Şimdi Ara

20-27 arası arkadaşlar, neler elde ettiniz bugüne kadar hayatta?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
19
Favori
7.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 ve 27 yaş arasında olan dh üyesi arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Bugüne kadar hayatta neler elde ettiniz neler başardınız nelere sahipsiniz hayatta geldiğiniz nokta neresi? Yaşınızı da belirtebilirsiniz tam olarak.

Not: evli misiniz, bugüne kadar hiç sevgiliniz oldu mu, mesleğiniz var mı, araba ev çocuk vs var mı gibi herşeyden bahsedebilirsiniz.

Edit: Bu arada kendimi bu konuda anlatmamıştım, beni merak eden olursa hayatta kendi çapımda ulaştığım en büyük başarıyı paylaşayim:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118106189&p=1#118106189

İki ay önce açmıştım o konuyu ama inanmayan bi çok arkadaş olmuştu. Tabi hayatımda bi çok olumsuzluklarda var forumda açtığım konularda genelde anlatıyorum bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicideRelated -- 23 Ağustos 2016; 23:31:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 92 doğumluyum 17 ağustosta ikinci evlilik yildonumumuzu kutladık eşimle..daha önce sevgilim olmadı eşimle de tanıdıklar vasıtası ile tanıştık ve severek evlendik 1 yaşında dünyalar tatlısı kızım var..küçüklüğümden beri eğitimini aldığım bir işte çalışıyorum 2800 lira maaşım var..rahmetli babam vefat etmeden önce bana ev almisti (allah binlerce kez razı olsun) o evi kiraya verdim şimdi çalıştığım yerde kirada oturuyorum..Düğün birikimlerimle 2000 model bi reno Clio aldım şu an ona biniyorum

Hayatımdan memnunmuyum hemde çok..evet çok para biriktiremiyorum ama elhamdülillah sıkıntı çekmiyorum..lüks yasamiyorum ama ailemden hicbir seyi de mahrum etmiyorum..herşey zamanla olur inşallah..

Evliliğimden memnunmuyum hemde çok..insanın hayatın yükünü paylaşacağı huyu suyu anlaştığı yumuşak huylu güler yüzlü bir eşe sahip olması anne babadan sonra dünyadaki en değerli nimettir..bide kızım var işte o ayrı cennetten kopup gelen bir parça resmen hele akşam geliyorum kapıyı çalıyorum annesi açıyor kizimda arkadan baba baba diye fırlıyor kucağıma bütün günün stresi o an gidiyor..ailem benim sahip olduğum herşey

Çok şeye sahipmiyim zenginmiyim değilim fakat sahip olmak istediğim herseye sahibim
    Daha 17 yaşındayım. İngilizce'yi ileri, İspanyolca'yı başlangıç seviyesinde biliyorum. Bir kez yurtdışına çıktım(Barcelona). Birçok arkadaş edindim oradan hala da konuşurum birkaçı ile. Basketbol ile 9 yıldır haşırneşirim. Biraz zayıfım şimdi kilo almak için spora başladım(58 kiloydum). 2 tane sevgilim oldu ilki 1 haftalık diğeri 2 yıllık(yakın bir süre önce ayrıldık konusunu da açmıştım). Şu an özgüvenim yerinde(yaptığım spor sayesinde). Ne kadar erken o kadar iyi diye düşünenlerdenimdir. Şu an tek odaklandığım şey YGS/LYS. Son 3 yılda şunu öğrendim, kendin için yaşamalısın(evlenene kadar). Çevredeki insanlar kendisine bakan, dikkat eden insanları tercih ederler. Fakat sen çevreye iyi gözükmek için değil, kendi kendine iyi görünmek için çabalamalısın. Bu düşünceyi gerçekleştirdikçe etraftaki insanların sana saygı duyduğunu fark edeceksin.

Kendimize özen gösterdiğimiz sürece birçok şeyi elde edebiliriz diye düşünüyorum. Bakın ben öyle yakışıklı birisi değilimdir. Bir deri bir kemiğimdir (1.83 boy, 58kg kilo), burnum ortaokulda yediğim kafa yüzünden hafif yamuktur, bazen kökenden dolayı Türkçe kelimeleri söylerken zorlanırım(rumum aslen) ama bunlar bana engel olmadı. En son bana göre taş denebilecek yarı yabancı asıllı bir kızla 2 yıllık bir ilişki yaşadım. Hala da hayret ederim bana nasıl baktı diye. Ama bakıyorlarmış işte. Kısacası iş bizde bitiyor. Sakın pes etmeyin.

