemi yayını
    geometri için okyanus
    fizik için okyanus, palme
    kimya için palme kesinlikle!
    biyoloji için palme ve okyanus.
    fen derslerin de palme daha başarılı bana göre yorum ve bilgi soruları çok kaliteli. apotemi ise matematik te çok iyi özellikle limit türev integral üçlüsü için mükemmel. diğerleri içinde öneririm tabi ki.

Hocam okyanusu pek bilmiyorum ama diğerlerine katılıyorum. Palme her fen dersi için en iyi kaynak, özellikle kimyada tek başına bile yeter. Fizikte Palme ygs çözdüm, bulabilirsem böyle bi kitap çok güzel olur. Okyanusa iyi diyen de var kötü diyen de var hocam iyi mi sizce o kadar? Özellikle fizik ve biyolojide

• Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    okyanus kolejindeydim lisedeyken, yani tüm okyanus kaynaklarını biliyorum neredeyse, bize özellikle biyoloji okyanus soru bankaları öneriliyordu, ayrıca fiziğin soru bankasındaki sorular çok iyi hazırlanmıştı. yani sorular daha önceden gördüğüm gibi değildi. daha çok bilgiye dayalı değil soruyu hangi yolla çözeceğini düşündürüyor sorular. atıyorum sana soruda ip gerilmesini soruyor ama verdiği ağırlıları kullanmana bile gerek kalmıyor. bu tip sorular her kaynakta var ancak ben en iyilerini okyanusta gördüm ama kimyası için aynı şeyi söyleyemem. o kadar da iyi değil açıkçası aynı şey matematik içinde geçerli çok fazla gereksiz soru biçimi var.
  • quote:

okyanus kolejindeydim lisedeyken, yani tüm okyanus kaynaklarını biliyorum neredeyse, bize özellikle biyoloji okyanus soru bankaları öneriliyordu, ayrıca fiziğin soru bankasındaki sorular çok iyi hazırlanmıştı. yani sorular daha önceden gördüğüm gibi değildi. daha çok bilgiye dayalı değil soruyu hangi yolla çözeceğini düşündürüyor sorular. atıyorum sana soruda ip gerilmesini soruyor ama verdiği ağırlıları kullanmana bile gerek kalmıyor. bu tip sorular her kaynakta var ancak ben en iyilerini okyanusta gördüm ama kimyası için aynı şeyi söyleyemem. o kadar da iyi değil açıkçası aynı şey matematik içinde geçerli çok fazla gereksiz soru biçimi var.

Hocam kimya ve matematikte kaynak sıkıntısı yok çok şükür, biyoloji ve fizikte ihtiyacım var iyi oldu bu lys okyanusu almayı düşünüyodum zaten hocam, kesinleşti gibi, teşekkürler

• bu arada anlamadığın konular için youtube da "hocalara gelidik" diye bi kanal vardı sanırsam orası iyi anlatıyordu...
  • quote:

bu arada anlamadığın konular için youtube da "hocalara gelidik" diye bi kanal vardı sanırsam orası iyi anlatıyordu...

Biliyorum hocam kanalların bi çoğunu
    Matematik geometri biyoloji ve kimya için hocalara geldik, fizik için umut öncül güzel oluyo baya.

• Lys fizik konu anlatim ve soru bankasi icin ne onerirsiniz aklimda palme var gibi ama onu alma bunu al diyebileceginiz kaynaklar varmi

Ygs kismi bitti onun icin SB olabilir o taraftanda

• Nihat bilgin

Cenk hoca da ayni şekilde , siz alin bu kitabi ya ygs icin tek fizik soru bankasi yeter zaten. Lys icin digerlerini aliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Justforyou12

Cenk hoca da ayni şekilde , siz alin bu kitabi ya ygs icin tek fizik soru bankasi yeter zaten. Lys icin digerlerini aliriz

Dayanamadım aldım zaten hocam dün akşam kitapçıda bi bakıyım dedim, bi kaç sayfaya baktım hep yorum sorusu vardı, aldım dayanamadım

Kitapta cok guzel sorular var hocam cozdunuz mu bilmiyorum ama bu kitap da tavsiye listesine eklenebilir , keske lys kısmını da onlar yazsaydi :(

• Körfez ygs lys fizik sb var çözümlü eski müf.
    Palme ygs fizik var yeni müf.

bu ikisini gömerim yeter.
  • quote:

Kitapta cok guzel sorular var hocam cozdunuz mu bilmiyorum ama bu kitap da tavsiye listesine eklenebilir , keske lys kısmını da onlar yazsaydi :(

Aynen hocam çok güzel sorular var. Lys yazsalardı hiç düşünmezdim valla alırdım, endemik boşuma çözmüşüm

Endemik de guzel diyolardi değil miydi ya

• quote:

Endemik de guzel diyolardi değil miydi ya

Ya hocam güzel de ben bilgi sarmalı daha çok beğendim. Yani ekstradan çözmeme gerek olmazdı endemik'i daha sonra alsaydım.

Hocam fazla kitap göz çıkarmaz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.