Şimdi Ara

Fizik kitap tavsiyesi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
3.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Justforyou12

Hocam bilgi sarmal'da hangi hocayi diyorsunuz? Cenk hoca mi hakan hoca mi :D

Hakan hoca cenk hoca da baya övülüyodu hocam size o mu giriyodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macella

okyanusun geometrisini aldım berbattı ondan beri okyanusa bulaşmıyorum.

Hocam sizle sıradışı analiz için konuşmuştuk yanlış hatırlamıyosam bi kaç yere baktım göremedim kitabı, siz basit gelebilir deyince çok üstelemedim zaten. Şimdi bakıyorum artık lys kitabı da alabilirim belki, konular aynı zaten sanırım

• Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    hocam karaağaç fasiküllerine bakın ygs lys birlikte ve çözümlü bende bugün aldım bunu hem ygs tekrarı hemde lysyi ygsden önce bitiririm diye
  • http://www.soranogrenci.com/ygs-fizik-kitap-onerileri/ konu anlatım,soru bankası ve deneme önerileri için inceleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macella

hocam karaağaç fasiküllerine bakın ygs lys birlikte ve çözümlü bende bugün aldım bunu hem ygs tekrarı hemde lysyi ygsden önce bitiririm diye

Hocam geçen yıl dalgalar ve modern fizik fasikülünü almıştım karaağaçın. Ama nedense bi türlü ısınamadım yani çok böyle sıkışık geliyo yazılar falan o yüzden sanırım. Ama bi alır bakarım hocam yine de iyi hatırlattınız teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: erkaneroglu51

http://www.soranogrenci.com/ygs-fizik-kitap-onerileri/ konu anlatım,soru bankası ve deneme önerileri için inceleyebilirsin.

Sağolun hocam baktım da, final körfez falan diyodu bu kitapları da bi araştırmak lazım, teşekkürler

Cenk hoca giriyodu bize Cenk hoca su ana kadar gordugum en iyi fizik öğretmeni. Hakan hoca da oyleymis soylentilere gore sizin dersinize hakan hoca mi giriyodu :D Açı daydiniz o halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-056B461B1 -- 21 Ekim 2016; 21:48:46 >
  • quote:

Cenk hoca giriyodu bize Cenk hoca su ana kadar gordugum en iyi fizik öğretmeni. Hakan hoca da oyleymis soylentilere gore sizin dersinize hakan hoca mi giriyodu :D Açı daydiniz o halde

Evet hocam açıdaydım benim de gördüğüm en iyi fizikçi hakan hocaydı bu sene bize giriyodu ne güzel hakan hoca, meb'e geçince rezil oldu fizik derslerimiz

Cenk hoca da gecti biz de mahvolduk hocam Açı nin fizik zumresi çöktü :D

• quote:

Cenk hoca da gecti biz de mahvolduk hocam Açı nin fizik zumresi çöktü :D

Hocam valla en iyi iki fizikçi gitti Kemal hoca da gitti geometrici belki tanırsınız, geometri de bitti bizim geçen yıl

Yok hocam tanimiyorum o hocayi :D bize zeynep hoca girmişti :D

• quote:

Yok hocam tanimiyorum o hocayi :D bize zeynep hoca girmişti :D

Zeynep hoca bizim matematikçiydi hocam, iyiydi o da

Acayip tatli bir kadindi :D sinifca az delirtmedik onu . Matematige Mikail hoca giriyodu bize. Efffsaaaneeeeyydii

• quote:

Acayip tatli bir kadindi :D sinifca az delirtmedik onu . Matematige Mikail hoca giriyodu bize. Efffsaaaneeeeyydii

Hocam 12'de de mezunda da zeynep hoca girdi bize çok iyi kadındı ya Mikail hocayı çok merak ederdim ben dayak yediniz mi hiç siz de

Yok hocam cok sukur yemedim ama birilerini koridorlarda kovaladigini duymustum cok muhtesem bir hoca ve muhtesem bir insan . Arkadaslarimin anlattigina gore eli de bayagi agirmis

• quote:

Yok hocam cok sukur yemedim ama birilerini koridorlarda kovaladigini duymustum cok muhtesem bir hoca ve muhtesem bir insan . Arkadaslarimin anlattigina gore eli de bayagi agirmis

Benim arkadaşlar çok yiyodu hocam ordan biliyorum ağır olduğunu çok iyi öğretmen diyolardı hocam valla zaten öyle bi tip var

Mikail hocanin elinden sağ çıkmak zordur .. guzel günlerdi valla, Açı da rehberlik disinda iyi hocalar vardi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-056B461B1 -- 25 Ekim 2016; 11:27:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gyroppa

Okyanus u forumdaki öneriler üzerine aldım. Ygs lys ayrı. Şuanda lys sini çözüyorum. Kitap iyi gibi

nasıl hocam lyssi ygs için karaağaç aldım ama lys için almayı düşünmüyorum çünkü çok sayısal kalıyor, önerir misiniz lyssini seviyesi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicksizayı

1-2 hatalı soru hariç iyi bol test var kolaydan zora gidiyor zoru çok zor

hocam konu anlatım kısmından testlerden vs bir kaç sayfa çekip atabilir misiniz
  • quote:

Mikail hocanin elinden sağ çıkmak zordur .. guzel günlerdi valla, Açı da rehberlik disinda iyi hocalar vardi :D

Rehberlik iyi değil miydi hocam sizce Hocam çok güzel hocalar vardı da rezil ettiler bizi geçen yıl, açı bitti yani gidilmez asla bundan sonra. Burda da çok yazdım. giden iki kişiyle konuştum pişmanlar malesef

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.