Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.149
Cevap
40
Favori
96.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://shiftdelete.net/note-7-ozelliklerini-note-5te-kullanin-76313#

Arkadaşlar Note 7 özelliklerini Note 5 te kullanmak için genel bilgi. Note 5 kullanımı daha keyifli olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar bende okudum bu yeni çıkcak s8 yüzde 50 indirim konusunu fakat tam açıklama yok heralde peki not7 verip para iade alanlara nolacak.para iade alacaklra yokmu indirim ben şahsen not7 para iadesi alıp ıphone plus almak ve tekrar not serisi çıkardıgında tekrar samsunga dönmek istiyorum.ıphone da sırf değer kaybetmesin diyerkten alıyorum.başka sebebi yok.onun için tam bir açıklama yapsalarda.ona göre para iadesi alanlara yok yada var diye ona göre not 7mi iade edip s 7 edge alacam indirim yapacaklarsa..çok kararsız kaldım.
  • Şuan kore için geçerli bu konuda Samsung Türkiye açıklama yapacaktır.

• ilhan ergin can para iadesi almadan önce bir açıklama yapsalar seviniriz zira pra iadesi aldıktan sonra indirim salnız s7 alanları kapsıcak olması bizi üzer. senin tanıdıkların vardır samsungta bi sorsana
  • Note 7 satın almış ve değişim programına katılmış kullanıcılar için S8 modeli % 50 indirimli olacakmış arkadaşlar. Türkiye'de olur mu? Takip;

[DHgram=]http://shiftdelete.net/galaxy-s8-icin-yuzde-50-indirim-76318
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANAFOR

ilhan ergin can para iadesi almadan önce bir açıklama yapsalar seviniriz zira pra iadesi aldıktan sonra indirim salnız s7 alanları kapsıcak olması bizi üzer. senin tanıdıkların vardır samsungta bi sorsana

Bugün yarın açıklama olur sanırım

• ilhanergincan kullanıcısına yanıt
    süpersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhanergincan

quote:

Orijinalden alıntı: SANAFOR

ilhan ergin can para iadesi almadan önce bir açıklama yapsalar seviniriz zira pra iadesi aldıktan sonra indirim salnız s7 alanları kapsıcak olması bizi üzer. senin tanıdıkların vardır samsungta bi sorsana

Bugün yarın açıklama olur sanırım

Sordum gelecek bilgiyi paylaşacağım

• Bugün saat 1 sularında samsung türkiyeden bahadır bey ile görüştükten sonra bana bir saat içinde yatacağını söylemişti. Hala para yatan yok. Hesaplarda durumlar nedir arkadaşlar ?
  • ilhanergincan kullanıcısına yanıt
    cevabı merakla bekliyor olacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANAFOR -- 24 Ekim 2016; 15:48:31 >
  • aynen para iade almadan açıklama yaparlarsa bizde ona göre hareket ederiz.şimdi para iadesi alırız sonra para iadesi alanlara yok değişim yapanlara var derlerse can sıkıcı olur.üzülürüz.okadar not 7 kullandık çile çektik değiştideğişecek die inşallah para iadesi alanlara da hak tanırlar.dör beş gözle bekliyoruz artık
  • dodo_1912 kullanıcısına yanıt
    Hareket yok.

• yok arkadaşlar bu para yatırma hikayeside yalan oldu. resmen parayı işletiyorlar. lanet olsun diyorum note dışında bir cihaz kullanmayan biri olarak söylüyorum. bir daha samsung mu lanet olsun bin defa. yahu şimdi yine aradım müşteri hizmetlerini sadece şikayetinizi iletiyoruz diyebiliyorlar. bir sorun varsa söyleyin diyorum. bir sorun yok diyorlar. neden yatmıyor o zaman diyorum biz şikayetinizi iletiyoruz diyorlar. Yani sinirlenmem ve küfür etmem için çaba gösteriyorlar sanırım.
  • Para yatma konusunda 5 iş gününü geçen arkadaşlar var mı?
    Varsa toplu olarak şikayeti iletelim

• volkan62 V kullanıcısına yanıt
    Volkan Bey Merhabalar

Siz ayın 18. inde form doldurmuşsunuz bu durumda 5 iş günü yarın doluyor muhtemelen yarın hesabınızda görürsünüz. Bu durum herkesi zora soktu haklısınız umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür.
  • SANAFOR S kullanıcısına yanıt
    Salı sabahı işlemleri yaptım ve kendi ifadeleriyle 5 iş günü salı günü de sayılarak bugün akşam itibari ile doluyor. salı gününü neden hesaba katmıyorsunuz ki salı sallanır mı yoksa :)) artık geyiğe vuruyorum kendimi o kadar sinirlerim bozuk.
  • Bugün yatmayacağı belli. Yarından da çok ümitli değilim. Hayırlısı.

• Bugün bende umutlu değilim artık. Eft ler 4-5 gibi kapanıyor.

Yarın yeni bir umutla paraların yatmasını bekleyeceğiz.
  • Arkadaslar s8 veya note 8 icin yari ucret odenmesi konusunda bir degerlendirme yapicam yanlisim varsa uyarin.
    Note 8 de note7 gibi 3600 tl olarak cikarsa s7 edge alanlar ve telefonu note 8 almak icin iade edenler kampanyaya gore 1800 tl odeyecek. Su anki program kapsaminda ucret iadesi alip s7 edge i 2600 lira samsung tr garantili alirsak 1000 tl cebimizde kalirken note 8 ciktiginda s7 edge i
    Ikinci el degeri olarak en kotu 1800 tl ye bile versek cebimizdeki 1000 tl ile birlikte note 8 e ulasmamiz icin 800 tl harcama yapmamiz yeterli olacaktir diye dusunuyorum..
    Diger yandan note 8 i indirimli almak istedigimizde 1800 - verdikleri 600 tl yi dusunce 1200 tl harcamamiz yeterli olacaktir.

Bu durumda sizce hangisi mantikli

• Samsung türkiye insanları enayi yerine koyuyor eğer bu para mesai saati bitiminde yatmazsa konuşma şeklim 30 dk sonra çok farklı olacak 5 iş günü içinde diyor kimseye ödeme yapılmıyor parayı ne şekilde kullanıyorlarsa artık. 5 gün sonra diyemiyorlar oyalama taktiği ben bunu peşin para aldım 1 ayı geçti iade edeli parayı kullanın durun kesinlikle dava açacağım sadece enayi yerine koyduğunuz için ve kaybetme ihtimali sıfır avukatlada görüştüm.bu samsung global açıklama yapıyor ama bizim ... yalayiçi samsung turkiye yalakalık olcak ya samsunga koltuklarını sağlama alçaklar ya inanın bütün dünya s8 yarı fiyatına alır biz alamayız boşuna umitlenmeyin

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.