Şimdi Ara

Aracı aldım sonunda 308 dizel otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hanımlar beyler son 1 ayda açtığım konulardan hatırlayan olur belki dizel otomatik bakıyordum. 308 C4 bravo baktım
    Tam umudu kesmisken motor almaya karar vermişken dün gece bir ilan gördüm ,42 800 e 2010 model 114 binde dizel oto 308 premium plusdi (premium olarak yazıyor ruhsatta ve premium sanırım )
    Arac galericidendi Nissan yetkili bayisi olduğunu söyleyen sabah gittim aracı ekspertize soktuk
    Motor yüzde 90 çıktı
    Sansimanda ve başka bir yerde terleme varmış onuda göstermek gerekiyormuş
    Aracin 1 adet degiseni sağ on çamurluk geri kalan hersey orjinal )
    Araçla yaklaşık 40 km yaptım
    Kaskosunu ve sigortasını yarın halledicegim
    En önemlisi 4 lastiginde degismesi gerektiğini söyledi ekspertizci özellikle arka tekerlekler kabak gibi nerdeyse bitmiş
    Sağ arka fren lambası yanmiyor ambul takılması lazım
    Aynaları kontrol eden düğmeler calismiyor düzeltilmesi lazım
    Rot balans ayarı yapılması lazım direksiyon bir garip zaten ekspertizci de söyledi
    Yokuş kalkiş için 1 saniye tutuyor güzel özellik
    Arka park sensörü var
    Klima otomatik
    Araç içi gayet yeterli
    Pazarlıkla 41 500 e aldım
    230 noter parası
    120 ekspertiz
    41 850 e geldi
    Aracı bu haliyle surmeyeyim diyorum herseyini yaptırıp binmeyi düşünüyorum
    Muayenesi martta
    Aracın atikligini vites gecislerini okuduğum otomatik sansiman hakkindaki yorumlar yüzünden fazla iyi hayal etmiyordum ama tatmin edici geldi
    Pişman olurmuyum acaba ilerde?
    Toplam 1500 1750 lira gibi bir masraf cikarmi? Yada çok daha fazlami çıkar?
    araç ekim 2009 çıkışlı araç trafiğe .
    Premium plus mi normal premiummu nasıl anlarım ?
    Araç çok temiz bu arada sadece hafif bir sokuntu var sağ koltukda
    Kokusuda bir garip koku koymuşlar cikarticam bir ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allh kaza bela vermesin güle güle kullanın hocam.Ama okadar masrafı olan arabayı daha uygun almak için zorlasaydiniz brazdaha,sahsen ben okadar masrafı olan arabaya okadar vermezdim kazasız surusler dilerim..

• Bize hayırlı olsun demekten başka söz düşmez artık ama araç böyle böyle alayım mı diye sorsaydın daha farklı cevaplar gelebilirdi sanırım..

• Hayırlı olsun yalnız hor kullanılmış yada bakımı yapılmamış bir araç sanki 17 bine devraldığım dacia logan araçda bu kadar sorun yoktu ikinci elde temiz araç pek yok buda gerçek.

• Olay nerde koptu biliyormusunuz, bana 110 bin bakımları yetkili servisde yaptırdım diyip ardından
    Faturayı bulamadım ,sıkıntı olucaksa alma ne yapayım yani diyen
    Ustune alamam malesef diyince
    Sen boşver ben satmakdan vazgeçtim diyen
    Sonra benden engelli yedi tabi
    Ardından başka bir tane daha bu bakım konusunda yalan konuşan üstüne sms le küfür edenle dün muattab olunca cidden vazgeçtim almadan araba
    Hani param olunca sıfır alicaktim ilerde ama gece o ilanı gördüm gece koydu zaten
    Gittim aldım , 2.el arabada masraf hep çıkar dedi babam felanda
    Şimdi sizce bu kadar şey üstüne arabaya ne kadar masraf çıkar ?
    Bu aracın piyasası nedir? ucuza aldım diye avutuyorum ama kendimi bilemedim
    Birde her saniye farklı bir değer gösteriyor yakıt tüketimi normal mi bu ?
    Mazotu hep shellden almayi düşünüyorum? Ne diyorsunuz? Tavsiyeniz varmı başka?
    Tekerlek satici olarak tanıdık ustaniz varmı ?

• Hor kullanılmış ama iyi şoförmus carpmamis yanlaya yanlaya bitirmiş lastikleri

• Hor kullanilmis gercektende on takimlarda bi sorun cikmadi mi peki ?

