Şimdi Ara

Netflix, Türkçe içeriklerle, Türkçe olarak hizmet vermeye başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
3.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix te indir izle seçeneği yok mu? Öyle bir seçenek varsa 1 gecede 3 mbps ile 2 film belki iner

Türkçe altyazı desteği her içeriğe eklenirse seve seve abone olurum.
  • Akk bize pişkin pişkin gülüyor.

• Netflix, Türkçe içeriklerle, Türkçe olarak hizmet vermeye başladı

Fiyatlandırma ideal bence . HD ve UHD kullanamayacağımıza göre 16 TL gayet cazip geliyor.
  • Behzat Ç sansürsüz gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çamur gibi görüntü var. Ayalarda en yüksek seçili ancak izleme panelinde herhangi bir seçim kısmı yok. Görüntü de 480p den hallice. Bilgisi olan?
  • Ilk 2dkdan sonra düzeliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKK varken Netflix'i Türkiye'ye getirmek yanlış bir karar olmuş.

• Netflix'in ülkemize gelmesi ve büyük oranda Türkçe olmasına genelde çevremde tepki 'biz zaten indiriyoruz, sitelerden izliyoruz' fakat ben şahsen çok mutlu oldum böyle servislerin ülkemize gelmesi çok iyi bir gelişme. Hem popüler dizileri izleyebiliyoruz her yerden ama eski dizileri bulması, indirmesi sıkıntı oluyor çoğu zaman. Hem böyle düzgün bir sistem ile izlemenin keyfi başka olur diye düşünüyorum. Vodafone ile ortaklığı umarım kampayanlara neden olur ve konsollar içinde farklı seçenekler gelir diye düşünüyorum artık Xbox One'ın bir sürü bize gereksiz olan özelliği anlam kazanabilecek.
  • Dizi izleyen çoğunluk üniversitede öğrenci ki ben de ayda 28 lira hayatta veremem

• Akk varken kullanması zor ayrıca hd paket 28 tl aşırı pahalı .15t tl'lik olanın görüntü kalitesi cidden kötü para verilmez buna.
  • Vallahi geldi de kota olayından ötürü tercih edenlerin daha az olacaktır. Ben dizi her zaman izlemiyorum. İzlersem de sayılı. Çünkü kotayı aştığımda cidden 2-3 kişi bir evde aynı interneti kullanınca durum sıkıntılı oluyor.
  • RobinKyle@ kullanıcısına yanıt
    hehe
  • 4k için deneme sürümü başlattım. HDR video açtığımda net görüntü vermiyor. 4k da bu internetle sıkıntılı. ayarları olması lazım aslında. en yüksek kaliteyi seçtirmesi lazım. TV'den kullanıyordum. sony 55xd8505 android tv. varsa çözüm anlatın :)
  • Btk baskanimizin dedigi gibi durdurup 1 gun bekletin izlenir o.

Yemek tarifi gibi kesks baskan olacagina asci olsaymis.

• her sitede aynı haber copy/paste yapılmış HD derken 720p mi 1080p den mi bahsediyor yani standart pakette 720p izleyebilecekmiyiz hiç bir yerde yok bu haber

• Yerli dizilere yer vermeleri güzel ama biraz boşuna olmuş. Bu dizileri izleyenlerin çoğu böyle bir servise para vermez. Superonline ile kotadan harcamama gibi bir anlaşma bekliyordum ama turkcell tv varken superonline hayatta bu işe girmez.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    çözünürlük konusunda hiç sıkıntı çekmedim. benim kullandığım 2 kişi+hd olarak geçiyor. yanlış bilmiyorsam 1080p veriyor olması lazım ama youtube gibi seçme şansınız yok kendisi ayarlıyor. ama dediğim gibi hiç çamur gibi görüntü sıkıntısı yaşamadım. zaten laptopdan izlediğim için 720-1080 arasında dağlar kadar fark olmuyor küçük ekranda. ilk ay ücretsiz nasıl olsa. ben enpara bankamatik kartıyla üye oldum. siz de üye olun deneyim bir ay ben çok memnunum.

bir de kart bilgilerini verince zart diye para çekerler diye korkunuz olmasın deneme süresinin bitişine yakın uyarı maili geliyor. oldu ki maili görmediniz müşteri hizmetleri çok ilgili anında para iadesi yapıyorlar hatta neden memnun değilsiniz gelin size bir ay daha deneme süresi verelim diye de yardımcı oluyorlar. işleyiş gayet güzel yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemaker

her sitede aynı haber copy/paste yapılmış HD derken 720p mi 1080p den mi bahsediyor yani standart pakette 720p izleyebilecekmiyiz hiç bir yerde yok bu haber

Hd 720p
    Full HD 1080p

• Bilginiz olsun, en yavaş internet ile bile HD izlenebiliyor Netflix. AKK'yı dert etmeyin.
  • St Batuhan kullanıcısına yanıt
    dimi hocam internete vergi veriyozda ne oluyo adamlar bizle dalga geçiyoo...ayın 1 de kaldırıyon akk yi alt yapı bi sorun olmuyo da ayın diger yarısındamı sorun oluyor..maksat türk insanını internette rahat bırakmamak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.