Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.150
Cevap
47
Favori
88.967
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★
Giriş
    41 Mesaj
    Samsung türkiye insanları enayi yerine koyuyor eğer bu para mesai saati bitiminde yatmazsa konuşma şeklim 30 dk sonra çok farklı olacak 5 iş günü içinde diyor kimseye ödeme yapılmıyor parayı ne şekilde kullanıyorlarsa artık. 5 gün sonra diyemiyorlar oyalama taktiği ben bunu peşin para aldım 1 ayı geçti iade edeli parayı kullanın durun kesinlikle dava açacağım sadece enayi yerine koyduğunuz için ve kaybetme ihtimali sıfır avukatlada görüştüm.bu samsung global açıklama yapıyor ama bizim ... yalayiçi samsung turkiye yalakalık olcak ya samsunga koltuklarını sağlama alçaklar ya inanın bütün dünya s8 yarı fiyatına alır biz alamayız boşuna umitlenmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İşte bizde bunu hesaplamak için resmi açıklama bekliyoruz nasıl olacak diye. Şimdiden yorum yapmak bence doğru olmayacaktır. Belki hiç aklımıza gelmeyen başka bir açıklama olur yada hiç olmaz biz böyle yorum yaptığımızla kalırız.
    |
    |
    emuratg4848 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    An itibari ile avukata talimatı verdim. Yarın sabah dava açıyorum. nereye kadar giderse artık. amacım maddi kazanç da değil. neyse yapılanın yasal olarak karşılığı sonuna kadar takip edeceğim umurumda değil. biraz içim ferahlasın 45 gündür yaşadıklarımın telefonsuz kalışımın paramı iade etmeyişlerinin karşılığı ne ise o olsun para falanda istemiyorum artık lanet olsun.

Hayırlısı olur inşallah.
    |
    |
    volkan62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: volkan62

Paramızı alalım da ne yapıyorlar ise yapsınlar. umurumda değil lanet olsun yapacakları işe.

Volkan bey merhaba mesaj attım size bana dönebilir misinşz?

|
    |

|
    |
    Ben şu an itibari ile ödemenin tamamı aldım. Odeabank aracılığı ile gönderiyorlar geçen hafta perşembe günü teslim etmiştim cihazımi

|
    |

|
    |

|
    |

|
    |

Teşekkür ederim İlhan bey iyi çalışmalar

|
    |
    ilhanergincan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit: salı günü başlayacak değişim için pazartesi günü samsunga gidip tatile gideceğimi formu bugün doldurup dolduramayacağımı sormuştum. cihaz iadesi yarın başlıyor ancak para iadesini bugünden başlatabiliyoruz demiş ve formu doldurtmuşlardı. çarşamba günü ibanıma yollanmıştı ücret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtillaHuN -- 24 Ekim 2016; 18:26:0 >
    |
    |
    Neye göre kime göre yapıyorlar iadeyi anlamıyorum. İlan edilen tarihte 18 Ekim denmişti. 18 ekimde sabah 9 ta iade formunu doldurdum. Daha sonra servise giden arkadaşlar iadesini almış. Biz hala bekliyoruz. 5 iş günü doldu hâlâ para ortada yok. İllaki her seferinde kavga dövüş biz mi hakkımızı ariycaz. İnsan gibi duyuruları dikkate alıyoruz aldığımız hizmete bak aynı durumu telefonu servise değişime verdiğimde yaşadım. Samsung Türkiye nin sitesinde duyuru yayınlandığının ertesinde telefonu değişime verdim. Telefonunu teslim etmeyenler bizden önce gidip yeni üretim telefonlarla değişimi yaptı. Samsung Türkiye nin satış sonrası hizmeti gerçekten yerlerde. Marka değerini düşüren asıl note 7 nin patlaması değil, Samsung Türkiye nin ta kendisidir.

|
    |
    Görünen o ki Samsung, Note markasını küllerinden yeniden doğurmaya niyetli… Galaxy Note 7 kullanıcılarının mağduriyetlerini gidermesi umulan yeni bir teklifi bugün duyuran Samsung, Galaxy Note 8’in önümüzdeki yıl piyasaya sunulacağını resmen doğrulamış oldu.