• Hayırlı olsun. Plusta cam tavan var tek fark benim bildiğim. 2. Elde çoğu zaman masraf çıkar özellikle 100 bin ve üstü ise.yalnız fiyat bana biraz fazla geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

Hanımlar beyler son 1 ayda açtığım konulardan hatırlayan olur belki dizel otomatik bakıyordum. 308 C4 bravo baktım
    Tam umudu kesmisken motor almaya karar vermişken dün gece bir ilan gördüm ,42 800 e 2010 model 114 binde dizel oto 308 premium plusdi (premium olarak yazıyor ruhsatta ve premium sanırım )
    Arac galericidendi Nissan yetkili bayisi olduğunu söyleyen sabah gittim aracı ekspertize soktuk
    Motor yüzde 90 çıktı
    Sansimanda ve başka bir yerde terleme varmış onuda göstermek gerekiyormuş
    Aracin 1 adet degiseni sağ on çamurluk geri kalan hersey orjinal )
    Araçla yaklaşık 40 km yaptım
    Kaskosunu ve sigortasını yarın halledicegim
    En önemlisi 4 lastiginde degismesi gerektiğini söyledi ekspertizci özellikle arka tekerlekler kabak gibi nerdeyse bitmiş
    Sağ arka fren lambası yanmiyor ambul takılması lazım
    Aynaları kontrol eden düğmeler calismiyor düzeltilmesi lazım
    Rot balans ayarı yapılması lazım direksiyon bir garip zaten ekspertizci de söyledi
    Yokuş kalkiş için 1 saniye tutuyor güzel özellik
    Arka park sensörü var
    Klima otomatik
    Araç içi gayet yeterli
    Pazarlıkla 41 500 e aldım
    230 noter parası
    120 ekspertiz
    41 850 e geldi
    Aracı bu haliyle surmeyeyim diyorum herseyini yaptırıp binmeyi düşünüyorum
    Muayenesi martta
    Aracın atikligini vites gecislerini okuduğum otomatik sansiman hakkindaki yorumlar yüzünden fazla iyi hayal etmiyordum ama tatmin edici geldi
    Pişman olurmuyum acaba ilerde?
    Toplam 1500 1750 lira gibi bir masraf cikarmi? Yada çok daha fazlami çıkar?
    araç ekim 2009 çıkışlı araç trafiğe .
    Premium plus mi normal premiummu nasıl anlarım ?
    Araç çok temiz bu arada sadece hafif bir sokuntu var sağ koltukda
    Kokusuda bir garip koku koymuşlar cikarticam bir ara

4 Lastik 800 desek
    Lamba pek bir şey tutmaz ama Elektrikçi değiştirirse 20 alır
    O düğme de muhtemelen lehim sorunu veya kablo sorunu vardır 50-60 da o tutar ama ayna motoru bozuksa çıkma olarak 200 ü zorlar.
    Rot balansı lastik aldığınız da zaten yaparlar.
    Şanzıman da terleme dediğiniz şey hariç aslında pek masrafı yok şuan kim 5 yaşından büyük arabayı sıfır gibi yapmak istese bu kadar masraf çıkar bence şunlar normal, önemli olan şu terleme kısmı onu muhakkak yaptırın ileri doğru daha da büyük masraf çıkartabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bendede premium var premium plusin farklılığı cam tavan arka diflüzörlü tampon cam tavan ön park sensörü filen bunlar varsa plus tur bende bunlar eksik sadece premium sıkıntı çıkarmaz korkmayın hocam performans olarak hic sıkınti yok zaten ilk 1 2 normal 3 ten sonra zaten tutabilinenin vay haline
    Yokuşta yüksek vites girerse manuele çekmeye gerek yok direk direksiyondan düşürün.

• Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    Ok takım derken balatalar felanmi?

• DEMBELE1234 kullanıcısına yanıt
    Arabanın atikligi çok iyiydi valla
    Manuel mod ve s tuşunuda kullandim bayagi iyiydi f 1 kulakcikların tepkisi özellikle
    Ben şeyi anlayamadım s tuşuna basinca her hangi bir yerinde spor mod felan yazmıyor siz nasıl anlıyorsunuz spor modun açık kapalı olduğunu? Motor tepkisi haricinde

• Yeni aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • balikcibili B kullanıcısına yanıt
    Hocam sporta basinca yol bilgisayirında kaçıncı viteste oldugunuzu gösteren sayinın hemen sag üst köşesinde s harfi var ordan belli oluyo.

• Hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üstad bence o araç bakımsız bir araç
    Biçok araba sattım ama birtanesi hariç sattığım hiçbir aracımın en ufak sorunu yoktu zaten olsa hemen yaptırırım
    Adam muhtemelen gittiği yere kadar binmiş lastikler de kabak olmuş tam masraf zamanı aracı satmış
    Neyse hayırlısı olaun diyelim inşaallah fazla masraf açmaz size

• 1500 lirayı gözden çıkararak aldım ,benim korkum daha büyük bir sıkıntı cikarmasiydi ama sakınan göze çöp batar derler çokta düşünmemek lazım
    Toplam bana masrafı sigorta kasko harç 44 44 bucuga felan gelicek sanırım 2 3 sene sorunsuz biniyim yeterki.
    Sonrası allah kerim hayat ne gösterir nereye sürükler bakalım

• O terleme sorunu fransız arabaların yüksek kmde sorunu büyük masraf çıkıyor ama size denk geleceğini sanmam 2-3 sene idare eder gibi bizde de citroen vardı o da yağ yakıyordu böyle terleme sorunu vardı sattık bizde yüksek kmde elden çıkarılıyor genelde bu yüzden
  • hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim
  • 2015 model kız gibi 0 sorunlu lpg li corollayı 48e satamazken insanlar 2009 model bir sürü arızası olan araca 43-44 bayılıp alıyor. Ne diyim hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.