Şimdi Ara

Bu adamın sinan la sıkıntısı ne ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şimdi kulübeye mahkum etti.
    80 de oyuna alıyor.
    Yasin in yerine 60 70 te alamaz mıydı?

Oyuncu değişikliği konusunda çok zayıf .
    Josue yerinde sinan oynuyor olsaydı 3 2 bitmişti bu maç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sinan çalışmıyor diyor, kendini geliştirmiyor diyor.

ama josue de çok kötü be kardeşim. daha 1 maç yok ortalama oynadıgı.
  • Haftaya 11 başlayacak bence. Son iki maçtır girdiğinde hırslı bir görüntü sergiliyor, Yasin de topu sürüyor sonrası yok zaten adamda, eli ayağına dolaşıyor onu yedeğe çekecektir.
  • Calismiyor da yasin den de mi kötü ?
    Josue den de mi kötü ?
    Ben olsam 4 4 2 ye döner onu eren in yanına koyarım.

• Şu kadroda Sinan banko oynar.
  • Sinan müthiş yetenek ama kimse kusura bakmasın kendi şımarıklığı. Geçen sene herkes padişah koltuğuna oturttu beyefendi şımardı. Abilerine özendi yerde yatmalar , fizik eksikliği vs.

Form tutsa zaten göz bebeğimiz ama sırf genç yetenek , yakısıklı diye oynayacak değil. Aklını başına devşirsin.Bruma'yı örnek alsın ilk geldiğinde herkes eleştirdi şimdi herkesin göz bebeği.

Oynayan adamı herkes sever. Umut da iyi oynasa o da sevilecekti.Kimseye garezimiz yok. Ha Yasin çok mu iyiydi hayır ama Yasin ile başlamayı tercih ederdim ben de.

Sinan'ın ilk 11 başlamaması kesinlikle doğruydu fakat daha erken girmesi gerekirdi. Beşiktaş tüm riskleri aldı çok boşuk bıraktı.Sinan'ın 60 civarı girmesi gerekiyordu. En geç 70.
  • gerçekten josue bence girdiği maçlarda çok kötü oynadı ama sinan öyle değil. yasin desen top yaptırıyor sürekli bu adama bir maçta ilk 11 de şans verilmeli.
  • Josue yi en son gol atarken gördüğüm olmayan bir penaltı kullanmıştı.

• Sinan
    Yasin den 10
    Josue den 100 Kat daha verimli olur.
    İlk 11 olmasa bile ...
    80 den sonra giren Cavanda ne yapsın , josue ne yapsın sinan ne yapsın ?

• karabük maçında öyle laubali ve kötü oynarsa öyle çiziği yer yasinde iyi ne yapcan sinani olm ? sinan kim yahu ?
    rikerink reyis oynatmıyorsa vardır bildiği oda karabük maçında kötü oynamıyaydı..böle adamlar hep iyi oynucak epey süre kanıtlıcak yoksa kesik yer kendini sinan kendini nerde kanıtladı da konu açıyonuz türkiye kupasında alt lıg takımlara attıgı golle mi :D
  • saçlarını artist artist boyatıp karabük ve bjk maçlarında bile koşmaktan aciz olursa kesiği yer. maçları takip etmiyorsunuz galiba. haftaya oynar Arena'da
  • Sinan olmuş bir oyuncu değil ve daha sezonun ilk maçlarında bile oldum havasına girip koşmayan mücadele etmeyen bir yapıya bürünmüştü. Kesilmesinin ana sebebi bu bence, biraz burnunu sürtmek. Akıllanıp çalışmaya ve mücadele etmeye başladığında daha fazla süre alacaktır, ama bana kalırsa ilk 11 oyuncusu olması şuan için zor çünkü Podolski geliyor ve geçen sezonki gibi oynarsa Podolski kesilmez. Bruma da gayet hırslı ve istekli başladı. Sinan en büyük şansını kaybetti. Şimdi bir sakatlık(İnşallah olmaz.), ceza ya da formsuzluk kovalayıp iyi değerlendirmeyi bekleyecek.
  • Karabuk macinda geriye gelmeyip linnes zaten kotu iyicene rezil etti adami

• Yasin Öztekin gereksizini değil, promising Sinan Gümüşü görmek, izlemek istiyoruz.

• çok şımarmıştı, kenara çekilmesi iyi oldu..
  • Yasin'e gareziniz ne la elinden geleni yapıyor çocuk Türkiye ligi için de gayet iyi bir kanat oyuncusu. Sinan gamsızı sahada ruh gibi dolaşacağına Yasin çalıma girsin kaptırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riekerink bunu hep yapiyor.gecen mactada yapti aynisini.

Ben acaba oyuncularin fizik gucu artsin diyemi yapiyor diye dusunuyorum ama zaten selcuk sneijder 90 dakikayi cikaramayan adamlar.

• Defansa 0 yardım. Koşmuyordu Sinan. O yüzden kesti ki doğruydu. Dersini almışsa buyursun oynasın.

Asıl Linnes'e şans vermeli bence. Süper kupa maçında iyiydi. Bir maç koridor oldu Sinan-Linnes kötü oynayınca. İkisi birden formayı kaptırdı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.