Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.149
Cevap
40
Favori
96.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung türkiye yi sabah dolandiriciliktan savcılığa şikayet ediyorum avukata gerekli talimatı verdim.benim derdim bu saatten sonra samsung global değil samsung turkiye dır ve telefonu iade ettiğim tarihten itibaren tazminat hakkım sonuna kadar kullanacağım. Bununla da yetinmeyecem bu ve diğer forum linkleri de bu konu hakkında mağdur olan kişilerin samsung düşüncelerini belirten yazilarida linkleriyle samsung global e tek tek mail yolu ile bildireceğim.kimse kusura bakmasın bu enayi yerine koymaktır verilen sözde durmamaktir.bu olayın para ile ilgisi kalmadı artık.ben eminim yarın öğlene kadar bu paralar yatıralcak ama dediğim gibi bu artık para meselesi değil.kendi ülkemizde samsung turkiyenin bu insanlara olan dalga geçer tavırları 4 kere aradım iban tc verin birazdan yatırıyoruz sonra yok sistemde bi hata var yok şu yok bu madem öyle 3 veya 4 gün yatırın. Hakkınızı arayın arkadaş avukatın dediğini aynen aktarıyorum yüzde yüz davayı kazanır tazminatını alırsın derdim tazminat değil arkadaş yapılan 2 çı sınıf müşteri muamelesi ve enayi yerine koyulma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: radow61

Samsung türkiye yi sabah dolandiriciliktan savcılığa şikayet ediyorum avukata gerekli talimatı verdim.benim derdim bu saatten sonra samsung global değil samsung turkiye dır ve telefonu iade ettiğim tarihten itibaren tazminat hakkım sonuna kadar kullanacağım. Bununla da yetinmeyecem bu ve diğer forum linkleri de bu konu hakkında mağdur olan kişilerin samsung düşüncelerini belirten yazilarida linkleriyle samsung global e tek tek mail yolu ile bildireceğim.kimse kusura bakmasın bu enayi yerine koymaktır verilen sözde durmamaktir.bu olayın para ile ilgisi kalmadı artık.ben eminim yarın öğlene kadar bu paralar yatıralcak ama dediğim gibi bu artık para meselesi değil.kendi ülkemizde samsung turkiyenin bu insanlara olan dalga geçer tavırları 4 kere aradım iban tc verin birazdan yatırıyoruz sonra yok sistemde bi hata var yok şu yok bu madem öyle 3 veya 4 gün yatırın. Hakkınızı arayın arkadaş avukatın dediğini aynen aktarıyorum yüzde yüz davayı kazanır tazminatını alırsın derdim tazminat değil arkadaş yapılan 2 çı sınıf müşteri muamelesi ve enayi yerine koyulma

Mesajla bana ulaşırmışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Note 5 aldım kendime sonunda, evet kesinlikle bu da çok güzel telefon... S7 ya da note 5 arasında kalmıştım note 7'yi iade ettikten sonra, edge hiç düşünmedim. S7'nin volte ve vowifi olayıyla note 5'in kalemi arasında seçim yapmak zorunda kaldım, note 5'i tercih ettim, evet çok güzel telefon, hatta S7 ve S7 edle beraber piyasanın en iyi 3 telefonu arasında(edge birinci, s7 ve ote 5 hangisi önde pek karar veremedim, S-Pen nedeniyle azıcık da olsa klasman farkı var, keşke radyo ve kızlötesi de olsa bu cihazlarda), note 5 kesinlikle çok iyi bir telefon ama bir note 7 olmuyor... Yine de memnunum... Bu beni 2 ila 5 sene götürür gibi diyeceğim ama telefon elime dün geçti, 32 GB hafızadan 10 GB kaldı geriye şimdiden :) Şu 200 GB'lik hafıza kartını hepsiburadanın iade almadığı note 7 spigen kılıfıyla beraber bi tarafa soktum artık... 200 lira daha ucuza hepsiburadada Samsung Türkiye garantili vardı note 5 ama oraya küstüğümden gittim 200 lira fazla verdim bayisinden aldım.