Samsung’un bugün yaptığı yazılı açıklamaya göre, Galaxy Note 7 sahibi olan kullanıcılar Samsung’un gelecek yıl piyasaya sunacağı Galaxy Note 8’e sahip olabilecekleri yükseltme programına katılabilecekler. Bunun için kullanıcıların Galaxy Note 7 cihazlarını Samsung’un Galaxy S7 ya da S7 edge ile değiştirmiş olmaları ve yükseltme programına başvurmaları gerekiyor. Samsung’un açıklamasına göre programa katılan kullanıcılar, Galaxy Note 8 piyasaya sunulduğunda Galaxy S7’nin yarı fiyatını ödeyerek yeni cihaza sahip olabilecek. Galaxy S7, hali hazırda Samsung markasından vazgeçmek istemeyen Note 7 kullanıcıları için alternatiflerden biri olarak öne çıkıyor.

Kampanya, şimdilik yalnızca Güney Kore’deki müşterileri kapsıyor ve diğer pazarlara açılıp açılmayacağı pazarın durumuna bağlanıyor. Samsung’dan tazminat için toplu dava açan Güney Koreli müşterilerin sayısı yüzlerle ifade ediliyor ancak Samsung’un işe kendi evinde başlaması, büyük olasılıkla Note markası algısının hala onarılabilir durumda olduğu pazarlara odaklanacağını işaret ediyor. Samsung, yeni teklifiyle sadık müşterilerini kaybetmek istemediğini bir kez daha ortaya koyuyor.
    |
    |

• Teğmen
    183 Mesaj
    Samsung’un bugün yaptığı yazılı açıklamaya göre, Galaxy Note 7 sahibi olan kullanıcılar Samsung’un gelecek yıl piyasaya sunacağı Galaxy Note 8’e sahip olabilecekleri yükseltme programına katılabilecekler. Bunun için kullanıcıların Galaxy Note 7 cihazlarını Samsung’un Galaxy S7 ya da S7 edge ile değiştirmiş olmaları ve yükseltme programına başvurmaları gerekiyor. Samsung’un açıklamasına göre programa katılan kullanıcılar, Galaxy Note 8 piyasaya sunulduğunda Galaxy S7’nin yarı fiyatını ödeyerek yeni cihaza sahip olabilecek. Galaxy S7, hali hazırda Samsung markasından vazgeçmek istemeyen Note 7 kullanıcıları için alternatiflerden biri olarak öne çıkıyor.
    |
    |

Dünya çapında bir firma baştan her şeyi düşünür ve bütün seçenekleri aynı anda sunar.

Ben ve benim gibi telefonunu iade edip parasını alanların suçu ne? Bu seçenek baştan sunulsaydı belki bizlerde S7 alıp beklerdik.

Orijinalden alıntı: maxi77

Samsung kullanıcı ile dalga geçiyor derim.

Dünya çapında bir firma baştan her şeyi düşünür ve bütün seçenekleri aynı anda sunar.

Ben ve benim gibi telefonunu iade edip parasını alanların suçu ne? Bu seçenek baştan sunulsaydı belki bizlerde S7 alıp beklerdik.

Haklısın senin seçtiğini seçenlere haksızlık bu ayrıca s7 ile değişenlere de şöyle haksızlık insanlar note 7 için ödeyeceğini s7 ye ödüyor dünya capında biz gibi peşin alma da yok onlarda taahhütle alıyorlar yani kısaca yarı fiyatına almak diye birşey saçma olur cünkü millet taahhütün bitmesini beklemek zorunda , direk değişim verilmeli note 8 ile..
    |
    |

Volkan Bey bildiğim kadarıyla samsung Türkiye'de ödemeler salı ve cuma günleri yapılıyor. Yarın paranız yatacaktır.

|
    |
    volkan62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.