B

Yüzbaşı
20 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ygs5 sıralamam 31 k
netlerim türkçe 39d 1 y
sos 36 d 4 y
mat 26 2y

lysde şuan mat 30 net geo 9 net edeb 48 net coğ 20 net yapıyorum
tm2 sıralamam kaç gelir sizce?
Merhaba samsung 55es8000 model tvye sahibim conax technisat modül aldım kartı tvnin modül soketine yerleştirdim fakat aratınca kanal bulamıyorum yardımcı olabilicek birisi varmıdır?
Merhaba arkadaşlar service unavaliable hatası alıyorum sizde de aynı hata var mı?
Merhaba arkadaşlar iphone 4ümü geçen gün yere düşürdüm ondan sonra dikkat ettim sallayınca telefonu kulağıma yakın içinden sesler geliyor yazılımsal bi sorun yok herşey sorunsuz acaba teknik servise vermeme gerek varmı telefonu?
Selam arkadaşlar 1000-1200 tl arası monitör dahil olmadan bi sistem önerirseniz sevinirim beni uzun süre idare ederse süper olur .
Selam arkadaşlar anadolu lisesinde okumaktayım karnemi aldım bugün ilk dönem hiç zayıf olmayan karnemde 2. dönem matematiğim 1 geldi ama ortalama ile geçiyorum sınıfı. aklıma takılan bir soru var alan seçerken fen veya eşit ağırlık seçemiyecekmiyim 2. dönem matematik 1 olduğu için yoksa yıl sonu notunamı bakılıyor?Yıl sonu notuna bakılıyorsa matematik notum 2. Yardımcı olursanız sevinicem.
Düz lise 2.sınıfa gidiyorum.Bölümüm Fen.
İlk dönem 7 tane zayıfım vardı.0 yoktu 7 zayıfın hepsi 1.Şimdi ise bazı zayıfları düzelttim ve 3 tane kaldı.Bu zayıflarda
-Dil anlatım
-Edebiyat
-Biyoloji
Not ortalamamı nasıl hesaplamam lazım.Hesaplarken ilk dönemi katmam gerekiyormu yoksa ikinci dönem karne notlarımı hesaplamam gerekiyor.2.dönemde her dersten aldığım notları o derslerin saati ile çarptım(Edebiyat notum 1 3 ders var 1*3=3).70 çıktı.28'e böldüm ortalamam 2.5.Şimdi ben sınıfı ortalama ile geçiyormuyum yoksa ilk dönemide katmam gerekiyormu.
Ayrıca Din dersi e okulda müdür giriyormuş gibi gözüküyor ama öğretmen girmiyor.Sınavda yapmadılar.Direk karnemize 5'mi vericekler şimdi?
Şuan kullandığım bilgisayar wowde 5 fps verdiği içni yeni bilgisayar topluyacağım.Bütçe 800-900 arası sadece kasa.Yardımcı olursanız sevinirim
Selam arkadaşlar oyuna laptop ve cep telden wifi ile giriyodum masaüstü geldi artık ceple laptop gitti masaüstü pcim ile ogame bağlanamıyorum ip hatası veriyor ip devre dışı bıraktım ayarlardan başka bi bilgisayardan bişe değişmedi masaüstü pc ile bağlanamıyorum çerezleri felanda sildim varmı bi bilginiz?
Takip ettiğimiz güzel blogları burda paylaşalım ilk ben başlıyım..
http://tribunadelacultura.blogspot.com/
Hakkında
Hakkımda:
PSN : Kubilay32 XBOX LIVE : Kubi32
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 715
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 48.227 (Bu ay: 72)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 53 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.