Kılıfsız kullanıorum, ekran koruyucu da takadım, note 7 kadar iyi bir cama sahip değil ama anahtar, bozuk para ve çakmakla aynı cebe sokmamaya özen gösteriyorum. 2 hafta böyle dayanırsam %25 indirim kuponumla beraber HB dışında başka bir siteden kılıf alacağım, daha sonra da gidip onunla beraber bir telefoncuya ekran koruyucu taktıracağım. Sonuçte bir note 7 değil, önlemimi almam lazım. Sonuçta 2 ila 5 sene arası kullanacağım ve sık sık bilgisayara yedek alıp gereksiz dosyaları silmem gerekecek, note 7 olaydı 64+200Gb ile ohooo hiç yedek ve silme ile uğraşmadan uzun süre idare ederdim :)

Bu arada radyo olmadığı için ne yazık ki 1211 adet ülkemizde arkası olmayan şarkı yükledim(arkası olmayan derken indirme yapıldığı için hiç kimsenin heap sormayacağı şarkılar o yüzden pek bilinen şerkılar değil, amatör çoğunlukla) telefona hepsi 320 kbps ama tabi ki asla bir FM radyonun keyfini vermiyor... İnternet üzerinden de dinlemek pek içime sinmiyor, ne gerek var mobil internet kotamı dolduracağım...

Bu arada belirteyim note 5 yüksek ses kaliteli flac konusunda çok başarılı, diğer markaların müzik telefonu diye satılanlarla kapışır. Sağlam bir hoparlör ve iyi bir kulaklık alırsam Sahil kenarında içerken disko ortamı bile oluşturabilirim :D

http://shiftdelete.net/note-7-ozelliklerini-note-5te-kullanin-76313

İnceleyin faydası olacaktır

• Merhaba;
    18 Ekim sabahı Samsun'da Samsung servisine para iadesi talebiyle cihazımı teslim ettim. Çarşamba günü tc no'mu almak için aradılar aynı gün Samsung'tan sms geldi paranız 5 iş günü içerisinde belirttiğiniz iban numarasına yatırılacak diye. Bugün (24 Ekim) henüz bir ödeme gerçekleşmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaff666

Merhaba;
    18 Ekim sabahı Samsun'da Samsung servisine para iadesi talebiyle cihazımı teslim ettim. Çarşamba günü tc no'mu almak için aradılar aynı gün Samsung'tan sms geldi paranız 5 iş günü içerisinde belirttiğiniz iban numarasına yatırılacak diye. Bugün (24 Ekim) henüz bir ödeme gerçekleşmedi.

Mesajla bana ulaşırmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhanergincan

Şuan kore için geçerli bu konuda Samsung Türkiye açıklama yapacaktır.

İlhan bey daha önce samsung da mı çalışıyorsunuz diye sorduğumda "keşke" diye yanıtlamıştınız, bu nedenle yazıyı size ama arkadaşınıza ithafen yazıyorum ;)

Mağduriyet sadece kore de oluşmadığına ve imaj toplama ihtiyacı globalde olduğuna göre sunulacak avantaj da global olmalı diye düşünüyorum. Aksi halde Samsung çok büyük bir ticari hata yapmış olur. Kendi fikrim sadık müşteri grubunda kayıp yaşar. Daha önce de yazmıştım beklentilerimi ama forumda bazı tipler ortaklık/hisse senedi verilsin mi diye sormuşlardı, şimdi samsung beklentimi aynen yerine getiriyor; kapak olmuştur sanırım. Samsung global ve TR organizasyonu "avantaj sağlayacak ise" bunu hızla duyurmalı. Beklentim devam ettiği için iade veya downgrade programına dagil olmadım. Bekleme ve karar verme sürecindeyim. Alternatiflerim:

1. idareten bir cihaz almak (1000-1500 tl bandında) (htc a9-samsung c7) ve çıktığında spenli galaxy almak (s veya note serisi)

2. s7e almak (resmi veya dist. Garantili) ve yine, çıktığında spenli galaxy almak (s veya note serisi)

3. Üç yoktu. Eğer bahsi geçen avantaj sağlanırsa değişim (ki resmen downgrade) programına dahil olmak ve göz göre göre 2600tl 'ye satılan cihazı 3000tl 'ye satın almak.