Benden yaşça büyüksünüz birçoğunuz ne diyorsun sen liseli diyenler olacaktır. Belki bazı abilerime veya yaşıtlarıma motivasyon olur diye yazmak istedim. Konuyu baya saptırmış olabilirim içimden geçenleri yazdım kusura bakmayın.
  • Okumaya devam iste

• yaşım 27 yakında evlenicem şu 27 yaşına kadar güzel şeylerde yaşadım kötü günlerde yaşadım durumumuzun kötü olduğu günlerde oldu maddi açıdan ama herşey düzeldi şuanki hayatımdan mutluyum
  • 17 yasindayim herşeyin basindayim

• Elde var 0

• 20 yaşındayım, açıköğretim okuyorum ailemle kirada oturuyorum yakınlarda işe giricem. hayattaki en büyük başarım threesome yapmış olmak sanırım daha üstüne çıkamam gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: escuroo

20 yaşındayım, açıköğretim okuyorum ailemle kirada oturuyorum yakınlarda işe giricem. hayattaki en büyük başarım threesome yapmış olmak sanırım daha üstüne çıkamam gibi

Nasıl ayarların iki kızı birden? Yoksa paralı mı eğer özgüvenin ile ayarladıysan gerçekten başarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Stuka Bismarck

Merhaba,

Madem bu kadar içten sordun cevaplayayım. Hayatta tam istediğim noktada olduğumu düşünmüyorum. 1-2 sene öncesinden çok daha iyi durumdayım ve zamanla istediğim pozisyona gelebileceğim kanaatindeyim. Güzel bir üniversite hayatı geçirdim. Sık sık yurtdışına gittim, bu arada İngilizce ve Hollandaca öğrendim, Avrupada yaşam nasıldır bu konu hakkında tecrübe edinmiş oldum. Türkiyede yaşıyorum. Mühendisim. Büyük bir firmada, firmanın bir bölümünden sorumlu mühendisim. Mal mülk konusundan bahsetmek pek huyum değil. Kadın konusunda ise her erkeğin yaptığı birtakım kaçamaklar oluyor elbette, fakat ciddi diyebileceğim 2 ilişkim oldu, ikiside olmadı.

Anladığım kadarıyla kendini geliştirmeye önem vermişsin, yetenek ve kariyer konusunda fena değilsin ama sende de kadın konusunda şanssızlık var. Yaş tam olarak kaçtı?

• Stuka Bismarck S kullanıcısına yanıt
    hocam Flemenkçe olmuyor mu o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicideRelated

quote:

20 yaşındayım, açıköğretim okuyorum ailemle kirada oturuyorum yakınlarda işe giricem. hayattaki en büyük başarım threesome yapmış olmak sanırım daha üstüne çıkamam gibi

Nasıl ayarların iki kızı birden? Yoksa paralı mı eğer özgüvenin ile ayarladıysan gerçekten başarı

adam hollandaca diyor kız olmak zorunda değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariana Grande

17 yasindayim herşeyin basindayim

Lütfen daha yaşım erken gibi düşüncelere girme, vakit çok hızlı geçecek ve eğer gevşersen mücadele vermezsen hayatta çok pişmanlık yaşarsın şimdiden hedeflerini koyup sıkı çalış. Benim 17 yaşımdaki halime bi mesajımdır bu aynı zamanda.

• quote:

İki elinle birden mi asıldın?

• quote:

Orijinalden alıntı: scandaL.

quote:

Orijinalden alıntı: suicideRelated

quote:

adam hollandaca diyor kız olmak zorunda değil

Hollandaca diyen kişiyle threesome yaptım diyen kişi farklı farkındaysan

• quote:

Orijinalden alıntı: Stuka Bismarck

Merhaba,

Madem bu kadar içten sordun cevaplayayım. Hayatta tam istediğim noktada olduğumu düşünmüyorum. 1-2 sene öncesinden çok daha iyi durumdayım ve zamanla istediğim pozisyona gelebileceğim kanaatindeyim. Güzel bir üniversite hayatı geçirdim. Sık sık yurtdışına gittim, bu arada İngilizce ve Hollandaca öğrendim, Avrupada yaşam nasıldır bu konu hakkında tecrübe edinmiş oldum. Türkiyede yaşıyorum. Mühendisim. Büyük bir firmada, firmanın bir bölümünden sorumlu mühendisim. Mal mülk konusundan bahsetmek pek huyum değil. Kadın konusunda ise her erkeğin yaptığı birtakım kaçamaklar oluyor elbette, fakat ciddi diyebileceğim 2 ilişkim oldu, ikiside olmadı.

Hocam bende suan üniversitedeyim dil alaninda kendimi gelistirmek istiyorum öneriniz var mi ?

• Yazarsam ban yerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tavsiyeleriniz icin saolun hocam yurt disinda dil okuluna gitsem faydasi olur mi sizce ?

• quote:

Threesom ne ki arkadas?Anlamadim.Kurs filan mi bitirdin?

• Ne elde ettiğimi falan bilmiyorum ama sadece geçen zamana üzülüyorum 15 yaşında olduğum günleri özledim 20'yi geçince zaman hızla akıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagece25

quote:

Threesom ne ki arkadas?Anlamadim.Kurs filan mi bitirdin?

Ayne hocam resim kursu

Saolun hocam iyi aksamlar.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.