Şimdi Ara

Fizik kitap tavsiyesi? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Degildi hocam ya :D ikinci döneme kadar güzeldi de ikinci dönemden sonra mahvoldu dersane :( ilk donem icin değil de ikinci donem icin ben de pismanlik yasadim hocam.. Bir Açı'linin halinden sadece bir baska Açı' li anlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justforyou12

Degildi hocam ya :D ikinci döneme kadar güzeldi de ikinci dönemden sonra mahvoldu dersane :( ilk donem icin değil de ikinci donem icin ben de pismanlik yasadim hocam.. Bir Açı'linin halinden sadece bir baska Açı' li anlar

Aynen öyle hocam. Bizim gelen fizikçi derslere gelmemeye başladı. Pazar sabah 8'de ders var adam gelmiyo sınava iki hafta kala, modern fizik iki haftada bitirdi alelacele, rezil etti bizi ya

• Kitap buldunuz mu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalmavuz

Kitap buldunuz mu hocam?

Hocam endemik ygs aldım çözüyorum, hoşuma gitti valla. Ama bunu bitirip başka kitaplara dalmam gerek çünkü fiziğim çok kötü var mı hocam önerebileceğiniz kitap?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mormegil7

quote:

Kitap buldunuz mu hocam?

Hocam endemik ygs aldım çözüyorum, hoşuma gitti valla. Ama bunu bitirip başka kitaplara dalmam gerek çünkü fiziğim çok kötü var mı hocam önerebileceğiniz kitap?

yok hocam ben de palme ygs fizik çözüyorum bitmek üzere ama hiç içime sinmiyor. bir kitap daha çözüp toparlamak istiyorum. ince ve kaliteli bir kitap arayışındayım. birey b veya c alacağım sanırım. çözümlü olması çok büyük bir avantaj.
  • Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    Hocammmm o dediginiz fizikci cenk hocadan sonra bize de girdi . Son konular bizim de cok berbat islendi :D belki de o yuzden bu haldeyiz diyormusum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mormegil7

quote:

Kitap buldunuz mu hocam?

yok hocam ben de palme ygs fizik çözüyorum bitmek üzere ama hiç içime sinmiyor. bir kitap daha çözüp toparlamak istiyorum. ince ve kaliteli bir kitap arayışındayım. birey b veya c alacağım sanırım. çözümlü olması çok büyük bir avantaj.

B kesin alcam hocam zaten, ama ygs fizik tam olmuş dediğimde alcam. Son yaptığım denemede öyle saçma hatalarım vardı ki valla kafayı yiycektim

Edit: hocam endemik'e bi bakın isterseniz, 248 sayfa zaten çabuk halledersiniz. Bi test 10 soru falan galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mormegil7 -- 25 Ekim 2016; 23:55:28 >
  • quote:

Hocammmm o dediginiz fizikci cenk hocadan sonra bize de girdi . Son konular bizim de cok berbat islendi :D belki de o yuzden bu haldeyiz diyormusum

Hocam fiziğim 13 net geldi ya Lys'de son kısımlar yoktu yani lys'de. Tamam benim de hataların oldu da, valla açının benden götürdüklerinin yanında hiçbi şey. Biz kaç kere idareye gittik, bize ek ders koyun dedik, son haftalarda bi koydular falan, o kadar

Aynenn hocam biz de dedik ek ders koyun diye ama olmadi
    Nasipmis valla baska bi sey demiyorum :D jale tezere gitmistim oncesinde. Cok guzeldi valla.. keske tekrar oraya gitseymisim diyorum simdi de. Hocam konuyla alakasiz cok konustuk ya fizik icin Açı nin soru bankalarini oneriyor musunuz, cozdunuz mu

• quote:

Aynenn hocam biz de dedik ek ders koyun diye ama olmadi
    Nasipmis valla baska bi sey demiyorum :D jale tezere gitmistim oncesinde. Cok guzeldi valla.. keske tekrar oraya gitseymisim diyorum simdi de. Hocam konuyla alakasiz cok konustuk ya fizik icin Açı nin soru bankalarini oneriyor musunuz, cozdunuz mu

Valla ben senelerdir açıdaydım, ilk kez pişman oldum hocam açıdan. Hocam ygs kitabında hatalar vardı yanlış hatırlamıyosam, ben sevmiyodum yani ama şöyle tarayıp güzel soruları çözün derim.

Sanki vakit kaybi olarak dusunuyor gibisiniz :D

• quote:

Sanki vakit kaybi olarak dusunuyor gibisiniz :D

Yani hocam çözülecek çok daha güzel kitaplar var fen bilimleri Palme falan güzel yani

Elimde kalmasin diye demistim de neyse kalsin o halde kotu cozup vakit kaybetmeyelim :)

• quote:

Elimde kalmasin diye demistim de neyse kalsin o halde kotu cozup vakit kaybetmeyelim :)

En mantıklısı hocam

• Bry b

• quote:

Orijinalden alıntı: The Matthaus

Bry b

Hocam çözcem onu zaten. Ama ondan önce çözebileceğim bi kitap var mı onu arıyorum, denemelerde soru kaçırıyorum hala fizikten

• Hocam Sarmal ygs yi aldim :D isimleri gorunce bi huzunlendim ama kitap genel anlamda cok guzel gorunuyor :D cenk hoca hep sorularin cok sayisal olmasından sikayet ederdi , bu kitap bence tam ygs ayarında siz bakmis miydiniz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-056B461B1 -- 27 Ekim 2016; 23:22:59 >
  • quote:

Hocam Sarmal ygs yi aldim :D isimleri gorunce bi huzunlendim ama kitap genel anlamda cok guzel gorunuyor :D cenk hoca hep sorularin cok sayisal olmasından sikayet ederdi , bu kitap bence tam ygs ayarında siz bakmis miydiniz :D

Hocam kapağı falan bi garipti kitabın, yani düz karton gibi değil pürüzlüydü çok hoşuma gitmişti bi ona baktım Hocam güzel diyosanız alıp çözcem

Ben cozeyim oyle haber vereyim size :D kitap daha yeni geldi :D Cenk hocanin ve Hakan hocanin cok hayalkırıklığına ugratacagini dusunmuyorum ama bir deneyelim :D

• quote:

Ben cozeyim oyle haber vereyim size :D kitap daha yeni geldi :D Cenk hocanin ve Hakan hocanin cok hayalkırıklığına ugratacagini dusunmuyorum ama bir deneyelim :D

Yani hocam ben de sanmıyorum, hakan hoca için konuşıyım derste çok güzel sorular çözüyodu kafasından yazıp

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.