Ben kendi adıma 11 kasıma kadar bekleyeceğim. Tecrübe ike sabittir, acele ile davranıp samsung Türkiye organizasyonun direktiflerine uyanlar hep zararlı çıktı/mağdur edildi. Değişim programında da cihazı iade etmemiştim, iade de beklerim.

Şu bir gerçek ki samsung note7 ile çıtayı çok yükseltti ve yerini dolduracak cihaz yok. Note 7 dışında bir cihaza yöneldiğimde gm5+ ile ip7 arasında tatminsel bir fark yok benim için... (Benim gibi sektör ve ürün bilgisi olan biri bu kadar bocalıyorsa ya bodoslama cihaz almalı, ya da benim gibi kıvranıp durmalı... sen ne yaptın be samsung)

• Mesaja gelir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhanergincan

quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Note 5 aldım kendime sonunda, evet kesinlikle bu da çok güzel telefon... S7 ya da note 5 arasında kalmıştım note 7'yi iade ettikten sonra, edge hiç düşünmedim. S7'nin volte ve vowifi olayıyla note 5'in kalemi arasında seçim yapmak zorunda kaldım, note 5'i tercih ettim, evet çok güzel telefon, hatta S7 ve S7 edle beraber piyasanın en iyi 3 telefonu arasında(edge birinci, s7 ve ote 5 hangisi önde pek karar veremedim, S-Pen nedeniyle azıcık da olsa klasman farkı var, keşke radyo ve kızlötesi de olsa bu cihazlarda), note 5 kesinlikle çok iyi bir telefon ama bir note 7 olmuyor... Yine de memnunum... Bu beni 2 ila 5 sene götürür gibi diyeceğim ama telefon elime dün geçti, 32 GB hafızadan 10 GB kaldı geriye şimdiden :) Şu 200 GB'lik hafıza kartını hepsiburadanın iade almadığı note 7 spigen kılıfıyla beraber bi tarafa soktum artık... 200 lira daha ucuza hepsiburadada Samsung Türkiye garantili vardı note 5 ama oraya küstüğümden gittim 200 lira fazla verdim bayisinden aldım.

Kılıfsız kullanıorum, ekran koruyucu da takadım, note 7 kadar iyi bir cama sahip değil ama anahtar, bozuk para ve çakmakla aynı cebe sokmamaya özen gösteriyorum. 2 hafta böyle dayanırsam %25 indirim kuponumla beraber HB dışında başka bir siteden kılıf alacağım, daha sonra da gidip onunla beraber bir telefoncuya ekran koruyucu taktıracağım. Sonuçte bir note 7 değil, önlemimi almam lazım. Sonuçta 2 ila 5 sene arası kullanacağım ve sık sık bilgisayara yedek alıp gereksiz dosyaları silmem gerekecek, note 7 olaydı 64+200Gb ile ohooo hiç yedek ve silme ile uğraşmadan uzun süre idare ederdim :)

Bu arada radyo olmadığı için ne yazık ki 1211 adet ülkemizde arkası olmayan şarkı yükledim(arkası olmayan derken indirme yapıldığı için hiç kimsenin heap sormayacağı şarkılar o yüzden pek bilinen şerkılar değil, amatör çoğunlukla) telefona hepsi 320 kbps ama tabi ki asla bir FM radyonun keyfini vermiyor... İnternet üzerinden de dinlemek pek içime sinmiyor, ne gerek var mobil internet kotamı dolduracağım...

Bu arada belirteyim note 5 yüksek ses kaliteli flac konusunda çok başarılı, diğer markaların müzik telefonu diye satılanlarla kapışır. Sağlam bir hoparlör ve iyi bir kulaklık alırsam Sahil kenarında içerken disko ortamı bile oluşturabilirim :D

http://shiftdelete.net/note-7-ozelliklerini-note-5te-kullanin-76313

İnceleyin faydası olacaktır

Teşekkür ederim bu uygulamalar süpermiş :) Özellikle AZ Screen Recorder'ı ve Gif Maker'ı bayağı bir kullanacağım sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 24 Ekim 2016; 23:27:10 >

• maxi80 M kullanıcısına yanıt
    Benim derdim 5 iş gününün dolması ve yatmaması. Bu 5 iş günü içinde de 1 salı ve 1 de cuma günü geçti zaten. Yarın sabah yatırmazlarsa her türlü yetkiyi avukata verdim. Ne gerekiyorsa ki geçmişe dönük iade süreci artı ikame telefon verilmemesi yüzünden yaşadığım maduriyet, 45 günde yaklaşık 200 defa samsung müşteri hizmetleri ile her aramamda 10dk. Görüşüp cevap alamadan telafonu kapatma ve son olarak da üstüne basa basa 5 iş günü içinde para iadesi yapılacağının söylenmesine rağmen bunun yerine getirilmemesi dahil dava açacağız. İlhan isimli arkadaş buradan bugün bana ulaştı yardımcı oldu sağolsun ama yarın sabah son. Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan62 -- 24 Ekim 2016; 23:39:55 >
  • benimde ücret iadem geçmedi hesabıma
    bu arada ben iade seçeneğini seçtim 2500 tl ye TR garantili aldım s7 edge
    elimde 2 adet note 7 kutusu sıfır aksesuarları ile beraber faturasıda duruyor
    herhalde bizede s7 ile takasa girecegimizde yeni cıkacak note serisinde kıyak yaparlar
    aksi halde ibret olsun diye taksim meydanında yakarım s7 edge i :)))
  • Geçen salıdan bu yana benim de iadem yapılmadı ve şikayet vara falan yazdım, tansuya da mail attım, rezil pislikler, sürekli esra ve bahadır ile de görüşme halindeyim aynı şekilde, ben de 100den fazla arama yapmışımdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 25 Ekim 2016; 0:35:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung inşallah bize de kolaylık sağlar, s7e'leri bende internetten aldım TR igarantili.
  • radow61 R kullanıcısına yanıt
    Birlikte açalım davayı dostum

• ilhanergincan kullanıcısına yanıt
    Geçen salısan beri bekliyorum,defalarca aradım bahadırla konuştum, hala birşey yok

• Arayip sormadigimizda para iadesini daha cabukmu yapiyorlar acaba ne ? Yada hangi siralamaya gore gerceklestiriyorlar cok merak ettim gunlerdir bekleyen arkadaslar olunca..

• dogukans3131 kullanıcısına yanıt
    lag mı var?

• Geçen hafta çarşamba servise iade için başvurmuştum. Bugün para iadesi yatmış hesabıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: radow61

Samsung türkiye yi sabah dolandiriciliktan savcılığa şikayet ediyorum avukata gerekli talimatı verdim.benim derdim bu saatten sonra samsung global değil samsung turkiye dır ve telefonu iade ettiğim tarihten itibaren tazminat hakkım sonuna kadar kullanacağım. Bununla da yetinmeyecem bu ve diğer forum linkleri de bu konu hakkında mağdur olan kişilerin samsung düşüncelerini belirten yazilarida linkleriyle samsung global e tek tek mail yolu ile bildireceğim.kimse kusura bakmasın bu enayi yerine koymaktır verilen sözde durmamaktir.bu olayın para ile ilgisi kalmadı artık.ben eminim yarın öğlene kadar bu paralar yatıralcak ama dediğim gibi bu artık para meselesi değil.kendi ülkemizde samsung turkiyenin bu insanlara olan dalga geçer tavırları 4 kere aradım iban tc verin birazdan yatırıyoruz sonra yok sistemde bi hata var yok şu yok bu madem öyle 3 veya 4 gün yatırın. Hakkınızı arayın arkadaş avukatın dediğini aynen aktarıyorum yüzde yüz davayı kazanır tazminatını alırsın derdim tazminat değil arkadaş yapılan 2 çı sınıf müşteri muamelesi ve enayi yerine koyulma

işte samsung turkiyeyi tanıyan bir arkadasımız. tebrik ediyorum dostum. gec kalınmıs bir davranıstı.. keske tum kullanıcılar senin gibi duyarlı ve goren gozle bakabilse

• 6 buçuk iş gününün sonuna geldik. Bende hala hareket yok. Bugün kaplarında fatura ile bıraktım. Bakalım nereye kadar sürecek

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Geçen hafta çarşamba servise iade için başvurmuştum. Bugün para iadesi yatmış hesabıma.

Hocam cihazı nakitmi almıştın.

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.